Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 16.5.2005 - 22.5.2005

  12:00aktualizováno  22. května 8:19
Předposlední květnový týden je za námi a my Vám opět přinášíme pravidelný článek - shrnutí všech novinek, které se během uplynulého týdne objevily na našich hostovaných fanstránkách.
Age of Empires III [http://bonusweb.idnes.cz/]
Nedávno spuštěné stránky o chystaném Age of Empires III minulý týden přinesly několik více či méně zajímavých informací o AoE3. Autoři si přichystali i reportáž a shrnutí všech materiálů, které byly zveřejněny na výstavě E3 ohledně Age of Empires III, nehledě na to, že téměř každý den přinesly aktualizaci, tudíž si myslím, že jim právem patří náš TIP pro tento týden.
 

TIP: Využijte rychlejší orientace v článku - klikněte na hru, která Vás zajímá


Age of Empires 3


Command & Conquer


GTA: Vice City


Hidden & Dangeorus 2


NFS: Underground 2


Rome: Total War


S.T.A.L.K.E.R


Vault Šílené Brahmíny


TES IV: Oblivion

 

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY [http://vicecity.bonusweb.cz]
Sobota, 21.5.2005 - Vice City Po Česku
Dnes se na našich nejnavštěvovanějších stránkách http://vicecity.bonusweb.cz objevila novinka, jenž informuje o nové modifikaci od Petufa, která změní několik stovek věcí, nápisů, objektů a reklam. Co je důležité, všechny texty jsou v našem rodném jazyce - v češtině. Více informací hledejte na těchto stránkách.

 

Age of Empires III [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 16.5.2005 - Age of Empires míří na Nintendo DS
První novinky o novém dílu Age of Empires k nám dorazili, ještě než samotná výstava E3 začala. Microsoft totiž oznámil port Age of Empires II: Age of Kings na handheld Nintendo DS. Hra nabídne takřka to samé co pc verze. Single player hru a to jak v kampani tak i skirmishi, multiplayer pro čtyři hráče a samozřejmě využití duálního displaye, na jenž Nintendo narozdíl od svého největšího konkurenta PSP vsadilo. Více informací najdete na http://bonusweb.idnes.cz/.
Pondělí, 16.5.2005- Oficiální Stránky AoE3?
To že se s doménou www.ageofempires3.com něco děje zjistil jeden z čtenářů webu planetageofmythology. Na indexu se objevil pouták, oznamující, že se stránky objeví co nevidět. Jistě se ale ptáte, kdy se spustí? Odpověď naleznete v této zprávě.
Úterý, 17.5.2005 - Live Show na E3
Kdy budeme mít možnost seznámit se s AoE3 při live projekci, kterou pro nás připravuje americký herní magazín Gamespot? Určitě to bude na světovém veletrhu E3 v San Francisku. Kdy přesně ale? To se dozvíte na http://bonusweb.idnes.cz/.
Středa, 18.5.2005 - Slavné osobnosti
Jak se lze dočíst v dnešním článku na IGN, ES se rozhodli pro jejich nový systém AI využít slavných jmen světové historie dané éry a tak se ve hře budeme moci setkat s umělou inteligencí "Ivan Hrozný", "Královna Elizabeth", "Napoleon" a podobně. Každá z těchto osobností bude reprezentovat jiný styl hraní. Pro více informací hledejte zde.
 
Středa, 18.5.2005 - Oficiální stránky spuštěny
V rámci výstavy E3 dnes Ensemble Studios konečně odhalilo "pořádné" oficiální stránky připravované hry. Na doméně www.ageofempires3.com si můžete prohlédnout velké množství nových screenshotů, artworků či stahovat nové ukázky hudebního doprovodu. Více na http://bonusweb.idnes.cz/.
Čtvrtek, 19.5.2005 - Hratelná verze Aoe3
Jak dnes ve svém reportu z E3 zmiňuje jeden z autorů planetageofmythology, na E3 je již novinářům zpřístupněna hratelná verze AoE3. Jaký měl tedy hráč bezprostřední herní pocit? To se dozvíte v tomto článku.


Úterý, 17.5.2005 - Další Lákadla na RTR
Dnes na našich stránkách http://rometotalwar.bonusweb.cz bylo zveřejněno další malé preview k RTR 6.0, tentokrát s kopou screenshotů iberijských a saramatských jednotek.
 
Středa, 18.5.2005 - Rozhovory o módech
Naše fanouškovské stránky pro změnu dnes přinesly dvě interview o velkých modifikacích, které se chystají pro Rome: Total War. Tou první je Age of Hellas a druhou The Fourth Age. O čem modifikace budou naleznete v krátkosti na http://rometotalwar.bonusweb.cz.
Pátek, 20.5.2005 - Preview na Datadisk k Rome Total War
Na zahraničním magazínu GameSpot se objevilo nové preview. Nenabízí však žádné nové informace, jen shrnuje, že BI vypadá skvěle. Můžeme se těšit už na toto léto, datum vydání je prý 3. čtvrtletí. Všechno o datadisku včetně screenshotů nočních bitev najdete zde.


S.T.A.L.K.E.R. [http://bonusweb.idnes.cz/]
Čtvrtek, 19.5.2005 - Doplněny obrázky zbraní
Dnešním den prošly další aktualizací rubriky Zbraně a Stvoření, které byly doplněny o nové obrázky renderovaných modelů, doporučujeme je shlédnout. Dále v rubrice Rozhovory naleznete jeden nový s Olegem Yavorskym.
Čtvrtek, 28.4.2005 - Fonty
Server pc.ign.com nám přinesl informaci, že THQ se na E3 STALKERem moc nepředvedli, tedy kromě nového DX9 traileru. Jejich přesné dojmy si přečtěte na http://bonusweb.idnes.cz/.
 
Čtvrtek, 28.4.2005 - Fonty
Jako STALKER chyběl na výstavě E3, chybělo i několik dalších titulů, jmenujme třeba Final Fantasy XII nebo Duke Nukem Forever. Internetový magazín vše o těchto chybějících hrách shrnul v jediném článku, nás zajímá pouze jeden odstavec, který je zasvěcen Stalkerovi. Čtěte zde.


TES IV: Oblivion [http://oblivion.bonusweb.cz]
Středa, 18.4.2005 - Představení Oblivionu na E3
Jak asi každý očekával, Bethesda představila Oblivion na herní výstavě E3 v L.A... To co ale představila asi překonalo všechna očekávání! Byl zveřejněn trailer, který je nabytý temnou atmosférou a doprovázen skvělou hudbou. Zároveň se také objevily nové screenshoty a informace ohledně čtvrtého pokračování v sérii The Elder Scrolls. Více už hledejte na http://oblivion.bonusweb.cz.
Čtvrtek, 19.5.2005 - Trailer na oficiálních stránkách
Jak se dalo předpokládat, Bethesda vydala svůj trailer z E3, který jste mohli zatím zkouknout jenom v pochybné kvalitě, oficiálně. Na našich stránkách http://oblivion.bonusweb.cz naleznete odkaz na stažení onoho traileru.


VAULT ŠÍLENÉ BRAHMÍNY [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Pondělí, 16.5.2005 - Další várka obrázků
Plenky jsme nechali daleko za sebou a pomalu opouštíme i nočníček... :) Dnes totiž uběhly celkem 4 roky od památlného dne, kdy se poprvé na českém infernetu objevil Vault Šílené Brahmíny! Takže než sfoukneme imaginární svíčky na našem radioaktivním dortu, dovolte, abychom udělali menší rekapitulaci toho, co jsme od vzniku stránek udělali a čím jsme Falloutí komunitu obohatili. Narozeninový článek naleznete na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Úterý, 17.5.2005 - Fallout 3?
Dnes se na našich stránkách objevilo několik více či méně zajímavých informací o Fallout 3. Zajímá-li Vás více informací, zavítejte na naše stránky.


Hidden & Dangerous II [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 16.5.2005 - Korekce webu
Dnes se na http://bonusweb.idnes.cz/ objevila novinka, ve které autoři oznámili, že se pokusí opravit všechny chyby, jak ve zdrojovém kódu, tak i třeba překlepy v článcích a podobně. Autoři stránek jsou však jenom lidé, a tak jistě nenaleznou všechno, proto žádají o pomoc i své čtenáře. Více na http://bonusweb.idnes.cz/.
Úterý, 17.5.2005 - Hra na motivy HD2
Dvě nové modifikace se dnes objevily na našich stránkách ke stažení. První modifikace mění názvy zbraní a druhá odemyká všechno vybavení v multiplayeru. Máte-li o nějaký z těchto dvou módů zájem, jistě navštivte naše stránky.
 
Středa, 18.5.2005 - Nové Čechy
Nedávno vytvořil [3PzGrDiv]Keiler modifikaci mapy Czech6, která však funguje pouze pod Sabre Squadron. Tuto mapu upravil především tím, že přidal několik kousků techniky na každou stranu. Konkrétně tedy přidal Tank Tiger k německému bunkru, Tank Sherman na spojenecký kopec, 2 kousky Jeepu, dělo s možností sledovat svoji střelu a nakonec ruský Isu 152 vedle spojeneckého kopce. Stažení souboru a podrobný popis instalace najdete na http://bonusweb.idnes.cz/.  
Sobota, 21.5.2005 - Normandie
V této novince si vezmeme na paškál novou verzi mapky Normandie2, kterou původně neuvedení tvůrci převedli do formy kooperativní mise. Máte rádi střelbu, dynamickou a tvrdou akci, která je navíc okořeněna možností postavit se se svými přáteli umělé inteligenci ? Pokud ano, je pro vás tato mapa jako stvořená. Stahovat můžete zde.
Neděle, 21.5.2005 - Modifikace mapy Afrika
Další modifikace mapy, tentokrát Afriky. Za vzájemné spolupráce německého klanu a německé fanstránky tak modifikace vznikla. Více informací opět naleznete na http://bonusweb.idnes.cz/.

Command and Conquer [http://bonusweb.idnes.cz/]
Sobota, 21.5.2005 - Video ze Star Wars Empire At War
Je to smutný týden pro všechny fanoušky Command and Conquer. V zámoří na plné obrátky běží E3 Expo, největší veletrh o počítačových hrách a kolem nového dílu série je ticho. Naštěstí si můžeme zpestřit život pohledem na první in-game video z prostředí strategie Star Wars: Empire at War, na němž pracují bývalí členové Westwoodu. Uvidíte v něm boj na oběžné dráze i na Zemi a rozhodně stojí za shlédnutí. Více na http://bonusweb.idnes.cz/.

 

NFS: Underground 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 16.5.2005 - Info o MOst Wanted
Jelikož se nám informace o novém pokračování hromadí a je jich čím dál více, připravili jsme pro vás článek, který stručně popisuje to, čeho bychom se měli v NFS: Most Wanted dočkat. Článek Co víme o Most Wanted.
 
Středa, 18.5.2005 - Dva Trailery z E3
EA zveřejnila ještě před výstavou E3 dva povedené trailery. V prvním videu můžeme vidět mezi sebou závodit dvě auta, na konci se nachází zajímavý zákrok policistů proti BMW M3. Druhý trailer, jenž je kratší, za to však ve vyšším rozlišení, zachycuje opět jízdu známého BMWčka a Mazdy RX-8. Oba podařené trailery můžete stahovat v sekci Trailery.
 
Čtvrtek, 19.5.2005 - Oficiální stránky
EA dnes představilo oficiální stránku k NFS: Most Wanted ve velmi povedeném grafickém kabátku. Podívat se na ní můžete zde, nebo si stačí jen lehce zapamatovat novou adresu - www.needforspeed.com. 
Neděle, 22.5.2005 - Spuštěna sekce Trailery!
E3 bylo podstatné mimo jiné pro nový díl série Need for Speed a to Most Wanted. Za poslední týden se totiž objevilo 5 krásných trailerů, z toho jeden oficiální a druhý představený na E3 - oba dva se mohou pyšnit prvotřídním zpracováním a kvalitním ozvučením.  Zkrátka všechny trailery stojí za shlédnutí. Sekce Trailery.
Autor:
Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Dva roky po vydání bude No Man’s Sky takový, jaký měl být od začátku

No Man’s Sky Next

Do No Man’s Sky přibude opravdový multiplayer, možnost ovládat hru z pohledu třetí osoby, ovladatelné křižníky i ve...

Saúdská Arábie zakázala desítky videoher, neunikl ani třetí Zaklínač

Zaklínač 3: Divoký hon

Saúdská Arábie zakázala sedmačtyřicet videoher v reakci na sebevraždu dvou dětí. Důvodem je podezření, že sebou nechaly...

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?Najdete na iDNES.cz