Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 18.4.2005 - 24.4.2005

  12:00aktualizováno  24. dubna 11:17
Již po třicáté se setkáváme u pravidelného článku Týden na BonusWeb Family. Naše fanstránky opět hojně aktualizovaly, navíc jsme do našeho přehledu nově zařadili stránky Vault Šílené Brahmíny.
VaULT ŠÍLENÉ BRAHMÍNY [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Tento týden udělujeme FanSite TIP stránce, věnující se sérii Fallout, Vault Šílené Brahmíny. I přesto, že v našich přehledech je často opomíjena, příznivci Falloutu ji jistě dobře znají. Pokud i Vás Fallout zajímá, a dosud jste neměli to potěšení se s madbrahmin.bonusweb.cz seznámit, právě Vám patří tento FanSite TIP.
 

TIP: Využijte rychlejší orientace v článku - klikněte na hru, která Vás zajímá

 
Age of Mythology


Command & Conquer

 
GTA: Vice City


Mafia

 
Rome: Total War


S.T.A.L.K.E.R

 


Vault Šílené Brahmíny

AGE OF MYTHOLOGY [http://aom.bonusweb.cz]
Úterý, 19.4.2005 - age of Empires 3
Jubilejní, 30. týden na BonusWeb Family, začneme opět fanstránkou o Age of Mythology, která nás informuje, že další díl série ponese oficiální název Age of Empires III. Spekulovalo se sice o několika podtitulcích, jako Age of Discovery nebo The New World, nakonec se však vývojáři shodli na prostém Age of Empires III. Více naleznete v samotné novince.
čtvrtek, 21.4.2005 - nové screeny
Ve středu vyšlo na serveru GameSpy nové preview na AoE 3, jehož součástí jsou i tři nové screenshoty. Hned další den jsme se dočkali překladu preview do češtiny, které si můžete přečíst díky našim fanstránkám zde, nechybí ani tři zmiňované screenshoty.

 

COMMAND & CONQUER [http://cac.bonusweb.cz]
Středa, 20.4.2005 - Bitva Titánů je tady!
Je snad pravidlem, že každá správná webová stránka má své ankety. Výjimkou není ani fanstránka o Command & Conquer, která přináší vyhodnocení předešlé ankety, kde jste mohli hlasovat o to, jaká strana je nejlepší. Spolu s vyhlášením předešlé ankety přichází nová, které se můžete zúčastnit i vy a zvolit si svého titána.


MAFIA: The City of LOST HEAVEN [http://mafia.bonusweb.cz]
Pondělí, 18.4.2005 - Jak to dopadlo s mafiány v Čechách?
Dnes naše fanstránka informuje o zajímavém projektu, který nese název Jak to dopadlo s mafiány v Čechách? Toto pojmenování nese amatérské video natočené v našich luzích a hájích. Pokud zatím nic o filmu nevíte, jistě byste měli navštívit speciální sekci na našich fanstránkách, věnovanou právě tomuto filmu, kde si ostatně můžete i samotný film stáhnout.


Úterý, 19.4.2005 - Formace ježka
Po delší době si pro vás připravila naše fanstránka nový popis schopnosti, a to phalanx, neboli formace ježka. Patří k základním dovednostem jednotek ve hře a je velice oblíbená.
Čtvrtek, 21.4.2005 - Datadisk na RTW možná už v září!
Fansite rometotalwar.bonusweb.cz informuje, že datadisk na Rome: Total War by mohl vyjít už v září. Tuto zprávu vydal časopis Computer Gaming World, víc toho bohužel nevíme.
Čtvrtek, 21.4.2005 - Trailer na TFA mód
Vydání se dočkal oficiální trailer na zajímavě vypadající modifikaci The Fourth Age, z prostředí Středozemě. V sekci modifikace si můžete o tomto pozoruhodném módu přečíst a rovnou stáhnout i trailer.
Pátek, 22.4.2005 - Star Wars Republic: Total War
Dnes si pro vás autoři fanstránky přichystali pohled na mód Star Wars Republic: Total War, který by se měl pokusit skloubit Star Wars s enginem RTW . Ač zní nápad trochu šíleně, mód by mohl překvapit. Více čtěte v sekci věnované tomuto módu.
Sobota, 23.4.2005 - Men & Monsters
A máme tu další fantasy mód. Odehrávat se bude ve smyšleném prostředí středověku, kde se střetnou síly dobra a zla. Dostanete se do země Sion, pro kterou autoři vymysleli i historii, která je nyní ponořena do temna. Opět čtěte v speciálním článku.


Úterý, 19.4.2005 - Shakycam videa
Naše hostovaná fanstránka http://www.czech-stalker.com/ dnes přinesla dlouho schovávaná shakycam videa (aneb videa natáčená přímo z hraní) z chystaného STALKERa. Tři klipy se postupně zabývají sbíráním artefaktů a posouváním a střílením do předmětů; poslední video může svědčit o propracovanosti AI, která je skloubena s malou přestřelkou. Díky naší fanstránce můžete tyto tři videa stahovat v novince.
Čtvrtek, 21.4.2005 - Fotogalerie z Igrogradu 2005
V dnešní novince padla zmínka o fotogalerii z Igrogradu 2005, kde se měl dočkat odhalení multiplayer STALKERa. Fotky nafocené při hraní si můžete díky zahraniční fansajtě prohlédnout zde.
Pátek, 22.4.2005 - MP a Igrograd
O pár řádků výše vás informovala stránka o fotografiích z výstavy v Igrogradu 2005. Hráč jménem FlamingPumpkin, který si mimo jiné této výstavy podílel, sepsal pro oblivion-lost.com shrnutí věcí, které ho nějakým způsobem na multiplayeru zaujaly. Pokud vás zajímá, jak by měl multiplayer částečně vypadat, zavítejte na naše fanstránky do novinky.
Sobota, 23.4.2005 - Profil společnosti GSC GameWorld
Studio GSC Gameworld vzniklo v roce 1995 jako vzdělávací softwarová společnost, která vyvíjela multimediální encyklopedie pro Ukrajinský a Ruský trh. V současné době má na starost několik známých her. Jestliže vás zajímá jaké, zavítejte do článku o této společnosti. Mimo to se můžete podívat také na nové artworky.


GRAND THEFT AUTO: VICE CITY [http://vicecity.bonusweb.cz]
Pondělí, 18.4.2005 - Nové modifikace
Naše fanstránka, konkrétně rubrika Modifikace, dnes byla obohacena o screenshoty k připravovanému módu Ideal City: Revolution a také download modifikace nesoucí název Diaz Life, kde si zahrajete za známého Ricarda Diaze.
Úterý, 19.4.2005 - Vývojáři z Rockstaru vyvíjejí GTA nad českým pivem
V žurnálu na serveru BonusWeb.cz se nedávno objevila zmínka o tom, že vývojáři série Grand Theft Auto společnost Rockstar Games, vyvíjí nový díl San Andreas nad českým pivem. Veškeré podrobnosti čtěte v novince v BW žurnálu.
Středa, 20.4.2005 - Dokumentace ZModeleru v češtině
Pod názvem ZModeler se skrývá vynikající nástroj pro tvorbu a úpravu dopravních vozidel v GTA: Vice City. Nyní vám naše fanstránka nabízí dokumentaci k tomuto prográmku, které se mnozí dlouho dožadovali. Kompletní návod najdete zde.
Pátek, 22.4.2005 - Škoda Superb
Díky aktivitě redakce si i dnes můžete stáhnout něco do svého Vice City. Tentokrát to bude Škoda Superb, kterou přímo můžete stahovat tady.
Sobota, 23.4.2005 - PCJ Vigilante a San Andreas HUD
Tentokrát si pro vás naše fanstránka vicecity.bonusweb.cz přichystala něco ze svých dílen a to speciální PCJ Vigilante, díky níž můžete odjezdit policejní mise na motorce. Především pro ty, kteří se nemůžou dočkat na GTA: San Andreas tu máme HUD, který nahradí ten stávající za ten, který bude k vidění v San Andreas.


VAULT ŠÍLENÉ BRAHMÍNY [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Úterý, 19.4.2005 - 10. Pražský Srázek  +  Povídky
Zatím poslední Pražský srázek se konal v sobotu 9.4. a kromě toho, že završil první desítku byl také zatím nejdelším Pražským srázkem. Reportáž od Sarumana naleznete zde. Mimo to byla aktualizována sekce Povídky.
Čtvrtek, 21.4.2005 - (Ne)mrtvolný vzdech Fallout Yuropu
Nová aktualizace stránek Fallout: Yurop je stejná jako projev všech nemrtvých - mátožná, toužící po nových mozcích a sem tam taky něco upadne. Yurop je tedy momentálně bez funkčního fora, ale v galerii si alespoň můžete prohlédnout dva nové obrázky + dva nové screenshoty s originálními grafickými prvky ve hře.
Pátek, 22.4.2005 - Van Buren obrázky
Díky naším fanstránkám o sérii Fallout si můžete prohlédnout další dávku krásných koncepčních obrázků k zaniklému Falloutu 3. Šest koncept artů si můžete prohlédnout na našich stránkách http://madbrahmin.bonusweb.cz/.
Sobota, 23.4.2005 - Stříbrná příčka v návštěvnosti +  Operace Buldok
Stránky Vault Šílené Brahmíny vám děkují za stálou přízeň a návštěvy. Ty jsou samozřejmě vidět i v zhodnocení návštěvnosti fanstránek na BW Planet.cz. Stránky obsadily krásné druhé místo, což samozřejmě potěší. Dále byla aktualizována sekce Operace Buldok.
Autor:
Nejčtenější

KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Z uklízení nepořádku a instalace sporáku je nečekaný herní hit

House Flipper

House Flipper je nečekaný prodejní hit letošního roku. Jeho hlavní náplní je přitom uklízení, stěhování nábytku a...

Další z rubriky

Noví majitelé práv na značku Commandos slibují pokračování i remastery

Commandos

Legendární značka Commandos se vrátí. Bohužel však ještě nevíme kdy a v jaké podobě.

RECENZE: Máte dost času? Octopath Traveler je pamětihodný JRPG zážitek

Octopath Traveler

Horko těžko byste hledali očekávanější hru na hrdiny pro hybridní mašinku Nintendo Switch než japonský Octopath...

Svět Fortnite prošel další obří změnou, začala pátá sezona

Fortnite

Nový patch do oblíbené hry Fortnite přinesl spoustu nového obsahu. Těšit se můžete na nové vybavení i změny v...Najdete na iDNES.cz