Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 18.7.2005 - 24.7.2005

  12:00aktualizováno  24. července 4:22
Konec července se blíží a další týden je za námi. Ani tentokrát naše hostované stránky nelenily a každým dnem vám přinášely žhavé informace. Čtěte dále naše shrnutí!
Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
I když fenomenální titul Grand Theft Auto: San Andreas je uř více jak měsíc venku, teprve nedávno se začaly objevovat první modely. U toho nemůže chybět ani jedna z nejnavštěvovanějších českých fanstránek www.gtaplanet.cz. Každým dnem přináší několik downloadů nebo novinek a pokud právě hrajete San Andreas určitě neprohloupíte, když si nějakou tu modifikaci nebo model auta či motorky, stáhnete.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Vault Šílené Brahmíny

$1#cod2">
$1#cod2"> Call of Duty 2

$1#stalker">
S.T.A.L.K.E.R

 

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 18.7.2005 - V San Andreas města jako Liberty City a Vice City?
A máme tu další informaci o nové modifikaci, tentokrát se týká opravdu velkého a zajímavého díla. Jak už z názvu vetšina z vás poznala, jedná se o mód, který bude obsahovat nejen města státu San Andreas, ale také města z předešlých dílů. Máme se vskutku na co těšit, ale pár měsíců si ještě počkáme. Zatím vám můžu říct, že se pracuje na městě Liberty City, které je hotovo momentálně asi z jedné třetiny, a z celkového módu jedna desetinka. Pokud chcete o módu vědět více, stačí navštívit stránky gta-lvs.tk. Na projektu pracuje početný tým modařů, avšak práce jsou ještě na začátku, ale těšit se můžeme na nevídanou konverzi :) Screenshot #1 - Screenshot #2
Pondělí, 18.7.2005 - České San Andreas
Tak chtěli? Budete ho mít! New Age 3 mod totiž přeloží všechny textury ve hře do našeho rodného jazyka. Po přijmutí nového spolupracovníka, přezdívaného buBba, se práce na překládání textur rozběhly na plné otáčky. A jak práce postupují? Sledujte dění na http://bonusweb.idnes.cz/ a nic vám neunikne. Zde vám přinášíme dva obrázky, na kterých je vidět kvalita prací: Toto je jen zlomek toho, co jsme pro vás připravili. Dalších 15 screenshotů najdete v příslušné sekci na oficiálních stránkách modu, http://bonusweb.idnes.cz/.
Úterý, 19.7.2005 - Přítelkyně
Rockstar Games díl od dílu přidává do svých her něco zcela nového, nevídaného. U San Anreas jsou to kupříklad přítelkyně. Jestliže chcete vědět, jak se s děvčaty seznámit, postupovat při balení a čemu se vyvarovat, čtěte náš článek.
Středa, 20.7.2005 - Hot Coffee a Další problémy
Ano, je to tak, HotCoffee má další problém, ale nejen ona, dokonce i tým Rockstar Games. Jistý americký politik se domnívá, že R* ponechali ve hře zdrojový kód sexuální minihry, zpřístupněný díky modifikaci HotCoffee. Nyní hru analyzuje ESRB (americká organizace pro hodnocení zábavního software) a zjišťuje, zda zmíněný obsah opravdu San Andreas zahrnuje. Do případu se samozřejmě s chutí obuly hromadné sdělovací prostředky a ozvala se mj. i senátorka Hillary Clintonová. Více zde.
Středa, 20.7.2005 - Tuning v San Andreas
Včera jsme vám představili článek o Přítelkyních, dnes zase něco z jiného soudku - Tuning v San Andreas. Dozvíte se v něm, jaký je rozdíl mezi celkově třemi druhy obchodů, co speciálního nabízí každý z nich a seznam součástek, kterými si můžete vaší káru obohatit. Pokud vás zajímá nejen toto, jistě čtěte náš článek.
Středa, 20.7.2005 - Video Stunts Bike
Máme tady další Stunts Video, tentokrát bude jeho náplní jízda na kole. Ale ne jen tak ledajaká. Autor se pokusil zachytit ty nejlepší okamžiky při seskoku na "bajku" z nejvyšších míst San Andreas. Nebylo by to pravé video bez hudebního doprovodu a mohu říct, že tímto směrem se audio ztvárnění povedlo. Co dodat, zkrátka stahujte zde.
ČTVRTEK, 21.7.2005 - GTA: San Andreas jen pro dospělé
GTA: San Andreas e bude prodávat jenom dospělím! Jistě to není potěšující zpráva jak pro zákazníky, tak pro vydavatele, který tak přijde o dobré kšefty. Hry s ratingem AO se totiž velmi špatně prodávají a jak bylo napsáno, obchodní řetězce je stahují z pultů. Bylo tak učiněno z pěti důvodů: hra zobrazuje příliš mnoho násilí, krve, obsahuje silné sexuální podněty, hrubý jazyk, její hrdinové fetují. Mimo to jste si jistě všimli kauzy o záhadné modifikaci HotCoffee, která odkrývá části kódu hry a zpřístupní tak lechtivé scény. O problémech s HotCoffee módem se zabývá nejnovější GameEkonom na serveru BonusWeb.cz.
čTVRTEK, 21.7.2005 - 3 STUNTS VIDEA
Náš čtenář Štěpán "Nico" Picha si pro nás i vás, čtenáře, přichystal trojici velmi povedených videí. V prvním videu, které zachycuje průlet stíhacím letounem Hydra po státě San Andreas uvidíte několik skvělých kousků, létání mezi budovami, mosty a mnoho dalších parádních kousků. Ve druhém videu zase Nico ukazuje, co všechno umí se čtyřkolkou Quadbike. Všemožná salta, kotrmelce a někdy i opravdu velké skoky samozřejmě nechybí. No a ve třetím videu, nazvaném Stunts video, zase mimo jiné uvidíte všemožné kousky, ať už na kole, s autem, stíhačkou, rotačákem a podobně. Abych řekl pravdu, videa mně velice překvapila a myslím, že patří mezi nejlepší, které si na našem webu můžete stáhnout! I když velikost některých videí není pro každého zrovna přijatelná, věřte, že stažením těchto videí nijak naprohloupíte. Všechna videa můžete stahovat zde.
čTVRTEK, 21.7.2005 - nÁVODY NA VKLÁDÁNÍ MODELŮ A SKINŮ DO HRY
Jelikož nám často píšete do návštěvní knihy, fóra, ale třeba i na maily nebo ICQ, že nemáte potuchy, jak se instalují modely aut, motorek a všemožné skiny, připravili jsme pro vás dva speciální články, které by vás s těmito problémy měly obeznámit. Pokud vás zajímají modely, navštivte tento návod a pokud naopak skiny, patřičný článek si můžete přečíst tady.
čTVRTEK, 21.7.2005 - pOVEDENÉ OBRÁZKY
Nedávno jsme vám slíbili, že brzy spustíme sekci povedené obrázky. Dnes se tomu tak stalo. Prvních 20 obrázků najdete zde.
pÁTEK, 22.7.2005 - v usa SE STAHUJE gta: sAN aNDREAS Z PRODEJE!
Takže GTA: San Andreas je už tedy označen ve Spojených státech jako "AO - Adult Only (21+) - pouze pro dospělé" a je tedy jasné, že i prodejnost rapidně klesla. Může za to hlavně, jak je tedy zřejmé, Hillary Clintonová, která si myslí, že "M - Mature - pro náctileté" je hodnocení znamenající "pro malé děti". Od včerejška obchody jako Walmart, EB Games a Target and Circuit City odstranily všechny kopie GTA: SA ze svých regálů. Take 2 Interactive prozradili, že uvolní novou verzi (přibližně ke konci roku) bez zmíněných sexuálních miniher. EB Games, jenž má kolem USA asi kolem 1500 obchodů, tedy potrvá asi týden, než strhnou tuto hru a budou mít čas na to, aby na každou hru přilepili známku "Mládeži nepřístupno.". No a tak v blízké době očekávejme nějaký ten patch pro PC verzi San Andreas, který nejen opraví chyby, ale také odstraní sexuální scény ze hry.
sOBOTA, 23.7.2005 - nOVINKY NA wEBU
Dnes jsme bohužel nové modely aut přidat nestihli, za to jsme o to víc makali na novém systému rozčleňování aut podle značek. Od včerejška jeho stav razantně pokročil (samozřejmě kupředu), proto už dnes můžete modely aut v jednotlivých značkách třídit jak podle data přidání, tak i podle abecedy. Po kliknutí na značku aut se vám rozbalí seznam se samotnými modely, kde ve výpisu můžete shlédnout jejich malou fotečku jako preview. Přesvědčte se sami! Jelikož už jsou modely aut na našem download serveru nahrány (a že to s mým připojením dalo práci), zítra se určitě těště na hromádku nových modelů. A abych nezapomněl - přichystalI jsme si článek o Pay 'N' Spray, kde kromě stručné charakteristiky nechybí ani seznam míst, kde si své auto můžete nechat přestříkat.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Neděle, 24.7.2005 - Samé krátké zprávičky
Poslední dobou se skutečně na AoE3 scéně neděje příliš mnoho věcí, takže události posledních dní si přiblížíme ve zkratce v této novince, kterou najdete na našich stránkách a která je plná informací, které se za uplynulý týden staly.

S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Podnělí, 18.7.2005 - Další mod pod lupou
Naše rubrika Modifikace byla dnes ráno aktualizována o popis připravovaného módu The Diary, jež se od valné většiny liší jednou charakteristickou věcí - nebudete v něm moci používat střelné zbraně, ale pouze tzv. melee zbraně, nebo-li zbraně na blízko či chladnokrevné zbraně. Nemusím snad připomínat, že podobné články o modifikacích nejsou na české fan scéně k vidění nikde jinde než u nás, proto si přečtěte nejnovější článek.

Call of Duty 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 11.7.2005 - Zahraniční tvorba
Po týdnu jsme konečně opět zpět. Před týdnem jsem vám sliboval malé překvapení, dnes vám ho konečně přináším. Pojďme si tedy povědět o co se jedná. Jistě všichni víte, že pro CoD2 se chystá modifikace D-Day on Sword, v této době toho prozatím není příliž mnoho známo, bylo uveřejněno malé množství dokumentů k tomuto projektu, proto jsem se rozhodl vytvořit exluzivní rozhovor jen pro naši fan stránku s vedoucím této modifikace El Tyranosem. Článek naleznete na našich stránkách zde.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Úterý,  19.7.2005 - Poslední nádech?
Ač by se z mého pohledu mohl dnešní den nazývat Den blbec, přecejen mě dnes něco velice pobavilo. Navedlo mě k tomu upozornění byFa ve fóru a JaWa na Hofylandu- Interplay se po dlouhém tlení na kompostu dějin vstal z nemrtvých a znovuotevřel svoji stránku. Více informací ale už na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Pátek, 22.7.2005 - Trading Card Games
Předevčírem mi do schránky padnul velmi stručný mail, kde otazník v textu na konci naznačoval, že půjde o jeden z dalších četných dotazů, které nám píší naši milí čtenáři v herním zákysu, ovšem tentokráte jsem byl až mile překvapen, na co mě dobrodinec Jakob odkázal. Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Autor:Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Další z rubriky

Vývojáři Mafie 3 propouštějí zaměstnance

Mafia III (PS4)

Navzdory komerčnímu úspěchu třetího dílu Mafie se v týmu Hangar 13 masivně propouštělo.

Poznáváte Laru? Ještě před filmem vyjde panenka Barbie - Tomb Raider

Tomb Raider Barbie Doll

Ještě před tím, než se v kinech objeví film Tomb Raider (premiéra 15. března), vydá Mattel panenku Barbie - Tomb...

Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

Najdete na iDNES.cz