Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 18.7.2005 - 24.7.2005

  12:00aktualizováno  24. července 4:22
Konec července se blíží a další týden je za námi. Ani tentokrát naše hostované stránky nelenily a každým dnem vám přinášely žhavé informace. Čtěte dále naše shrnutí!
Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
I když fenomenální titul Grand Theft Auto: San Andreas je uř více jak měsíc venku, teprve nedávno se začaly objevovat první modely. U toho nemůže chybět ani jedna z nejnavštěvovanějších českých fanstránek www.gtaplanet.cz. Každým dnem přináší několik downloadů nebo novinek a pokud právě hrajete San Andreas určitě neprohloupíte, když si nějakou tu modifikaci nebo model auta či motorky, stáhnete.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Vault Šílené Brahmíny

$1#cod2">
$1#cod2"> Call of Duty 2

$1#stalker">
S.T.A.L.K.E.R

 

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 18.7.2005 - V San Andreas města jako Liberty City a Vice City?
A máme tu další informaci o nové modifikaci, tentokrát se týká opravdu velkého a zajímavého díla. Jak už z názvu vetšina z vás poznala, jedná se o mód, který bude obsahovat nejen města státu San Andreas, ale také města z předešlých dílů. Máme se vskutku na co těšit, ale pár měsíců si ještě počkáme. Zatím vám můžu říct, že se pracuje na městě Liberty City, které je hotovo momentálně asi z jedné třetiny, a z celkového módu jedna desetinka. Pokud chcete o módu vědět více, stačí navštívit stránky gta-lvs.tk. Na projektu pracuje početný tým modařů, avšak práce jsou ještě na začátku, ale těšit se můžeme na nevídanou konverzi :) Screenshot #1 - Screenshot #2
Pondělí, 18.7.2005 - České San Andreas
Tak chtěli? Budete ho mít! New Age 3 mod totiž přeloží všechny textury ve hře do našeho rodného jazyka. Po přijmutí nového spolupracovníka, přezdívaného buBba, se práce na překládání textur rozběhly na plné otáčky. A jak práce postupují? Sledujte dění na http://bonusweb.idnes.cz/ a nic vám neunikne. Zde vám přinášíme dva obrázky, na kterých je vidět kvalita prací: Toto je jen zlomek toho, co jsme pro vás připravili. Dalších 15 screenshotů najdete v příslušné sekci na oficiálních stránkách modu, http://bonusweb.idnes.cz/.
Úterý, 19.7.2005 - Přítelkyně
Rockstar Games díl od dílu přidává do svých her něco zcela nového, nevídaného. U San Anreas jsou to kupříklad přítelkyně. Jestliže chcete vědět, jak se s děvčaty seznámit, postupovat při balení a čemu se vyvarovat, čtěte náš článek.
Středa, 20.7.2005 - Hot Coffee a Další problémy
Ano, je to tak, HotCoffee má další problém, ale nejen ona, dokonce i tým Rockstar Games. Jistý americký politik se domnívá, že R* ponechali ve hře zdrojový kód sexuální minihry, zpřístupněný díky modifikaci HotCoffee. Nyní hru analyzuje ESRB (americká organizace pro hodnocení zábavního software) a zjišťuje, zda zmíněný obsah opravdu San Andreas zahrnuje. Do případu se samozřejmě s chutí obuly hromadné sdělovací prostředky a ozvala se mj. i senátorka Hillary Clintonová. Více zde.
Středa, 20.7.2005 - Tuning v San Andreas
Včera jsme vám představili článek o Přítelkyních, dnes zase něco z jiného soudku - Tuning v San Andreas. Dozvíte se v něm, jaký je rozdíl mezi celkově třemi druhy obchodů, co speciálního nabízí každý z nich a seznam součástek, kterými si můžete vaší káru obohatit. Pokud vás zajímá nejen toto, jistě čtěte náš článek.
Středa, 20.7.2005 - Video Stunts Bike
Máme tady další Stunts Video, tentokrát bude jeho náplní jízda na kole. Ale ne jen tak ledajaká. Autor se pokusil zachytit ty nejlepší okamžiky při seskoku na "bajku" z nejvyšších míst San Andreas. Nebylo by to pravé video bez hudebního doprovodu a mohu říct, že tímto směrem se audio ztvárnění povedlo. Co dodat, zkrátka stahujte zde.
ČTVRTEK, 21.7.2005 - GTA: San Andreas jen pro dospělé
GTA: San Andreas e bude prodávat jenom dospělím! Jistě to není potěšující zpráva jak pro zákazníky, tak pro vydavatele, který tak přijde o dobré kšefty. Hry s ratingem AO se totiž velmi špatně prodávají a jak bylo napsáno, obchodní řetězce je stahují z pultů. Bylo tak učiněno z pěti důvodů: hra zobrazuje příliš mnoho násilí, krve, obsahuje silné sexuální podněty, hrubý jazyk, její hrdinové fetují. Mimo to jste si jistě všimli kauzy o záhadné modifikaci HotCoffee, která odkrývá části kódu hry a zpřístupní tak lechtivé scény. O problémech s HotCoffee módem se zabývá nejnovější GameEkonom na serveru BonusWeb.cz.
čTVRTEK, 21.7.2005 - 3 STUNTS VIDEA
Náš čtenář Štěpán "Nico" Picha si pro nás i vás, čtenáře, přichystal trojici velmi povedených videí. V prvním videu, které zachycuje průlet stíhacím letounem Hydra po státě San Andreas uvidíte několik skvělých kousků, létání mezi budovami, mosty a mnoho dalších parádních kousků. Ve druhém videu zase Nico ukazuje, co všechno umí se čtyřkolkou Quadbike. Všemožná salta, kotrmelce a někdy i opravdu velké skoky samozřejmě nechybí. No a ve třetím videu, nazvaném Stunts video, zase mimo jiné uvidíte všemožné kousky, ať už na kole, s autem, stíhačkou, rotačákem a podobně. Abych řekl pravdu, videa mně velice překvapila a myslím, že patří mezi nejlepší, které si na našem webu můžete stáhnout! I když velikost některých videí není pro každého zrovna přijatelná, věřte, že stažením těchto videí nijak naprohloupíte. Všechna videa můžete stahovat zde.
čTVRTEK, 21.7.2005 - nÁVODY NA VKLÁDÁNÍ MODELŮ A SKINŮ DO HRY
Jelikož nám často píšete do návštěvní knihy, fóra, ale třeba i na maily nebo ICQ, že nemáte potuchy, jak se instalují modely aut, motorek a všemožné skiny, připravili jsme pro vás dva speciální články, které by vás s těmito problémy měly obeznámit. Pokud vás zajímají modely, navštivte tento návod a pokud naopak skiny, patřičný článek si můžete přečíst tady.
čTVRTEK, 21.7.2005 - pOVEDENÉ OBRÁZKY
Nedávno jsme vám slíbili, že brzy spustíme sekci povedené obrázky. Dnes se tomu tak stalo. Prvních 20 obrázků najdete zde.
pÁTEK, 22.7.2005 - v usa SE STAHUJE gta: sAN aNDREAS Z PRODEJE!
Takže GTA: San Andreas je už tedy označen ve Spojených státech jako "AO - Adult Only (21+) - pouze pro dospělé" a je tedy jasné, že i prodejnost rapidně klesla. Může za to hlavně, jak je tedy zřejmé, Hillary Clintonová, která si myslí, že "M - Mature - pro náctileté" je hodnocení znamenající "pro malé děti". Od včerejška obchody jako Walmart, EB Games a Target and Circuit City odstranily všechny kopie GTA: SA ze svých regálů. Take 2 Interactive prozradili, že uvolní novou verzi (přibližně ke konci roku) bez zmíněných sexuálních miniher. EB Games, jenž má kolem USA asi kolem 1500 obchodů, tedy potrvá asi týden, než strhnou tuto hru a budou mít čas na to, aby na každou hru přilepili známku "Mládeži nepřístupno.". No a tak v blízké době očekávejme nějaký ten patch pro PC verzi San Andreas, který nejen opraví chyby, ale také odstraní sexuální scény ze hry.
sOBOTA, 23.7.2005 - nOVINKY NA wEBU
Dnes jsme bohužel nové modely aut přidat nestihli, za to jsme o to víc makali na novém systému rozčleňování aut podle značek. Od včerejška jeho stav razantně pokročil (samozřejmě kupředu), proto už dnes můžete modely aut v jednotlivých značkách třídit jak podle data přidání, tak i podle abecedy. Po kliknutí na značku aut se vám rozbalí seznam se samotnými modely, kde ve výpisu můžete shlédnout jejich malou fotečku jako preview. Přesvědčte se sami! Jelikož už jsou modely aut na našem download serveru nahrány (a že to s mým připojením dalo práci), zítra se určitě těště na hromádku nových modelů. A abych nezapomněl - přichystalI jsme si článek o Pay 'N' Spray, kde kromě stručné charakteristiky nechybí ani seznam míst, kde si své auto můžete nechat přestříkat.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Neděle, 24.7.2005 - Samé krátké zprávičky
Poslední dobou se skutečně na AoE3 scéně neděje příliš mnoho věcí, takže události posledních dní si přiblížíme ve zkratce v této novince, kterou najdete na našich stránkách a která je plná informací, které se za uplynulý týden staly.

S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Podnělí, 18.7.2005 - Další mod pod lupou
Naše rubrika Modifikace byla dnes ráno aktualizována o popis připravovaného módu The Diary, jež se od valné většiny liší jednou charakteristickou věcí - nebudete v něm moci používat střelné zbraně, ale pouze tzv. melee zbraně, nebo-li zbraně na blízko či chladnokrevné zbraně. Nemusím snad připomínat, že podobné články o modifikacích nejsou na české fan scéně k vidění nikde jinde než u nás, proto si přečtěte nejnovější článek.

Call of Duty 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 11.7.2005 - Zahraniční tvorba
Po týdnu jsme konečně opět zpět. Před týdnem jsem vám sliboval malé překvapení, dnes vám ho konečně přináším. Pojďme si tedy povědět o co se jedná. Jistě všichni víte, že pro CoD2 se chystá modifikace D-Day on Sword, v této době toho prozatím není příliž mnoho známo, bylo uveřejněno malé množství dokumentů k tomuto projektu, proto jsem se rozhodl vytvořit exluzivní rozhovor jen pro naši fan stránku s vedoucím této modifikace El Tyranosem. Článek naleznete na našich stránkách zde.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Úterý,  19.7.2005 - Poslední nádech?
Ač by se z mého pohledu mohl dnešní den nazývat Den blbec, přecejen mě dnes něco velice pobavilo. Navedlo mě k tomu upozornění byFa ve fóru a JaWa na Hofylandu- Interplay se po dlouhém tlení na kompostu dějin vstal z nemrtvých a znovuotevřel svoji stránku. Více informací ale už na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Pátek, 22.7.2005 - Trading Card Games
Předevčírem mi do schránky padnul velmi stručný mail, kde otazník v textu na konci naznačoval, že půjde o jeden z dalších četných dotazů, které nám píší naši milí čtenáři v herním zákysu, ovšem tentokráte jsem byl až mile překvapen, na co mě dobrodinec Jakob odkázal. Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...

Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

Další z rubriky

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

Fanoušek prohrál soud s vývojáři hry Star Citizen, peníze mu nevrátí

Star Citizen

Neustále protahovaný vývoj chystané hry Star Citizen už nevydržel jeden z nejštědřejších přispěvatelů a chtěl po...

Předobjednávky v Německu už jen pro hry s přesným datem vydaní

Cyberpunk 2077

Pokud němečtí prodejci chtějí prodávat počítačové hry, než oficiálně vyjdou, musí nově svým zákazníkům sdělit přesné...Najdete na iDNES.cz