Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 20.6.2005 - 26.6.2005

  12:00aktualizováno  26. června 8:54
Naše hostované stránky ani tenokrát nelenily. Pravidelně vás informovaly o dění ve světě té a oné hry. My vám opět předkládáme shrnutí všech novinek, které se objevily na našich stránkách za posledních 7 dní.
Call of Duty 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Naše rodina fanstránek se začátkem tohoto týdne rozrostla o dalšího přírůstka a to fansite o akci Call of Duty 2. Za pouhý týden přinesla 9 novinek týkajících se videí, modifikací, rozhovorů a spoustu dalšího. Tedy, pokud jste fanouškem Call of Duty 2 a rádi lapáte každé info nebo video, http://bonusweb.idnes.cz/ jsou pro vás jasnou volbou.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Vault Šílené Brahmíny


Rome: Total War


S.T.A.L.K.E.R


Tes IV: Oblivion
 

 


Call of Duty 2

Grand Theft Auto: San Andreas [http://www.gtaplanet.cz]
Pondělí, 20.6.2005 - IMG Tool pro snadné editování souborů .img
IMG Tool je povedený a velice jednoduchý prográmek na editaci souborů s příponou .img. Díky IMG Toolu můžete do hry (resp. souborů .img) naimportovat všechna vozidla, módy, skiny, atd. Přesný návod, jak soubory editovat, najdete zde - platí jak pro Vice City, tak i pro San Andreas a GTA 3. Stahovat ho můžete zde.
Pondělí, 20.6.2005 - CJ Bělochem
Když jste hráli poprvé San Andreas, možná jste byli zklamáni, že hrajete za černocha. Dneškem se to však mění. Naše fanstránky přinášejí povedený mód, který ho "přerekrutuje" za bělocha.
Úterý, 21.6.2005 - Jak na vlastní hudbu ve hře?
Často se objevují dotazy, kde se tážete, jak si naimportovat své písničky do hry, aby vám následně hrály v rádiu. Proto se na naší sajtě objevil návod, který vám poradí, kam co nakopírovat a kde co zmáčknout.
Středa, 22.6.2005 - Je libo tachometr?
Někteří si možná pamatují zajímavý mód k Vice City, který plnil funkci tachometru. Nyní tu máme jeho obdobu pro SA s pojmenováním Speedometer, který kromě rychlosti zobrazuje i stupeň zařazení. Stahujte ho zde.
Středa, 22.6.2005 - Spravujeme a ladíme GTA: San Andreas
Možná se vám stalo, že po spuštění hry jste byli překvapeni, ba až vyděšeni, jak je hra pomalá, seká se, načítají se špatně textury nebo padá. Jestliže máte i vy nějaký ten problém, jistě nic nepokazíte, když se na článek, který vám s těmito problémy pomůže, podíváte.
Čtvrtek, 23.6.2005 - Strava - vše o ní
Zajímá vás, jakým způsobem, za kolik a v jakých obchodech si můžete koupit něco k jídlu? To a mnohem víc v našem článku.
Pátek, 24.6.2005 - Nevíte, jak dál? Čtěte návody!
V poslední době jako by se pod návody pro San Andreas slehla zem. Své průvodce pro vás už nachystalo několik českých serverů - jakých, to se dozvíte v páteční novince.
Pátek, 24.6.2005 - New Age 3 - první změna
Na módu New Age 3: Cool City se začíná pracovat. První změnou se stala prodejna kuřat KFC v San Fierru. Více informací se screeny v novince.
Sobota, 25.6.2005 - Jak si snadno a rychle vydělat
Máte nedostatek peněz a rádi byste si bez používání cheatů vydělali? Pomocí malého fíglu to bude snadné. Zabíjejte drogové dealery - odměnou pro vás bude $2000. A jak je poznat? S tím vám poradí sobotní novinka.
Neděle, 26.6.2005 - Soutěžte o originálky SA!
Stále nemáte Grand Theft Auto: San Andreas? Teď máte příležitost! Soutěžte se Cenegou a vyhrajte jednu ze tří originálek této hry. Stačí odpovědět na pouhou jednu otázku.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Neděle, 26.6.2005 - Další videa a další...
Zahálí vaše linka a nemáte ještě dost videí z Age of Empires III? Pak není nic jednoduššího než si stáhnout další dva video počiny natočené na E3 a GDC. Více zde.

S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pátek, 24.6.2005 - Náš MOD Team v rozjezdu
"Někteří vědí, někteří ne. Naše stránky jako jediné v ČR jsou členem MOD Teamu a tedy i budou propagovat své modifikace hry STALKER, resp. MP mapy, addony, totální konverze aj. Ovšem dokud k nám hra společně s SDK nedorazila, nemáme žádnou příležitost začít. Naskýtají se šance pouze vymyslet a prodiskutovat řekněme příběh a pojmutí konverze, ale také vytváření modelů." Více v samotné novince.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Úterý, 21.6.2005 - Fallout 2: Survivor  -  Povídky
"Dneska jsem sice žádnou aktuálku v plánu neměl (to víte, po celým dni v knihách jaxi máte chuť vzít jen brokovku a VRAŽDIT!), ale při pravidelné návštěvě naše ho BW hostingu mě upoutala zpráva o modifikaci Fallout 2: Survivor, která má být jakýmsi patchem, který do hry přidává hromadu nových zbraní, dialogů a předmětů + opravuje nějaké ty bugy." A také nové povídky Rande naslepo a Válka. Válka je stále stejná.
Čtvrtek, 23.6.2005 - Drobná úpravička vaultmasterstva  -  Nové soutěžní příspěvky
"Takže jelikož už se konec soutěže nezadržitelně blíží (na tvorbu máte něco málo nad 10 dní), tak se nám tu hromadí další tuny příspěvků, vezmeme to po popořadě ať to pěkně odsejpá: Kokrman poslal dvě zajímavá 3D loga (1,2), Pitr DeVries pak logo jedno a Dragoster tři (1,2,3)..."
Sobota, 23.6.2005 - Houstičky obzvláště vypečené...
"Soutěž se nám chýlí ke koncovce a tak už mnozí zájemci o hlavní cenu finišují svá dílka a dnes vám mohu představit další tři kousky od třech autorů: Ještěrka, Jarekh a Hawkey, kvalitu zpracování posuďte sami, ale myslím, že je to velice dobré!" Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.

Úterý, 14.6.2005 - Velké preview na RTR 6 + datum vydání
Bylo zveřejněno druhé velké obrázkové preview na RTR 6.0. Spolu s ním také to, co zajímá fanoušky tohoto módu již dlouho: konečné datum vydání. A to je (bohužel) až za měsíc, 22. července. Nicméně v preview můžete vidět mnoho zajímavých věcí. Jaké (a nejen to), se dozvíte na našich fanstránkách.

TES IV: Oblivion [http://oblivion.bonusweb.cz]
Čtvrtek, 23.6.2005 - Nový design + rozhovor
Tento týden došlo na naší fansite http://oblivion.bonusweb.cz ke změně designu a to určitě k lepšímu. Kromě toho tu máme další rozhovor ...
 
Call of Duty 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Neděle, 19.6.2005 - Oficiální spuštění CoD2 BonusWeb fan-site
"Dnešním dnem byly oficiálně uveřejněny světu tyto fanouškovské stránky o hře Call of Duty 2. Plánuji vytvořit nejrozsáhlejší fan-site v ČR, i když vím, že to nebude snadné, konkurence bude veliká a již dnes jsou na českém internetu první site o této hře." Více v první novince na tomto webu.
Úterý, 21.6.2005 - První video pro konzole uvolněno
Konečně jsme se dočkali, první video pro konzole se dostalo na internet. Tato zpráva potěší snad každého fandu. Jestliže patříte i vy mezi fandy, video můžete stahovat zde.
Středa, 22.6.2005 - Oficiální video pro Xbox 360 a PC
"První oficiální video pro PC a Xbox 360 je venku. Dle videa jistě všichni usoudíte, že grafika bude v této hře opravdu vynikající. Nastříhané sekvence, které jsou doprovázené válečnou hudbou vás jistě ohromí. Věřme tedy, že před námi je nejlepší hra roku 2005." Video můžete opět stahovat v novince.
čtvrtek, 23.6.2005 - Oznámena modifikace The Capone Story
Čeká na nás mnoho vzrušujících chvílí, mnoho nebezpečí, čeká na nás The Capone Story. O co vlastně půjde? Čtěte tady.
čtvrtek, 23.6.2005 - Video pro konzole + záznamy z E3
Naše fanstránka je ve fázi, kdy se zaplňují sekce materiály, co již vyšly a jsou nějaký ten pátek staré. Nyní se však posuneme do současnosti. Na oficiálním fóru Infinity Wars člověk pod nickem Morphius přidal linky pro nové videa. Stahovat je můžete právě zde.
Pátek, 24.6.2005 - Oficiální video pro konzole
Majitelé Xboxu, PS2 a Cube se již také dočkaly. První oficiální video je venku. Stáhnout.
Pátek, 24.6.2005 - Rozhovor z TVG
Dnes ráno se objevil rozhovor s vývojáři Infinity Ward na serveru TotalVideoGames (TVG) o pokračování veleúspěšně FPS akce Call of Duty. Tří stránkový rozhovor si vzal za téma vlastnosti CoD2, je v angličtině, takže ti z vás, kteří umí anglicky si jej nenechte ujít. Rozhovor je k přečtení zde.
Sobota, 25.6.2005 - Video z E3
Jistě si všichni pamatujete na nedávnou výstavu E3 v Los Angeles. Právě zde bylo představeno mnoho screenů a poodkryto mnoho informací, také se uvolnilo 13 minutové video. Více informací o něm najdete zde!
Neděle, 26.6.2005 - Oficiální stránky spuštěny
Doposud nebyly oficiální stránky uvedeny na internetu, ale prozatím se pracovalo na jejich přípravě. To je již minulostí, na adrese http://callofduty.com se objevili, jak jinak velice pěkně provedené oficiální site této hry.
Autor:
Nejčtenější

KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Z uklízení nepořádku a instalace sporáku je nečekaný herní hit

House Flipper

House Flipper je nečekaný prodejní hit letošního roku. Jeho hlavní náplní je přitom uklízení, stěhování nábytku a...

Další z rubriky

Z uklízení nepořádku a instalace sporáku je nečekaný herní hit

House Flipper

House Flipper je nečekaný prodejní hit letošního roku. Jeho hlavní náplní je přitom uklízení, stěhování nábytku a...

RECENZE: Captain Toad: Treasure Tracker je logická hra pro celou rodinu

Captain Toad: Treasure Tracker

Povedená logická hra Captain Toad: Treasure Tracker se tři roky po vydání na Wii U podívá také na Switch i 3DS. Port...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...Najdete na iDNES.cz