Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 22.8.2005 - 28.8.2005

  12:00aktualizováno  28. srpna 11:50
Vážení přátelé, užívejme si poslední dny prázdnin. Možností je mnoho - třeba čtením našeho již osmačtyřicátého shrnutí všech novinek za poslední týden z našich fanstránek.
Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Soutěž s naším webem http://madbrahmin.bonusweb.cz je v plném proudu, každým dnem se na webu objevuje nová povídka a samozřejmě mnoho dalších věcí. Pokud se tedy i Vy chcete zapojit do této komunity, do soutěže, přispět svojí troškou do mlýna, určitě si naše stránky nenechte ujít. Stojí to za to!
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Hidden & Dangerous 2


Tes IV: Oblivion
 


Vault Šílené Brahmíny

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://www.gtaplanet.cz]
Pondělí, 22.8.2005 - Video
Máme tu další video z naší fan komunity. Jeho název je Jump Video a na svědomí ho má Reddog. Scénky jsou pěkně natočeny, zajímavý je také rockový hudební doprovod. Video má přibližně 20 MB a jeho délka přes 4 minuty. Download Jump video.
Pondělí, 22.8.2005 - Info o GTA: LVS
Časopis PlayStation Magazin (PSM) přináší kromě spousty kvalitního čtiva také nové informace ohledně Liberty City Stories pro konzoli PSP.

- Liberty City Stories budou začínat podobně jako v GTA III.
- Děj nás zavede na stejné ostrovy Portland, Staunton a Shoreside Route (proč?).
- Samozřejmostí jsou nová vozidla a interiéry (oznámeno však bylo, že jich má být minimum).
- Úplnou novinkou bude sníh s pěknými efekty, na kterém bude závislé chování vozidel. Pokryty sněhem budou zřejmě i domy.
- Bude možné libovolně cestovat mezi ostrovy.
- Přidány nové akce při stisku vrchního tlačítka na konzoli společně s jinou klávesou.

S těmito zajímavými informacemi se nám do rukou dostal i povedený font podtitulku loga Liberty City Stories. První nápis je originální, druhý pak napodobenina. Stáhnout si ho můžete odtud.
Úterý, 23.8.2005 - Povedené obrázky
Před měsícem jsme založili speciální sekci Povedené obrázky, kam můžete vy, čtenáři, zasílat své zajímavé screenshoty, vyfocené bugy, zajímavém objekty atd. Bohužel jsme na sekci trochu pozapomněli, a tak dnes vám to vynahrazujeme hned 30 vtipnými obrázky! Některé jsou velmi povedené a proto by byla škoda, kdybyste je neshlédli. Jestliže byste chtěli i vy přispět do naší galerie, pravidla pro zasílání najdete v této sekci. Všem přispěvatelům děkujeme.
Středa, 24.8.2005 - Info o GTA: LVS
Jako by nám to nestačilo, informace o Liberty City Stories k nám prosakují čím dál víc. Na gtaportable.com vyšly další zajímavé detaily ohledně dalšího dílu GTA pro PSP:

- Spatříme spoustu nových aut, které jsme v minulých dílech neměli tu čest poznat.
- Jestliže budete během mise zabit, po návštěvě nemocnice vás může taxi opět dovést na místo, kde jste misi skončili.
- Objevit by se mělo i několik obchodů jako ZIP a možná nějaké další. Otázkou však je, zda do nich budete moci vstoupit.
- Hru bude možné dohrát po příběhové stránce se všemi postranními misemi za 80-100 hodin (u San Andreas přibližně 180 hodin).
- Nové ovládací prvky a jejích kombinace spojené s mačkáním dvou tlačítek najednou.
- Příběh se bude odehrávat na přelomu roku 1997 a 1998.
- Dalšími zajímavostí je změna ikonky pro ukládání své pozice. Ve Vice City to byla kazetka (80 léta), v San Andreas disketka (začátek 90. let). V Liberty City Stories to bude opět něco jiného, a to konkrétně ikonka CD - pokud ji seberete, pozice se uloží na paměťovou kartu PSP.
- Ve svých bytech (domech) budete mít také převlíkárnu ke změně obleku.
- Pracuje se na Callahan Bridge, který spojuje Portland a Staunton Island.
Čtvrtek, 25.8.2005 - Info o češtině
Český překlad od Raptora a jeho týmu si už deset dní vychutnávají majitelé originálek koupených v internetových obchodech. Ostatní ale nemusejí zoufat, již toto pondělí bude čeština vypuštěna pro veřejnost na předem určených webech (Češtiny.cz) a na DVD příloze k časopisu Level. Zdarma ke stažení bude z našeho webu přibližně v polovině září. Práce na češtině ovšem neustaly, uživateli nahlášené chybky se pilují a jak Raptor přislíbil, brzy oficiálně vyjde poupravená verze překladu s označením 1.1. Proto pokud jste i vy majiteli češtiny a našli jste nějakou nepřesnost nebo bug, kontaktujte prosím autora na jeho mailu. Veškeré informace naleznete také na jeho stránkách.
Pátek, 26.8.2005 - Články + Downloady
V poslední době jste svědky toho, jak naše fanstránky čím dál více rostou. A to především po článkové sekci. Dnes jsme totiž pro vás přichystali celé tři nové články. První je už dříve slibovaná příručka, potažmo přehled, jaké oblečení si v San Andreas můžete koupit. Další článek jsme věnovali kauze HotCoffee - chcete vědět, co jsme o této modifikaci, jež udělala díru do světa, napsali? Poslední dnešní článek nese název Záhada - UFO. Pokud vás zajímá, jak to s ním je, zda existuje a co si o něm myslíme, navštivte náš článek - nebudete ochuzeni ani o spoustu doprovodných obrázků. Ačkoliv byly dnešním tématem především články, updatu se dočkala i downloadová sekce. Všechny tři jsou modifikace - PAC Graffiti (nové graffiti do SA), G-Soldiers (nové obleky pro váš gang) a posledním je Nude & Sexy Girlfriends Mod, kde název jistě hovoří za vše :o) Čtěte a stahujte naše downloady, zkrátka tak, abyste se měli pohodlně :-)
Neděle, 28.8.2005 - Co nového na webu?
Dnes se na našich stránkách objevily dva nové články. První článek je zaměřen na podobnost státu San Andreas s Los Angeles. Materiály na článek nám zaslal náš čtenář, který si říká bageta. Článek si určitě přečtěte, protože Rockstar Games se jistě reálným Los Angeles inspiroval. Ve druhém článku se zase věnujeme účesům ve hře. Pokud tedy chcete získat více procent respektu nebo sex-appealu, jistě na tento článek nezapomeňte.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Sobota, 27.8.2005 - Nové Screeny
Na několika serverech se objevily nové várky screenshoů a videí. Tak neváhejte, prohlížejte a stahujte zde.
Sobota, 27.8.2005 - Mušketýři
Mušketýři mají slušný dostřel i počet životů, stejně jako dobrý útok. Narozdíl od většiny střeleckých jednotek, které známe, mají Mušketýři výhodu v kontaktním souboji s kavalerií. Takže to spíše bude jednotka podobná Kopiníkovi,...Pokračování článku si můžete přečíst zde.
Sobota, 27.8.2005 - HomeCity
Greg Street nám dnes řekl o HomeCity a o tom, jak tento prvek přinese do hry trochu atmosféry z výborné karetní hry „Magic – The Gathering“. V překladu tohoto článku si povíme o tom, co to HomeCity je, jak pracuje, co přináší do hry i to, jak bude provedeno v multiplayeru. Celý článek si můžete přečíst zde.

Hidden & Dangerous II [http://bonusweb.idnes.cz/]
Středa, 24.8.2005 - Liga PGL
Ačkoliv je multiplayerová základna hry Hidden and Dangerous na kritické úrovni, stále se objevují náznaky potencionálního vzkříšení. Tentokrát se jedná o největší internetovou ligu, PGL. Více na http://bonusweb.idnes.cz//.
Čtvrtek, 25.8.2005 - Rozhovor s klanem MAU
Enter... Našli se přes internet. Do té doby se neznali. Úspěšná parta kluků, která svůj čas tráví u počítačů při hraní počítačových her. Společně pak pořádají setkání a různé akce v terénu. Aha! bylo u toho... 

Tak přesně tímto komentářem odstartovaly bulvární noviny Aha! svůj jednostránkový výklad o klanu, jehož pověst je známa po celé Evropě coby mistra ve hře Hidden & Dangerous2.
Více na http://bonusweb.idnes.cz//.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Pondělí, 22.8.2005 - Je Stalker Mrtvý?
Možná jste už o této hře něco zaslechli, možná patříte mezi ty, kdož se na ni těší a hltají o ní každou novinku. Pokud patříte mezi ty informačně neposkvrněné, tak vězte, že velice zjednodušeně řečeno má (mělo?) jít o jakýsi simulátor života obyčejného ziskuchtivého vojclíka v prostředí radioaktivitou zamořeného Černobylu. Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Středa, 24.8.2005 - Povídky
Už kdysi dávno jsem četl novou Ještěrčí povídku: Porphyria: ( V ) (Povídka, v níž je hlavní pustinou putující postavou tajemstvím zahalená žena se smrtícími katanami u boků. Lehce upíří námět...) Jelikož jsem jí Ještěrovi tenkrát příliš nepochválil, vznikla diskuze zda vydat / nevydat a později se na dílo mou chybou tak trochu zapomělo. Nicméně dnes je tu - na podrobnou recenzi se s odstupem a děravou pamětí už necítím, můžu jen říct, že mi chyběl výraznější příběh, takže dílo spadlo někam do průměrných vod bez ozančení.
A abyste toho neměli málo, mrkněte ještě na Firemanův 2. díl povídky Tvor.
Neděle, 28.8.2005 - Povídka
A je tu nová povídka na pokračování, která doufám neskončí prvním dílem jako většina ostatních. Saruman: Enclavani po Enclavě: ( V H ) Co se stane s povedenou partičkou vojáků Enclavy, poté co se nemají už kam vrátit? Příběhově zatím zajímavá, pěkně napsaná povídka prostoupená lehkým humorem. Jen tak dál.

S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Neděle, 28.8.2005 - Náhražka za GGC?
Po ranním rozprávání s Olegem Y. jsem se dozvěděl, že po neuskutečněné předváděčce na Games Convention a po informacích, že THQ s GSC plánují nějakou speciální STALKER akci, že se ani pořádně neví, resp. se o tom zatím ještě ve vysokých kruzích moc nemluví, kdy a kde tato akce bude. Jediné, čím mě Oleg ujistil, je, že zmíněná akce bude opravdu obřích rozměrů. Možná se tedy dočkáme nějaké té kompenzace, jež vyvrátí všechny naše obavy.

Někteří lidé stále doposud neví, proč se GC nekonal. Jednoduše proto, že se GSC s THQ oboustranně shodli na stále trvající nepřipravenosti STALKERa na akci velkých rozměrů, jakými GGC bezesporu je. Zeptal jsem se proto, co pořád vylepšují. Prý stále pracují na hratelnosti a opravují všemožné bugy. Pokud ale dělají to, co nám říkají, ve finále by nám měli předložit skvostnou hru bez jediného šrámu, zda tomu tak opravdu bude, to se dozvíme až, podle slov Chalida Himmata pracujícího v CDProjektu, v prvním či druhém čtvrtletí příštího roku.

TES IV: Oblivion [http://oblivion.bonusweb.cz]
Pátek, 26.8.2005 - Předobjednaní
Dnes na našich stránkách http://oblivion.bonusweb.cz/ vyšla zpráva, že se již konečně dá předobjednat Oblivion. Více čtěte na našim webu.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

Další z rubriky

Předobjednávky v Německu už jen pro hry s přesným datem vydaní

Cyberpunk 2077

Pokud němečtí prodejci chtějí prodávat počítačové hry, než oficiálně vyjdou, musí nově svým zákazníkům sdělit přesné...

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

RECENZE: Far Cry 5 na Marsu baví vtipem a nudí zbraněmi

Far Cry 5: Lost on Mars

V Lost on Mars, jak se jmenuje druhý přídavek pro akci Far Cry 5 , se vydáme na rudou planetu bojovat proti arachnidům....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz