Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 28.2.2005 - 6.3.2005

  12:00aktualizováno  6. března 6:57
I když ne zcela kompletní, tak první březnový týden je za námi. Zkrátka dalších sedm dní je pryč, a my se opět hlásíme s našim pravidelným článkem. Co se tedy všechno stalo na našich fanouškovských stránkách?

Náš TIP pro příští týden» AoM.BonusWeb.cz
Naše fanstránky věnované hře Age of Mythology jsou typickým vzorem toho, jak se v našich luzích a hájích tvoří profesionální fandovské stránky. Na http://bonusweb.idnes.cz/ najdete téměř každý den aktualizaci, v poslední době zde mimo jiné najdete všemožné informace o třetím pokračování Age of Discovery.


Pondělí, 28. únor

Kde bude první AoE III video?
Dnes se na fórech AoE3 Heaven objevil thread, v němž se jeden čtenář ptá, zda někdo bude na GDC, aby přinesl informace o Age of Empires 3. Poté následovala bleskurychlá odpověd'. Kdeže tedy bude první video z Age of Empires 3? To se dozvíte v této zprávě.

AoE III Daily
Jak bude řešeno hodnocení hráčů v multiplayeru Age of Empires 3, o tom nám toho Ensemble Studios zatím nejsou ochotni nic moc říci. Dalším vodítkem nám může být opět jeden z řádků z PC Gamer preview... Více informací ohledně tohoto tématu se dozvíte zde.

 

Černobyl ve své plné kráse
Fanoušek hry S.T.A.L.K.E.R, vystupující pod přezdívkou SOKOL, se vydal na vlastní pěst do oblasti Černobylu. Vybaven byl digitálním fotoaparátem a kamerou, se kterou natočil, dle mého názoru, velice zajímavé video, které nejednou připomíná horor. Video můžete stahovat z BWPlanet.

Mapy s lokacemi S.T.A.L.K.E.R do Half-Life 2
Na to, že někteří fanoušci hry S.T.A.L.K.E.R běhají kolem jaderné elektrárny v Černobylu, jsme si už zvykli. Jiní zase tvoří mapy do veleúspěšné hry Half-Life 2 - to je pro nás možná novinkou. Pokud byste si tedy chtěli obohatit akční nářez Half-Life 2 o mapy s lokacemi S.T.A.L.K.E.R, zavítejte sem.


Úterý, 1. březen
Přehled a charakteristiky jednotek Germánů
Poslední z barbarských národů se dočkal a naše fanstránka o hře Rome: Total War, http://rometotalwar.bonusweb.cz, dnes přinesla přehled a charakterisitky jednotek Germánů.

 

AoE III Daily
Víme, že ekonomický model je v každé RTS velmi důležitý, samozřejmě jsme na to nezapoměli, ale v zájmu hratelnosti a zařazení spousty nových systémů jsme tento model museli trochu poupravit... Více se dozvíte v této novince.

 


Středa, 2. březen
Další informace o Home City
HomeCity je nejčastějším předmětem diskusí o Age of Empires III, především hráče zajímá, jak tento prvek bude včleněn do multiplayeru. Greg Street se s námi skrz AoE3 Heaven fórum podělil o další informace. O jaké? To už čtěte zde.

Havok engine
Další podrobnosti, resp. spíše náhled na to, co vše dokáže fyzický engine Havok ve hře jako je Age of Empires III nám dnes poskytl Sandy "Sandyman" Peterson. Chcete-li vědět co, přečtěte si tento článek.

Chytněte si medvěda
Greg Street nám prozradil něco o farmaření v Age of Empires 3. Že to bude asi nejpomalejší způsob získávání jídla ve hře, je jasné. Co však Greg prozradil dále? Čtěte zde.

 

IoN Storm končí
Dnešek je jistě jedním z nejsmutnějších dnů pro fanoušky série Deus Ex. Po odchodu šéfa projektu, Warrena Spectora stojícího za úspěchy Deus Ex a série Thief, je zde další rána. Studio Ion Storm končí, část zaměstnanců se sice přesunula do stávajících studií společnosti, ale naděje, že bychom se snad někdy mohli dočkat třetího pokračování vynikajícího RPG Deus Ex, se nezadržitelně blíží k nulovému bodu. Bližší informace o této zprávě naleznete na našich fanouškovských stránkách http://deusex.bonusweb.cz.

 

Rome: Total Realism 5.3
Nedávno vyšla nová verze oblíbené modifikace do hry Rome: Total War. Dnes se na našich fanstránkách objevil patch, který opravuje některé chyby. Stahovat můžete odsud.

 


Čtvrtek, 3. březen

Kawasaki 1975
Dnes se na našich nejnavštěvovanějších stránkách objevil nový model motocyklu. Jedná se o Kawasaki z roku 1975. O kvalitách modelu se můžete přesvědčit na stránkách http://vicecity.bonusweb.cz, kde si i následně model můžete stáhnout (1.7MB).

 

AoE III Daily
Poté, co jsme viděli, co se stalo u AoM, uvědomili jsme si, že jsme první ESO udělali tak, že spíše hráče nutilo k myšlence - nikdy nebuď online hráčem. Multiplayer v Age3 bude více přizpůsoben požadavkům komunity... Jak tomu tedy bude v AoE 3?

 


Pátek, 4. březen

Best of Czech
D
nes naše fanouškovské stránky http://bonusweb.idnes.cz/ opět přinesly informace, výsledky a další rozpisy turnaje Best of Czech. Jak to tedy dopadlo tentokrát? To se dozvíte v tomto článku.

 


Sobota, 5. březen

Hudba
Dnes na http://bonusweb.idnes.cz/ byla zveřejněna hudba, která měla být kdysi použita k nějakému traileru ke hře S.T.A.L.K.E.R. Ovšem použita nebyla, přesto Vám ji nabízíme ke stažení

Hudba z oficiálních stránek
Doprovodná, velice pohodová se zvuky příšer, hudba k oficiálním stránkám. Pokud se Vám tato hudba líbí, opět Vám nic nemusí bránit tomu si ji na http://bonusweb.idnes.cz/ stáhnout.

 

Lov v Age of Empires III?
Když se objevila informace, že lov bude účinnější, než farmaření, kde jakého fanouška Age of Empires zajímaly další informace. Ty Vám dnes přinesla naše fanouškovská stránka http://bonusweb.idnes.cz/. Předčíst si je můžete zde.

 


Neděle, 6. březen

Rekord v návštěvnosti
Naše nejčtenější stránky včera opět zaznamenaly nový rekord v návštěvnosti. V sobotu 5. března adresu http://vicecity.bonusweb.cz vyťukalo 2 778 lidí.

Patch 1.03
Zero Hour patch 1.03 je venku. Stáhnout si jej můžete zde (anglický má 15,3MB) a seznam oprav je zde.

Z těch nejzajímavějších oprav/vylepšení bych chtěl zmínit následující:

  • Velice známý bug u Scud Stormu
  • Sentry Drone již neútočí automaticky na nepřítele, když je zamaskovaný
  • Přidány nové mapy (z těch zajímavějších to jsou 3 mapy předělané z RA2: TournamentA, TournamentB a DEFCON 6)
  • Aurora Alpha má nyní nový, velice pěkný, černý skin

Bohůžel se však na internetu objevují zprávy, že nový patch některé nové chyby přidal. Ptáte se jaké? To se dozvíte na http://bonusweb.idnes.cz/.

 

Trailer hry pro Nintendo DS
O tom, že NFS: Underground 2 má vyjít pro Nintendo DS, už víme. Dnes nás však fantránky http://bonusweb.idnes.cz/ informovaly o vtipně pojatém novém traileru ke hře pro Nintendo DS. Pokud Vás zajímají bližší informace, navštivte http://bonusweb.idnes.cz/.

eBook knihy - Piknik u cesty
Toto je opravdová lahůdka. eBook knihy, na které stojí vznik počítačové hry S.T.A.L.K.E.R, Piknik u cesty. Kniha je ve formátu PDF a je zcela v češtině. Více informací o příběhu a samotný odkaz na stáhnutí získáte zde.

Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Další z rubriky

Remake kultovního System Shocku se odkládá na neurčito

System Shock 2

Autoři chystaného remaku jedné z nejlepších her všech dob se stali oběťmi vlastních ambicí. Musí proto vývoj přerušit a...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...

Overwatch jako bojovka? Fanouškovské video ukazuje, že by to šlo

Overwatch Fighter

Podívejte se, jak by to nejspíš vypadalo, kdyby chtěl Blizzard udělat z Overwatche bojovku.

Chystáte se na hory?
Chystáte se na hory?

Pořiďte zímní výbavu rychle a levně. V našem bazárku najdete vše, co potřebujete na zimní radovánky.

Najdete na iDNES.cz