Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 29.8.2005 - 4.9.2005

  12:01aktualizováno  4. září 9:03
Škola nám začala... Co se dělo na našich fanouškovských stránkách tento týden? To se dozvíte v našem pravidelném článku, který Vám již nabízím po devětačtyřicáté.
Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Na našich nejnavštěvovanějších fanstránkách se stále něco děje. Ať už v podobě novinek, které přinášíme téměř každý den, tak v podobě downloadů, kterých na www.gtaplanet.cz můžete najít již přes dvě stovky. Co se však dělo tento týden není zas tak důležité, i když nezmínit vydání dlouho očekávané češtiny by bylo trestuhodné, protože dnes, v pondělí 5.9.2005 jsme na stránkách spustili soutěž o originálky, soundtracky, zapalovače a trička. Sledujte tedy www.GTAPlanet.cz.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Rome: Total War


Vault Šílené Brahmíny

 


S.T.A.L.K.E.R

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 29.8.2005 - Čeština
O češtině ke GTA: San Andreas, fenoménu posledních měsíců, padlo už hodně slov. Nyní po 14 denní lhůtě si ji můžete zdarma stáhnout ze serverů Češtiny.cz a Tiscali Games ve své nové verzi 1.10. Cituji odstaveček z downloadu překladu na Češtiny.cz:
"Asi nejúspěšnější herní serie, která na rozdíl od většiny ostatních se každým dílem zlepšuje a jejíž hodnocení málokde spadne pod 90%. Získala si srdce milionů fanoušků celého světa a samozřejmě že i u nás. Po prvotních náznacích českého distributora, že by hru rád vydal v češtině, se situace změnila, oficiální překlad byl zastaven a všechna práce zbyla na nás, amatérech. Ostatně i překlady předchozích dílů jsou naší prací, takže pokud používáte češtiny od začátku serie, jistě budete spokojeni. Čeština vznikla za podpory několika internetových obchodů a jejich zákazníci jí získali nejdříve. Dnešní verze 1.10 je zase o kousek dále, jsou v ní opraveny nalezené chybky, takže její instalaci doporučuji i majitelům verze získané od prodejce hry. Překlad je kompletní včetně diakritiky."

Verze 1.10 tedy obsahuje opravu většinu známých bugů, chybek, nepřesností a zapomenutých anglických slov. Za několik málo dní nabídneme download nové češtiny i z našeho webu. Stahovat ji zdarma můžete ze serveru Češtiny.cz. Enjoy it! :o)
Pondělí, 29.8.2005 - DOWNLOADY
Náš web stále roste a roste, věrným důkazem jsou dnešní a včerejší downloady. První modifikace, Brutal Blood, zamění klasickou krev ve hře za realistickou. A věřte nebo ne, je to pěkná podívaná! Sega Genesis, to je mód, který nahradí starou herní konzoli v CJově bytě za Genesis od Segy. O jeden soubor je bohatší sekce zbraní, kam jsme přidali pěkný model Glock 37 Silenced. Dnes jsme pak aktualizovali sekci patchů, kam přibyl oficiální patch 1.01 a download češtiny! Chtěli byste ve hře platit místo dolary eury? Teď už můžete! Poslední přidaný soubor je tak trochu lahůdka spojená s exklusivitou, jelikož jsem ho na žádných jiných webech nespatřil. Je to první menu mód do hry vůbec, jenž kompletně změní obrázky v menu hry. A co je lepší, mód obsahuje lechtivé obrázky ženskej, které potěší jistě každého z nás :o) Sexy Menu Mod stahujte zde.
Úterý, 30.8.2005 - GTA: LVS
Internetová Filmová Databáze nedávno aktualizovala svou databázi a nezapomnělo se ani na Liberty City Stories. Víme, že dabérem Salvatore Leone bude Frank Vincent. Dále je známo, že se příběh bude odehrávat v roce 1998 a hlavní hrdinou bude Toni Cipriani. Salvatore Leone vyžaduje jeho služby a bere ho pod svá "křídla". Za odměnu musí Toni pro Salvatora pracovat a dostat ho tak na špici mezi ostatními pouličními gangy. Ze schůzky vedení Take-Two plánované na 7. září 2005 bychom se mohli dozvědět datum vydání hry. Obal hry ve velkém formátu můžete shlédnout tady.
Středa, 31.8.2005 - Povedené obrázky
Od té doby, co jsme založili sekci Povedené obrázky, se na nás vaše dílka, experimenty a bugy vyobrazené na screenech z této hry, jenom hrnou. A tak naše mailboxy musí denně zdolávat minimálně tucet vtipných screenshotů. I když vám dnes přinášíme jen menší dávku obrázků (je jich přesně 23), i kvůli nim si sekce zaslouží vaši návštěvu. Zítra plánujeme rozšíření galerie o dalších 30 kousků, proto nesmíte chybět, jelikož sekce dosáhne úctyhodného čísla 120. Teď něco z jiného soudku - jelikož většina informačních článků (Game Info) je sepsána před vydáním hry na PC, plánujeme rozšíření, přepsání nebo doplnění některých těchto sekcí. Uprav novinku pro t
Čtvrtek, 1.9.2005 - Další obrázky
Začala nám škola. Někteří se těší, že opět usednou do školních lavic (věřím, že jich je málo), pro ty ostatní to znamená hromadu učení a úbytek času určený pro hraní PC her. Jelikož dnešním dnem nastupuji na gymnázium, i já se tomuto bohužel nevyhnu, avšak věřím, že po pár týdnech se situace znovu uklidní a budu moci nadále plnohodotně pracovat na těchto stránkách. Dost bylo školy, pojďme k dnešní aktualizaci :) Mnozí z vás už tuší, co je dnes čeká - správně, je to 30 nových screenshotů od čtenářů. Troufnu si říct, že dnešní obrázky patří vůbec k těm nejvydařenějším, které můžete v naší galerii shlédnout. Pokud se pletu, nakoukněte do Povedených obrázků - vyveďte mě z omylu a pošlete lepší! :)
Pátek, 2.9.2005 - Update
Mnozí z nás přežili druhý den školy. Myslím, že se to tak často nestává a proto si jistě tito jedinci zaslouží potlesk. A taky pro ně máme odměnu za to, že se hned po škole zašili do svého pokoje k PC a podívali se na naše stránky. Za prvé je to od základů překopaný článek o Stravování - přepsán není jen text, ale článek jsme také obohatili o spoustu obrázků; zaměřili jsme se též na jiné způsoby stravování. Článek povinný pro všechny jedlíky hamburgerů. Jestliže byste naopak chtěli odměnit své oční bulvy pohledem na kompletně české San Andreas, pak shlédněte screenshoty (10) z připravovaného módu New Age 3. Zároveň přináším příznivcům této série módu informaci, že práce na NA3: Cool City se o něco prodlouží. A nakonec mám schovanou třešničku. Je to menu mód Všude jsou jen ženský od Mraka, který nejen změnil obrázky v menu ale také všechny načítací obrazovky! Stahujte, pokud chcete mít hru potapetovanou pěknými dívkami ;-)
Sobota, 3.9.2005 - GTA: LVS
Před nějakým tím časem jsme vám přinesli informaci o totální konverzi GTA: LVS, jenž do San Andreas přidá Vice City a Liberty City. A protože práce na tomto módu potrvají další a další měsíce, autoři konverze se rozhodli vypustit takzvaný DevShot verzi (0.1a), což je takové malé nahlédnutí do modifikace. Nejprve si stáhněte tento malý 5 MB soubor, který obsahuje instalaci módu a potřebné textury. Samotný postup instalace naleznete v ReadMe, který je bohužel v angličtině. No a jestliže by se vám zdálo, že mód není zcela dokončený, nedivte se, jeho práce jsou na 10 % :c) Přeji pěkné zážitky z hraní.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Pátek, 2.9.2005 - Info
Na fórech Age of Empires III Heaven se dnes objevila nová osoba s modrým jménem. Ti z vás, kdo třeba občas do těchto diskusí zavítáte jistě víte, že modrá jména mají členové vývojářského týmu Ensemble Studios. Více na http://www.ageplanet.cz.
Pátek, 2.9.2005 - Blog
I když se mě to zdálo až neuvěřitelné, je tomu tak, po třech dnech se Bruce Shelley opět rozhodl updatovat svůj Developers blog na www.ageofempires3.com. Originál najdete zde, níže máte volný český překlad.
Sobota, 3.9.2005 - Demo

Dave Pottinger dnes na fórech Age of Empires III Heaven oznámil, že demo je již hotové. Upřesnil o něm několik informací, avšak tu nejpodstatnější, datum jeho vydání si stále nechává pro sebe.

Před několika dny jsem na našem fóru publikoval informaci ohledně dema, tak jak se ke ně dostala z poměrně důvěryhodného zdroje a kdo chcete, můžete sami posoudit, že už tenkrát jsme nebyli až tak daleko od pravdy :-). Výše zmíněná diskuse je $1#515">zde.  Více na http://www.ageplanet.cz.


Středa, 31.8.2005 - info
Kromě toho, že známe datum vydání BI, nám tento měsíc přinesl mnoho dalších informací. Na serveru IGN.com si můžete stáhnout dva pěkné trailery na datadisk (10,5 a 2,4 MB) a na stejném webu tady si můžete přečíst podrobné popisy saských jednotek a budov (v angličtině), doplněné novými screenshoty. Na oficiálních stránkách se můžete podívat na 3D modely dalších nových jednotek, např. Chosen Axemen nebo Sassanid Sughdian Warrior, nebo si prohlédnout budovy jako třeba stáje Roayal Stables nebo klášter... Také se můžete pokochat některým ze 187 screenshotů, které zveřejnil německý Gamestar.
Čtvrtek, 1.9.2005 - Wallpapery, Anketa
S novým měsícem (a bohužel také školním rokem) je tu nová anketa. Z minulé vyplynulo, že se hráči RTW nejvíce těší na nové jednotky v datadisku. Nyní prosím hlasujte, zda se chystáte připravovaný datadisk zakoupit. Dnes jsme také více než zdvojnásobili naši nabídku wallpaperů, mezi nimiž teď nechybí ty s tématikou RTR nebo právě Barbarian Invasion.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Pondělí, 29.8.2005 - Další zmutované ovoce
Tak a po týdnu vám tu můžu s potěšením předložit další předělávky o které se postarali naši soutěžící, je toho strašně moc, takže doufám, že sem na nic nezapomněl… doufejme:) Fallout2- předměty, Fallout Tactics – Brnění, zbraně, multiplayer a náhodné lokace, Společné – Bestiář, Fallout bible, Zbraně vs. Realita, bugy a tajemná tajemství. Různé- průzkum a rekordy. Zároveň jsem zrušil i kontroverzní rubriku osobnosti… tak, to je snad vše, ale jak říkám, je toho tak šíleně moc, že je dost dobře možné, že jsem na něco zapomněl, děláte mi zkrátka radost.
Čtvrtek, 1.9.2005 - Soutěž téměř u konce
Takže předkládám jedny z posledních předělávek, vše už je hotovo, jen na dvou rubrikách ještě jeden ze soutěžících pracuje. Jakmile budou dokončeny, vyhlásím výsledky a rozdám ceny + k tomu jedno velké překvapení :) Takže abych zase nekecal z hladu, tady jsou oby předělávky: Fallout- postavy, pip-boyové a archiv zvuků, Fallout 2 – archiv zvuků, Fallout Tactics – screenshoty, Soutěže- žebříček kritických zásahů, žebříček charakterů a rychlonožka. Různé- galerie + jeden ze soutěžících ještě vylepšil stránku komixů.
Sobota, 3.9.2005 - Konec Soutěže
Takže vážení přátelé, příbuzní a známí a je to tu! Poslední dvě rubriky byly dodělány (perky a traity) a tudíž můžu konečně vyhlásit vítěze naší (ne)soutěže. Asi vás předně zajímá kolik lidí soutěžilo… myslíte si, že hodně? CHA! Chyba, celkově se do soutěže zapojili pouhopouzí TŘI lidé… ale i přesto makali jako o život a dokázali web poměrně rychle předělat… nuže, tak se na to podíváme: Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.

S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Sobota, 3.9.2005 - Kalendář na září
Každým začátkem měsíce nás GSC poctí novou kalendářní tapetou. Dnes tu mamé "zářiové vydání". Pokračujte na Galerii.
Autor:


Nejčtenější

KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

Další z rubriky

Původní začátek Mafie 3 byl prý tak drsný, že ho autoři nemohli vydat

Mafia III (PS4)

Mafia 3 prý měla na samém začátku obsahovat velice kontroverzní scénu, ale autoři ji nakonec nepoužili. Nejen, že ji ze...

RECENZE: Máte dost času? Octopath Traveler je pamětihodný JRPG zážitek

Octopath Traveler

Horko těžko byste hledali očekávanější hru na hrdiny pro hybridní mašinku Nintendo Switch než japonský Octopath...

Svět Fortnite prošel další obří změnou, začala pátá sezona

Fortnite

Nový patch do oblíbené hry Fortnite přinesl spoustu nového obsahu. Těšit se můžete na nové vybavení i změny v...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.Najdete na iDNES.cz