Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 30.5.2005 - 5.6.2005

  12:00aktualizováno  5. června 9:44
Tak týdny ubíhají jako voda a my jsme v našem šestatřicátém článku načali již měsíc červen, poslední měsíc školy. Co se tedy všechno událo na našich hostovaných stránkách?
Age of Empires III
Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz/]
Fanstránka, kterou jsme připravovali nekonečně dlouho, tento týden spatřila světlo světa. Fanoušci tedy již od pátku mohou navštěvovat nové fanstránky zasvěcené fenomenální hře Grand Theft Auto: San Andreas. Na stránkách najdete již teď několik desítek informací a článků. Mimo jiné je na stránkách dostupný download videa Powerplay. Takže jistě neprohloupíte, pokud http://bonusweb.idnes.cz/ navštívíte.
 

TIP: Využijte rychlejší orientace v článku - klikněte na hru, která Vás zajímá


Age of Empires 3


GTA: San Andreas


GTA: Vice City


Hidden & Dangerous 2


NFS: Underground 2


Rome: Total War


S.T.A.L.K.E.R


Vault Šílené Brahmíny

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY [http://vicecity.bonusweb.cz]
Úterý, 31.5.2005 - 1 000 000 návštěv za 2 roky
10. května slavili naše fanstránky druhé narozeniny a nyní po několika dnech slaví další úspěch. Tím je naše návštěvnost, která se v úterý přehoupla přes 1 000 000 návštěv! Na fanstránku, za dva roky existence, je to jistě úctyhodný počin. Jestliže si chcete více počíst o slavení tohoto úspěchu, přejděte na http://vicecity.bonusweb.cz.

 

Age of Empires III [http://aoe3.bonusweb.cz]
Úterý, 31.5.2005 - Mušketýři nebudou až tak podstatní
Jak to bude s mušketýry ve hře Age of Empires 3 a jejich důležitostí? Tak přesně takovou otázku si dávají mnozí fanoušci této hry. Greg Street opět četl fóra a dostal se i k této otázce. A jaká je odpověď Grega? Přečíst si ji můžete zde.
Středa, 1.6.2005 - Jak to bude s jazyky v AoE 3?
Age of ... hry se vždy snažily o co nejvěrnější ztvárnění jazyků různých civilizací. Nyní to vypadá, že si ES dají v AoE III záležet na tom, že všechny civilizace, včetně Indiánů, budou mluvit přesnými jazyky. Reakci Grega Streeta již tradičně čtěte v naší novince.
Čtvrtek, 2.6.2005 - Nové Age of Empires III video
A na scéně je opět další video k této hře. Autoři dodávají, že je velmi dobře zpracováno, na konci s působivou bitevní scénou. Část videa je zároveň věnována i pokračování hry Rise of Nations: Rise of Legends. Stahovat ho můžete na zahraničních stránkách GameReplays.org.
 
Sobota, 4.6.2005 - Dva nové screenshoty z GameSpotu
Na serveru Gamespot se dnes objevili dva nové screenshoty. Jeden ukazuje americké pobřeží a druhý ruské HomeCity, zimní Petrohrad. První můžete shlédnou zde, druhý pak kliknutím tady. Jen dodáme, že screenshoty jsou ve velkém rozlišení a velmi kvalitní, proto jistě stojí za shlédnutí.


Úterý, 31.5.2005 - RTR 6.0 za dva až tři týdny
"Začal neveřejný beta test Rome: Total Realism 6.0, vydání šesté verze tedy opravdu můžeme čekat už za dva až tři týdny." Tato zpráva jistě potěší všechny fanoušky této hry a modifikace, tak proč se nepodívat i do sekce věnované tomuto módu?
 
Středa, 1.6.2005 - Je nám jeden rok
Přesně před 365 dny jste mohli na adrese http://rometotalwar.bonusweb.cz poprvé spatřit tuto fanstránku o hře Rome: Total War - naše fansajta tedy slaví rok od svého založení. Kromě toho si můžete na novém oficiálním fóru RTR prohlédnout minipreview na šestou porci módu, tentokrát se screenhoty nádherně předělaných seleucidských jednotek.
 
Čtvrtek, 2.6.2005 - Další ukázky z RTR 6
Mnoho novinek k RTR 6.0 bylo zveřejněno na novém oficiálním fóru RTR. V dalším minipreview se můžete podívat na nové jednotky Kartága. Screenshoty krásné nové strategické mapy můžete shlédnout tady, vlajky několika frakcí zase tady.


Pondělí, 30.5.2005 - Vyhodnocení: Máte i vy nějakou tu otázku na GSC?
Přesně před 15 dny jste dostali příležitost zeptat se naším prostřednictvím Olega Yavorskyho, hlavního programátora STALKERa, na jakoukoliv otázku ohledně hry. Zúčastnilo se vás poskrovnu, ale i tak jste dali dohromady slušný počet otázek - některé si můžete přečíst právě zde.
 
Středa, 1.6.2005 - World Researchers konečně hotovi
Na oficiálních stránkách hry byla zavedena nová sekce nazvaná "Zone Stories", což jsou vlastně příběhy lidí, World Researcherů, ze Zóny. Zatím si můžete přečíst 3 příběhy, které se chystají autoři naší fansajty přeložit.
 
Středa, 1.6.2005 - Vyhodnocení čtenářské ankety #5
Jak už bývá na http://stalker.bonusweb.cz zvykem, každá anketa má své vyhlášení. Toho se dočkala i pátá čtenářská anketa na otázku "Co nejvíce při trvání E3 očekáváte?". Ankety se zúčastnilo přibližně 120 lidí. A jaké byly odpovědi? To vám u prozradí samotné vyhlášení. 
Neděle, 5.6.2005 - 360° panorama
Peter Sjöberg, kterého znáte z tvorby Flash her, vytvořil další 3 povedené kousky. Z několika dohromady složených screenshotů udělal jeden velký a s pomocí Flashe si ho prohlížíte a efekt je jasný - panorama v plných 360°. Necelých 1,5 MB velkou panoramu si můžete prohlédnout zde.


VAULT ŠÍLENÉ BRAHMÍNY [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Pondělí, 30.5.2005 - Chcete hrát ve Fallout filmu?
Chtěli byste si zahrát v připravovaném Fallout filmu menší nebo i větší roli? Po technické stránce je vše zařízené, tak proč byste to nemohli být právě Vy? Více čtěte na madbrahmin.bonusweb.cz.
Pátek, 3.6.2005 - 4 nové soutěžní příspěvky!
Do konce soutěže pořádané naší fansite zbývá ještě něco přes měsíc, ale už se slušně činíte a tak tu máme 4 nové soutěžní příspěvky. První příspěvek je od DesertRata, další logo vyrobil Gurth, třetí příspěvek je zde a čtvrtým autorem je Deiwi - jeho logo si můžete prohlédnout tady.
 
Sobota, 4.6.2005 - Konečně vytvořen systém hodnocení povídek!
Po vyslechnutí mnoha a mnoha slov o systému v povídkách, který doposud spočíval v tom, že nebyl, přichází autoři konečně se skvělým hodnocením. A jaké že to je hodnocení? Jen dodáme, že velmi vtipné, nu čtěte na madbrahmin.bonusweb.cz.


Hidden & Dangerous II [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 30.5.2005 - Modifikace mapy Czech4
Německá fansite hry Hidden and Dangerous vnesla společně s klanem [GermanSquad] život další modifikaci, konkrétně veleznámé Czech4 odehrávající se v maloměstské lokalitě. Stahovat mód, spolu s návodem použitím, můžete na našich fanstránkách.
 
Neděle, 5.6.2005 - Čeština pro H&D2:Sabre Squadron
Pod neustálým nátlakem hráčů uvolňuje BW fansite patch pro počeštění datadisku Sabre Squadron. Patch má přibližně 21 MB a stahovat ho můžete přímým linkem zde nebo v článku.

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pátek, 3.6.2005 - Startujeme!
"Ten, kdo si myslel, že fanstránkou http://vicecity.bonusweb.cz končíme, mýlil se. Ten, kdo si myslel, že nespustíme fansajtu o San Andreas, zmýlil se znovu. Právě dnes můžete totiž všichni slavit, protože tvůrci jedné z nejúspěšnějších českých fanstránek, ViceCity.BonusWeb.cz, ve své práci pokračují. " Právě s těmihle slovy spouštíme nový web o GTA: San Andreas.
 
Pátek, 3.6.2005 - PC Powerplay video
Nově založená fanstránka gtasa.bonusweb.cz o GTA: San Andreas nabízí na svých stránkách ke stažení čerstvě uvolněné PC Powerplay video v jeho plné délce - tedy přes 20 minut. Video je z PC verze dlouho očekávané hry Gran Theft Auto: San Andreas. Video je nabízeno buď v jeho plné kvalitě - tedy přes 640 MB a nebo přegrabované do rozlišení 640x480 s velikostí necelých 100 MB. Odkaz na stránku se stažením.
 
Pátek, 3.6.2005 - Předobjednejte si PC verzi GTA: San Andreas již nyní!
Ano, předobjednat si tuto pecku můžete již teď a mít klid, že vám dojde spolehlivě až do vašich rukou. Více o objednávce se dozvíte v novince!
 
Sobota, 4.6.2005 - PC Powerplay video ke stažení!
Jak redaktor webu slibovali, právě dokončil upload videa v plné velikosti na server a naše fanstránka vám ho nabízí jako první v ČR ke stažení napřímo, ne jen přes torrent soubor. Stahovat ho můžete v sekci videa - nebo rovnou zde.
 
Sobota, 4.6.2005 - Video PC Powerplay v nízkém rozlišení
Video v nižším rozlišení bylo nahráno na server! Teď ho můžou stahovat i lidé s pomalejším připojením. Délka videa nebyla nijak omezena a je tedy v plném rozsahu. Stahujte zde!
 
Sobota, 4.6.2005 - 8 nových screenů z IGN.com
Naše fanstránky vám přinášejí další screenshoty, které tentokrát vyšly na serveru IGN.com. Osmici xboxových screenshotů vám nabízíme v této galerii.
 
Sobota, 4.6.2005 - Co nového na webu?
Na světě je nová textová verze (díky Michalovi Šuráňovi). Tím tedy určitě potěšíme nejen čtenáře, kteří mají pomalejší připojení, ale i uživatele, kteří se připojují přes mobil na WAP. Pokud byste na webu narazili na jakoukoliv chybičku nebo nedostatek, což se vzhledem k rychlosti spuštění může přihodit, prosím, dejte nám o nich vědět například v novém guestbooku
Sobota, 4.6.2005 - Cheaty pro konzoli PS2
Teď jistě potěšíme majitelé konzole PS2, jelikož právě pro ně připravila naše fanstránka sbírku přibližně 90 cheatů. Do sekce se dostanete kliknutím zde.
 
Neděle, 5.6.2005 - San Andreas ukradnuté piráty
Ano, i u tak velkého projektu, jako je GTA: San Andreas se může stát, že hra unikne ještě před oficiálním vydáním. Alespoň tak nás o tom informoval Gtagaming.com. Více informací o skandálu si můžete přečíst v novince.
 
Neděle, 5.6.2005 - Oficiální fotky obalu, knížky a disku GTA:SA
Do vydání GTA: San Andreas v Americe zbývá už jen něco málo přes jeden den a na internetu se začínají objevovat první materiály k této hře. Polská fanstránka GTA Review.com dnes přinesla obrázky oficiálního obalu GTA:SA, dvě stránky ze slibované knížky a nakonec také potisk DVD. Fotky můžete shlédnout opět v novince :o)

 

NFS: Underground 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Sobota, 30.5.2005 - Popovídejte si na oficiální diskusi o Most Wanted
Electronic Arts spustilo před pár dny oficiální diskusi k Most Wanted. Jistě tam alespoň nahlédněte, dočíst se můžete zajímavé informace. Avšak pokud si chcete pokecat o Most Wanted v češtině, navštivte naše fórum nebo stránky.
Autor:


Nejčtenější

KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

Další z rubriky

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Noví majitelé práv na značku Commandos slibují pokračování i remastery

Commandos

Legendární značka Commandos se vrátí. Bohužel však ještě nevíme kdy a v jaké podobě.

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...Najdete na iDNES.cz