Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 4.7.2005 - 10.7.2005

  12:00aktualizováno  10. července 5:51
Zhruba jedna šestina letních prázdnin je z námi, ale ani to neodradilo autory našich fanstránek od aktualizací. Co se tedy dělo tento týden? Čtěte v našem shrnutí!
Tvorba Her [HTTP://TVORBAHER.BONUSWEB.CZ]
Tento týden jsme nově spustili stránku, která by vás měla trochu přiučit v oblasti tvorby her, tvorby herní grafiky a podobně. I když se nejedná přímo o herní fanstránku, určitě si zaslouží, abyste ji navštívili, proto neváhejte a do prohlížečů rychle zadávejte http://tvorbaher.bonusweb.cz.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Vault Šílené Brahmíny

$1#hd2">
Hidden & Dangerous 2

$1#vicecity">
GTA: Vice City

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Úterý, 5.7.2005 - Měsíc za námi
Uplynul pouhý měsíc od spuštění našeho GTA: San Andreas webu a už slavíme první velký úspěch - hranice návštěv se dnes přehoupla přes hranici 100 000 návštěvníků! Na statistiky českých herních webů je to velmi úctyhodné číslo, denně máme průměrně tři a půl tisíce návštěv, přičemž náš denní rekord je 5 218 návštěvníků (13.6.). Za to patří velké dík především vám, čtenářům, a samozřejmě vašemu zájmu o tuto hru. Sledujte nás stále a slibujeme, že toho nebudete litovat :o)
Středa, 6.7.2005 - Záhady v San Andreas
Poslední dobou se v souvislosti se San Andreas mluví o všelijakých záhadách - mezi nejdiskutovanější patří jistě Yetti, UFO a skryté Liberty City. Opomenout nesmíme ani ostatní tajemství, které si pro nás Rockstaři přichystali - takové opuštěné města, rozmlácená auta nebo Matrix v samotné hře jsou neméně zajímavá. Proto není divu, že se tým o pár lidech rozhodl o všech těchto záhadách vytvořit speciální web. Více informací vám dodá související sekce na našem fóru nebo přímo článek na www.gtaplanet.cz.
Čtvrtek, 7.7.2005 - Čeština
Objevila se zpráva o připravované češtině ke GTA: San Andreas, jež je ve verzi Beta a přibližně ze 75% hotova. Tříčlenný překladatelský tým (Raptor, Kopulkon, Bobbb) by tedy měl dokončit překlad v slibovaný termín, a to polovině července. Dobrou zprávou také je, že čeština bude obsahovat veškerou českou diakritiku a sprostými výrazy se rozhodně šetřit nebude. Zároveň bylo vypuštěno devět screenshotů z překladu (diakritika bude dodatečně přidána). Obrázky z připravované verze češtiny najdete zde.
Pátek, 8.7.2005 - New Age 3: Cool City
Je to tu! Práce na pokračování modařské série New Age s aktuálním pořadovým číslem 3 se rozjíždějí. Další změně podlehla část letiště v Los Santos a několik billboardů v jeho okolí. Přinášíme vám další screenshoty provedených úprav. Další informace o New Age 3: Cool City najdete na oficiální stránce modu, http://na3.bonusweb.cz nebo samozřejmě na naší stránce zasvěcené GTA: San Andreas.
Sobota, 9.7.2005 - Sobotní kotel downloadů
Modifikace:
Ultimate Effects Mod - nové efekty výbuchu, krve a vody, G-Unit Mod - váš gang celý v černém, Watter Textures - nové, reálnější textury vody, Sprite reklama - billboardy Sprite, Neons Mod - neonové podsvícení aut, Grove 4 Life Mod 2.0 - váš gang bude zajištěn několika vozidly, Gang Car Mod - změní vozidla vašeho i jiných gangů, Dynamite Mod - místo klasické bomby budete mít dynamit
Bluelight Mod - modrá světla u vozidel, Betterblood Mod - krve není nikdy dost :-)

Skiny dopravy:
Dark Savanna - pěkný tmavý skin Savanny, Nismo Elegy - červenobílý skin pro Elegy, WCC Monster Skin - černomodrý MonsterTruck, XBOX Stratum Skin - Stratum na motivy barev XBOX, Urban Camo Hydra - nový skin pro Hydru, Conny Monster Skin - černý skin s motivy plamenů, Dragonvan - modrý skin s pěkným motivem na kapotě, Blade Skin Pack - trojice nádherných skinů pro Blade
Airbush Skin - nový skin pro Hotknife, Black Red Jester - červenočerný skin pro Jester

Skiny hráče:
LA Lakers Skin - pro fanoušksy klubu LA Lakers, Yankees čepice - poměrně známá Yankees čepice, Vercetti Style - havajská košile i v San Anndreas, HipHop4ever - pro fandy hip-hopu, Tattoo All - potetovaný od hlavy až k patě, Arsenal - Thierry Henry Skin - skin francouzské hvězdy

Sobota, 9.7.2005 - Problémy z Hot Coffee?
Dnes brzy ráno si na California State Assembly člen Leland Yee stěžoval a upozornil na HotCoffee modifikaci. Mohli jste tuto stížnost pojmout trochu skepticky, ale vypadá to, že Entertainment Software Rating Board (ESRB) berou tuto stížnost vážně. Odstartovali vyšetřování, zda Take2Games porušili podmínky ESRB tím, že neúplně odstranili onen "diskutabilní" kód. Více se dozvíte v celém článku.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Úterý, 4.7.2005 - Nová muzika
Na oficiální stránce se objevila nová trojice zvuků ze hry. Jedná se o dvě skladby, které nám budou hrát při průzkumu území a jednu skladbu z průběhu bitvy. Všechny tři skladby včetně původní úvodní skladby, která byla uveřejněna již před časem si můžete stáhnout z našeho download serveru.
Středa, 6.7.2005 - Lodě
Greg Street se dnes na jednom z fór Age of Empires III Heaven vyjádřil k otázce "kolik populačních slotů budou zabírat lodě?". Jak již jistě víte z našich předchozích informací, systém lodí bude v AoE3 o poznání jiný než v předchozích hrách a již se nesetkáme s obrovským množstvím levných lodí, ale právě naopak jen s několika velmi silnými loděmi. Celý článek čtěte zde.
Neděle, 10.7.2005 - Žoldáci v AOE
Mercenaries v českém AoM slangu Mercky se vyskytnou i v AoE3, avšak v trochu jiné podobě. K tomuto tématu se dnes vyjádřil Greg Street v jedné diskusi na AoE3 Heaven.
Oproti AoM, kde mercky byly vycvičeny téměř okamžitě a po krátkém čase zemřeli, v AoE3 budou mít žoldáci jinou formu. BUde se jednat o jednu z nejsilnějších jednotek ve hře, kterou si za peníze budete moci nechat posílat jako součást dodávek z HomeCity. Více zde.

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY [http://vicecity.bonusweb.cz]
Sobota, 9.7.2005 - Staňte se redaktorem
Dnes na našich nejúspěšnějších stránkách vyšla zpráva o náboru redaktorů. Pokud tedy máte zájem, navštvite http://vicecity.bonusweb.cz, kde se toho dozvíte více.

Hidden & Dangerous II [http://bonusweb.idnes.cz/]
Čtvrtek, 7.7.2005 - Co se děje v českých klanech?
Ačkoli se toho za poslední dva měsíce v našich klanech moc neodehrálo, je o čem psát. Především jsem přestal mhouřit oči nad skupinkami, které neodehráli jediný zápas, přestože existují již notnou dobu. V aktualizované záložce Klany si můžete přečíst více, ale předem Vám prozradím, že jsem tyto seskupení přestal nazývat nezaslouženě klany. Více infromací v celé zprávě.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Pondělí, 4.7.2005 - Povídky - konec se blíží!
Povídky: Než definitivně únavou padnu hubou do klávesnice, stihnu snad ještě nějaké ty povídky: Začněme klasikem Falloutí shiteratury (možná příliš drsné, ale přišlo mi to vtipné! :)) Shit.us: Malý národ: ( V H ) Obyčejná vesnice má velký problém s nočními přepady týden co týden. Nejpodivnější jsou ale útočníci... Větší Falloutí úlet sem jaktěživ nečet. K námětu se nemá cenu zmiňovat, to si prostě musíte přečíst - a pokud nejste v dobrý náladě, abyste se smíchem zkousli pointu, vemte si ke kompu radši prázdnej kýbl. Poznáte na co. Ocenění kalibru shit za námět jsem neudělil, neboť dílo považuji za určitý druh srandy, recese či parodie a pro Ratmanovské propagandy. Více na naší fanstránce http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Čtvrtek, 7.7.2005 - Screeny měsícé, Konec soutěže se blíží
Ukončení soutěže s povídkami. Vyhodnocení by se mělo na našem webu mělo objevit co nevidět, proto sledujte pravidelně http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

Další z rubriky

KOMENTÁŘ: Umělá inteligence ve hrách. Patří jí budoucnost?

Shodan

O pokroku v herním průmyslu jsme si zvykli uvažovat s ohledem na celkovou úroveň grafiky, množství detailů a velikost...

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?Najdete na iDNES.cz