Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 6.6.2005 - 12.6.2005

  12:00aktualizováno  1:03
Další týden, který se nesl ve znamení GTA: San Andreas, právě skončil. Co všechno přinesly naše fanouškovské stránky? To se dozvíte v našem pravidelném sedmatřicátém článku!
grand theft auto: san andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Je téměř jasné, že fanstránku www.gtaplanet.cz musíme nějak odměnit, protože za minulý týden se na ní objevilo téměř 20 novinek. GTA: San Andreas je fenomén, na který se těšil každý hráč a minulý týden se dočkal. Informacemi nabyté fanouškovské stránky se při hraní této skvostné hry nesoucí název Grand Theft Auto: San Andreas, jistě budou hodit!

Dalších sedm dní je opět za námi. Tento týden se nesl ve zvláštním znamení hry GTA: San Andreas. Uznejte sami, skoro rok se na ni snad každý fanoušek počítačových her těšil a tento týden se dočkal. V pátek 10. června se tomu tak stalo a mnoho lidí již mohli zasunout médium označené nálepkou GTA: San Andreas do svých DVD mechanik. V tomto znamení se nese i celý tento článek - 17 novinek ze světa GTA: San Andreas mluví za vše. Co se stalo dále? Tak třeba to, že se objevily 4 nové screenshoty a 4 nová videa z chystané RTS strategie Age of Empires 3 nebo také nové wallpapery na motivy Need for Speed: Underground 2. Tak neváhejte a čtěte dále!

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: VICE CITY


Vault Šílené Brahmíny


GTA: SAN ANDREAS


NFS: UNDERGROUND 2


S.T.A.L.K.E.R

 


Rome: Total War

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 6.6.2005 - MTA Blue Multiplayer
Na GTA 3 i Vice City hodně hřáčů zamrzela absence multiplayeru. Naštěstí se našlo pár modařů, kteří tento mod do hry neoficiálně dodělali. Nyní se chystí na světlo světa nová multiplayerová modifikace s názvem MTA Blue, o níž se více dozvíte v tomto článku.
Pondělí, 6.6.2005 - GTA na Handheld PSP
Jistě jste již slyšeli o hře Grand Theft Auto: Liberty City Stories, která by měla vyjít na handheld PSP. Společnost Rockstar zveřejnila nové informace, které si můžete přečíst zde.
Pondělí, 6.6.2005 - Informace o Češtině
V oficiální zprávě Cenegy se píše, že hra v ČR vyjde už 6.června, tak jako v ostatních zemích. Bude to limitovaná edice, která vyjde spolu s anglickým 70-ti stránkovým manuálem v pevné vazbě. Avšak dočkáme se i české verze. Ta vyjde pár týdnu po anglické verzi a bude obsahovat 1 DVD se hrou, 1 CD s češtinou, český manuál a přebal. Více informací, jak to bude s češtinou, se dozvíte na http://bonusweb.idnes.cz!
Pondělí, 6.6.2005 - Fotografie limitované edice
Další dnešní novinkou bude jakási ochutnávka, jak bude vypadat obsah zásilky, která by nám měla být 10. června rozeslána. Na fotografii můžeme vidět, jaké že všechny věci limitovaná edice bude obsahovat. Chcete-li fotografii vidět, klikněte sem.
Úterý, 7.6.2005 - Rozhovor s NavOmicronem
NavOmicron je jeden z mála šťastných majitelů San Andreas, které si teď pěkně vychutnává doma a poskytl rozhovor jednomu zahraničnímu webu. My jsme si dali tu práci rozhovor přeložit. Přečíst si jej můžete zde.
Úterý, 7.6.2005 - Příval nových obrázků a screenů
Tento den je šťastným dnem pro Američany, prodavači se mohli dneska doslova ze svých zákazníků přetrhnout, zájemců o hru bylo jistě hodně. A tak není divu, že nás právě tito šťastlivci zavalují hromady nových obrázků a screenů. Řadu z nich vám nabízíme v naší sekci Screenshoty.
středa, 8.6.2005 - MXčkáři - radujme se, veselme se
Takže zatím se nám nepodařilo zajistit oficiální prohlášení od Rockstarů, jak to s GeForce MX bude, za to se ale našel první člověk, který s ní hru rozjel!!! Je to také zpráva z fóra, je tedy nijak nepotvrzená, nicméně si myslím, že to je spolehlivý uživatel fóra, který by jen tak nekecal. Co napsal? To se dozvíte v této zprávě.
středa 8.6.2005 - První downloady
Zatímco v Americe si již nějakou tu hodinu PC verzi GTA: San Andreas užívají, my v Evropě stále čekáme na 10. června. To však nemění nic na tom, že se ve světě objevují nové downloady, o kterých Vás samozřejmě musíme informovat. Dnes spatřily světlo světa první trainery a prográmek na úpravu textur. Vše naleznete v našich Download sekcích.
Pátek, 10.6.2005 - První in-game info
Sotva jsem vkročil do světa San Andreas a mám už zase problémy. Staří známí policisté si mně hned na první křižovatce vytáhli z taxíku. Bohužel, poznali mne. Starý známý šerif a jeho poskoci se ke mne nechovali zrovna přívětivě. Po cestě policejním autem mne v plné rychlosti vykopli ze dveří v nějaké zapadlé uličce. Naštěstí tam někdo nechal kolo... více zde.
Pátek, 10.6.2005 - Screeny + Cheaty
Vášniví fanoušci si již jistě vychutnávají svého vysněného San Andreas. Pokud jste už i vy majitelem SA a hru si chcete něčím zpestřit (i když si myslím, že to určitě nebude zapotřebí), nabízíme vám sbírku 84 cheatů pro hru na PC. A jestliže ještě tím šťastným majitelem nejste, můžete se podívat na naši vlastní galerii In-Game screenů, které vám nabízíme jako jeden z prvních webů na světě.
Pátek, 10.6.2005 - NEW AGE 3: Cool City
Na naše nákupní pulty přichází herní gigant nesoucí nálepku GTA: San Andreas. Dlouhé měsíce, dokonce i roky čekání se konečně vyplatily! Stát San Andreas je opravdu rozlehlým kouskem a proto se otevírá další otázka. Tou jsou nové modifikace. Jeden člověk přeci nemůže stačit na celou herní mapu. Vždyť práce na kvalitní modifikaci do Vice City zabrala přes půl roku práce. New Age 3: Cool City je ve vývoji - více informací hledejte zde.
Sobota, 11.6.2005 - In-Game Intro
Včera jsme vám slibovali video ze San Andreas, které Vám ukáže první minuty v tomto státě. Svůj slib nyní plníme. Jako jediní Vám přinášíme download intra této hry. Ukazuje CJův příjezd a problémy s policií. Pro přehrání potřebujete mít nainstalovaný kodek DivX verze 5.1.1 a vyšší. Díky tomuto kodeku má video velikost pod 50MB. Tak nečekejte, stahovat jej můžete jen od nás.
Sobota, 11.6.2005 - Nové Wallpapery
Na internetu se objevily další dva nové wallpapery ke hře. My vám je pochopitelně nabízíme ke stažení v sekci wallpapery.
Sobota, 11.6.2005 - Další In-Game Video
Jak jsme slíbili, zveřejňujeme druhé ingame video. Je z prvního města - Los Santos. Video má délku téměř 10 minut. I tak se tam ovšem nevlezlo vše, a tak v něm najdete pouze to nejlepší. Video můžete stahovat zde.
Sobota, 11.6.2005 - Skejtování v San Andreas?
Jeden fanoušek přišel na docela zajímavou věc. V PS2 verzi hry byl jeden soubor v texturovém balíku obrázek skejtu. Avšak model ani nic jiného nebylo ve hře vytvořeno. Ale v PC verzi hry je tomu jinak! Pokud totiž v souboru, kde jsou uloženy zbraně, které máte v inventáři, jednu z nich zaměníte za skateborad. Více informací na http://bonusweb.idnes.cz.
Neděle, 12.6.2005 - Vyhodnocení ankety
Právě dnes jsme vyhodnotili první čtenářskou anketu na našem webu. V ní jsme se vás, čtenářů, ptali, zda se vám líbí stávající podoba těchto stránek. V anketě hlasovalo 576 lidí a drtivá většina (415) hlasovala pro první možnost "Ano, takhle je to skvělé," což je zároveň i 73% hlasujících... Všechny výsledky zde.
Neděle, 12.6.2005 - Víkendové downloady
San Andreas je venku sice jen pár dní, ale downloady se na nás sypou ze všech stran. To je pochopitelné. I my nemůžeme být pozadu, a tak jsme vám nějaké ty prográmky a modifikace také přinesli. V první řadě bych asi jmenoval SA-Open Mod, což je modifikace, která vám hned od začátku zpřístupní všechna města. O in-game videích, které jsou exkluzivně od nás, jsme se zde už zmiňovali, ale pokud nevíte o čem je řeč, stahovat je můžete zde. Dále bych ještě vyzdvihnul prográmek SA-Playlister. Podle názvu už asi víte, o co jde - můžete měnit playlisty radií v San Andreas podle svého. Prvním savem, který na našich stránkách nabízíme, je hned Save 100%, v němž název opět mluví za vše. A v neposlední řadě ještě musíme zmínit modifikace Free Shopping, jenž umožňuje nakupovat v San Andreas zadarmo a trainer SA Place Manager, díky němuž budete moci cestovat (pomocí teleportu) z jedné strany San Andreas na druhou a klidně několikrát zpátky během několika vteřin.

Grand Theft Auto: Vice City [http://vicecity.bonusweb.cz]
Pondělí, 6.6.2005 - JVT Mod's
Dnes na fanstránce http://vicecity.bonusweb.cz vyšla zpráva s několika novými modely vozidel do Vice City od známého tvůrce JVT. Více informací najdete samozřejmě na http://vicecity.bonusweb.cz, kde si jednotlivá vozidla můžete stáhnout.
Pondělí, 6.6.2005 - Další modely
Pondělek byl bohatý na nové modely aut do ViceCity, a tak ještě dnes fanstránky přinesly dva nové. Jsou to taková vozidla výstřední a "nenápadná." Uznejte sami, limuzína dlouhá jako dvě auta nebo obrovský tahač, který by těch normálních aut pojal aspoň 10. Stahovat můžete opět na http://vicecity.bonusweb.cz.

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Pondělí, 6.6.2005 - Týmová spolupráce
Greg Street dnes ve fórech AoE3 Heaven naznačil, že každá civilizace bude mít určitý počet bonusů, které nebude moci využívat jen sama, ale bude možné tuto technologii použít i pro vašeho spojence stejné rasy. Je to velmi dobrý nápad pro týmovou spolupráci. Více informací v této zprávě.
Středa, 8.6.2005 - Nové screeny a videa
Na serveru Gamezone21.com se objevily dosud nepublikované screenshoty  z E3. Japonský server 4Gamers.com zase přinesl 4 nová videa. Vše si můžete prohlédnout na http://www.ageofempires3.cz.

Need for Speed: Underground 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Čtvrtek, 9.6.2005 - Wallpapery a Seznam aut
Na světlo světa se vynořily další dva fanouškovské wallpapery k NFS: Most Wanted. Proto zavítejte do sekce Wallpapery. Dále se nám podařilo zjistit, jakými auty si budete moct v tomto pokračování zazávodit - zatím víme o 7 autech. Abyste věděli, jak přibližně vypadají, přichystal jsem pro vás i fotky těchto fár. Sekce Seznam aut (Carlist).

S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 6.6.2005 - Povídky
Jste skalní fanoušci STALKERa a o prázdninách máte nějaké dny či týdny volné ? Nevíte ještě, co budete dělat ? A co třeba napsat povídku s tématem Zóny a STALKERa ? Již teď mají naše stránky pod křídly dva spisovatele, kteří budou svá díla publikovat pod českou nejnavštěvovanější fanstránkou, a to námi. Jedním z nich je Daniel Ostřížek, jehož mnozí znají jako zdejšího redaktora... Více se dozvíte v tomto článku.
Pátek, 10.6.2005 - Červnová tapeta
Jako minulý měsíc, i tento k nám červnový wallpaper dorazil s troškou zpoždění, to ovšem nevadí, hlavní je, že vůbec je. Nechme tedy již řečí a navštivte rubriku pro tyto tapety s motivem kalendáře.
Pátek, 10.6.2005 - GSC slaví 10 let
Předevčírem, tj. 8.6., GSC oslavili 10 let své existence, a že oslavy byly bouřlivé ... Bohužel, doteď se nám nepovedlo zpovídat někoho z GSC, jaký byl program oslav, atd. se můžete dozvědět v oficiálním rozhovoru, který naleznete na http://bonusweb.idnes.cz/.
Neděle, 12.6.2005 - Přesun fóra na jiný hosting
Dnes nás fanstránky http://bonusweb.idnes.cz/ informovaly, že jejich forum, které hostovalo na serveru Phorum.cz, bylo přesunuto. Nyní jej hledejte již na adrese http://forum.bonusweb.cz/stalker.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Úterý, 7.6.2005 - Povídka
Na fanstránkové stálici, která nedávno slavila již 4 roky od svého založení, dnes vyšla nová povídka. Povídka nese název Byl vlahý letní večer, aneb kterak na Bishopova bratra... Tak si stručně nastiňme děj - Hrdina Idiot zjistí, že jeho poslední zářez na pažbě brokovky měl bratra a toho je třeba též killnout. Udělá tedy nejlogičtější věc - a sice to, že jde... no prostě na věc. Štráduje si to tedy přímo do jeho baráku pomalu prostředkem dálnice proti bandě z bezpečnostní agentury, přičemž je nadmíru překvapen absencí krytů pro zabijáky, co si to štrádujou pomalu prostředkem dálnice proti bandě z bezpečnostní agentury... Více najdete na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Sobota, 11.6.2005 - Fallout figurky
Na NMA se prezentoval svou prací Rus Aleksey „Mosey“ Moseechev, který s pomocí modelovací hmoty, nožíku a dalších nástrojů vytvořil velmi pěkné modely figurek ze hry Fallout. Více informací najdete přímo v článku na http://madbrahmin.bonusweb.cz.

Pondělí, 6.6.2005 - Novinky + RTR 6.0
Na oficiálním fóru RTR jsou každým dnem uvolňovány nové a nové ukázky z RTR 6.0. Na stránkách http://rometotalwar.bonusweb.cz se také objevila nová anketa o datadisku. V té předchozí se hlasující vyjádřili, že nejlepší mód bude The Fourth Age (podle 27% lidí), již vydaný Tsin Empire Invasion moc nenadchnul (9%). Kvůli omezenému prostoru se ale největší favorit 48% lidí do výběru nevešel, módů totiž vzniká opravdu spoustu. Více na http://rometotalwar.bonusweb.cz.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

Další z rubriky

Cyberpunk 2077 vyjde i s českými titulky. Jen pořád nevíme kdy

Cyberpunk 2077

Až jednou v daleké budoucnosti konečně vyjde hra Cyberpunk 2077 od autorů Zaklínače 3, bude to i s českými titulky.

Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

P.T.

Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...

Fanoušek prohrál soud s vývojáři hry Star Citizen, peníze mu nevrátí

Star Citizen

Neustále protahovaný vývoj chystané hry Star Citizen už nevydržel jeden z nejštědřejších přispěvatelů a chtěl po...Najdete na iDNES.cz