Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family #108

  12:01aktualizováno  30. října 6:06
Opět se setkáváme u dalšího říjnového čísla rubriky Týden na BW Family. Aktualizací se uplynulý týden objevilo na fanstránkách v podobném množství jako minule. Jaké to byly?

Opět se setkáváme u dalšího listopadového čísla rubriky Týden na BW Family. Aktualizací se uplynulý týden objevilo na fanstránkách v podobném množství jako minule. Přehlédnout byste tudíž neměli weby o The Sims 2, NFS: Carbon a Command & Conquer, které jsou v poslední době hojně aktualizované. Samozřejmě stojí za pozornost i další námi hostované fanstránky, jejichž výčet se nachází o něco níž. To by pro tentokrát bylo vše, příští týden u dalšího vydání nashle.

S pozdravem, editor sekce

TIP: Klikněte na hru, která vás zajímá - odkaz vás přesměruje na odpovídající tabulku v tomto textu.

Age of Empires 3

Command & Conquer

Need for Speed

TES IV: Oblivion

The Sims 2

Vault Šílené Brahmíny

 

World of Warcraft

 

TES IV: Oblivion (oblivion.bonusweb.cz)

Novinka z 17.10.
Dneska přináším velmi výhodnou zprávu pro všechny, kteří nechtějí být zločinci a chtějí si koupit Oblivion legálně, ale dvanáct stovek se jim zdálo příliš. Pan Martin Schovanec z Xzone nás informoval, že snížil cenu základní verze The Elder Scrolls IV: Oblivion na velmi pěkných 899,- Kč. Tahle cena tuším už přiměje i ty, co mají doma zatím jen záložní kopii, aby si k ní koupili i ten originál :) Nejenže podpoříte a spravedlivě odměníte tvůrce této hry, ale taktéž přednostně obržíte mezi prvními český překlad, který se už kvapem dokončuje. Takže šup šup pro maminčinu kreditku a Objednávejte!.

Novinka z 20.10.
Dost dlouho jsme čekali na datadisk, o kterém se vědělo, že se připravuje. Přes různé desinformace o jménu datadisku jsme se konečně dostali k zaručené zprávě - rozšíření se bude jmenovat Knights of the Nine. Co se týče obsahu, jsem trošku skeptický. Popravdě to skoro nic nového není, bude se jednat o pack doposud oficiálně vydaných pluginů (přehled zde) + přiběhová linie týkající se nové frakce Knights of the Nine ... asi sami uznáte, že toho moc není. No uvidíme jestli to bude opravdu tak slabé a jestli to je myšleno jako košer datadisk.

 • Konečně jsme doplnili všechny questy, které vám zadávaji Mistři Trenéři, abyste se sami mohli stát mistry ve svém oboru.
 • Beta verze češtiny je hotová a začal ostrý test.
 • Need for Speed (www.nfsplanet.cz)

  NFS: Carbon - Nové video od 55DSL
  55DSL pripravilo nové video ohľadom ich kolekcii šiat, ktoré boli použité vo filmových sekvenciách v hre NFS: Carbon. Video je pekne spracované a nieje ani veľké, čiže stojí za pozretie. Video na 55DSL.

  NFS: Carbon - Nové screeny a video
  Tak a máme tu ďalšie video a screenshoty k hre NFS: Carbon. Screenshoty su z XBOX 360 verzie a uvidíte na nich niekoľko áut, celkovo je nových 8 screenov.

   


  Ak vlastníte Nintendo DS, tak vás poteší video, ktoré som spomínal na začiatku, pretože je práve z tohto prenosného zariadenia. Video na IGN.


  NFS: Carbon - Carlist III
  Konečně EA zveřejnila třetí část carlistu, který byl publikován na IGN. Tak tedy, tyto auta se 100% objeví v Need for Speed Carbon.

  NFS: Carbon - Obrázky všetkých áut v hre!
  Xboxfront zverejnil na svojich stránkach screenshoty všetkých áut z hry NFS: CaNFS: Carbon - Obrázky všetkých áut v hre !!!rbon. Tieto obrázky sú rozdelené do 5 skupín a takto budú rozdelené aj v hre.

  Obrázky áut na NFS-Planet.cz

  Ako som tak prechádzal obrázky tak som si všimol, že tam chýba aj také auto ako je Alfa Romeo Brera, ktorý sme videli už aj vo videu, čiže tieto obrázky áut niesú kompletné, čiže sa tešte na ďalšie.

  NFS: Carbon - Nový design oficálního webu
  Na oficiální stránce Need for Speed Carbon se objevil nový design webu, který přináší řadu nových možností. Můžete poslouchat soundtrack, vyskoušet si autosclupt (tento je o něco zajímavější než ten předchozí), shlédnout nějaká videa atd. Vzhled je určitě o něco povedenější než ten předchozí.

  NFS: Carbon - Súhrn videí za posledné dni
  Keďže za posledné dni vyšlo niekoľko videí, tak sme pre vás prychystali jeden súhrNFS: Carbon - Súhrn videí za posledné dnin. Začnem s videom, ktoré poskytuje NFSplanet.com, v ktorom uvidíte typy crew príslušníkov. Uvidíte v ňom tri typy wingmana: Blocker, Scout a Drafter. Ďalšie video je o policajnej naháňačke. Video má až niečo cez 100 MB, ale je v HD. Zatiaľ som ho nevidel, ale typujem, že stojí za pozretie ako každé iné video. Ďalej vydalo IGN 4 nové videá, taktiež v HD kvalite, spolu s článkom o PS3 verzii tejto hry. Takže si nenechajte újsť tieto videá a dúfajte, že demo na PC bude čoskoro.

  Video o crew memberoch
  Video o naháňčke s políciou
  Videá na IGN
  Článok na IGN o PS3 verzii

  Age of Empires 3 (www.ageplanet.cz)

  Konec registrací do ESET ligy!
  Pro všechny opozdilce, kteří se chtějí účastnit již druhé sezóny ESET Age of Empires III ligy, je tu dobrá zpráva - GameZone, tentokrát kvůli InvexCupu, který probíhal minulý týden, prodloužili již podruhé konečné datum registrací - tentokrát na středu 18.10. 23:59.

  Do hry je zatím registrováno 33 hráčů, což je pěkný počet, ale jistě je možné s vaší pomocí toto číslo ještě zvýšit! Nejdůležitějším faktem totiž je, že ceny do lig se budou rozdělovat podle počtu přihlášených hráčů - čili čím více hráčů Age of Empires III se do ligy přihlásí, tím větší dostane naše liga ceny!

  V neposlední řadě velkým zájmem upozorníme na naši hru a ta by se tak příští rok mohla znovu objevit na Invexu! Tak neváhejte a ještě se přihlašte!

  Registrační informace
  Newska na GameZone ohledně prodloužení registrací
  Seznam přihlášených hráčů

  Úprava ESO účtů
  Ensemble Studios na svých stránkách AgeCommunity.com uveřejnili zajímavou věc pro ESO. Jde o stránku, na které si můžete, samozřejmě po zalogování, upravit jakoukoli věc v nastavení vašeho ESO účtu. Například je zde i možnost změny vaší "tajné otázky", která slouží pro ověření zapomenutého jména či hesla. Pochopitelně si zde můžete změnit i ono samotné heslo, či váš e-mail, na který se zasílají právě zapomenuté údaje. A pro někoho zapomětlivého tak, že neví ani svoje přihlašovací jméno nebo heslo, je zde při logování možnost nechat is tyto údaje poslat. Takže, pokud chcete, přejděte sem.

  World of Warcraft (ondran.bonusweb.cz)

  WoW: Burning Crusade další info
  Na BonusWebu se objevila další kopa informací. Prohlédnout si můžete nové obrázky ze zóny Draenei, doporučuji ale i video, kde uvidíte jízdu na Elekkovi (mount) a prohlídku nového hlavního města. Inkriminovaný článek, video a obrázky zde.

  Vault šílené brahmíny (madbrahmin.bonusweb.cz)

  F3 na východním pobřeží Ameriky?
  Aneb přilití dalšího, notně bulvárního oleje do notně hajcujícího ohně se štítkem "Fallout 3". Tentokrát se o to postaral americký PC Gamer, jehož redaktor Desslock se měl v rámci nějakého článku výbornou možnost poflakovat po halách ředitelství Bethesdy. Tam (jak jinak než náhodou, samozřejmě, ehm...) objevil nějaké interní Falloutí koncepty, které "jsou důkazem toho, že se F3 nebude odehrávat v Jižní Kalifornii jako první dva díly, protože budou zasazeny někam k východnímu pobřeží USA".

  POZOR! Úprava mailových adres!
  Takže moji milí, jelikož jsem právě pět minut odklikával řvoucí antivirák, neboť nám došlo na mail nehorázné množství spamu a virů, rozhodl jsem se, že dosti bylo pohodlí a vyměnil jsem zavináče za slovně psané vyjádření. Čili pokud nám budete něco posílat, nezapomeňte tam vrazit správný znak, aby nám mail došel.

  Command & Conquer (cac.bonusweb.cz)
  Interface Tiberium Wars - zde

  Nový sidebar

  Herci ve filmečcích CNC Tiberium Wars
  Šéf Produkce Mike Verdu prozradil v rozhovoru pro britskou verzi herního magazínu Gamespot zákulisí z natáčení filmečků z Command and Conquer Tiberium Wars. Již víte, že se vše bude natáčet v HD formátu. Hrané filmečky budou mít přes jednu hodinu a doprovodí je ještě několik minut počítačové grafiky, zobrazující např. velkolepé zničení Philadelphie, útok NODů na město v Modré zóně a jiné. V hrané části si dali na výběru herců opravdu záležet a zatímco v předchozích dílech hráli víceméně bezejmenní herci, nyní se setkáme s mnoha seriálovými postavami.

  The Sims 2 (sims2.bonusweb.cz)

  Novinka s velkým N - čeští Mazlíčci úplně poprvé
  Je něco málo před půlnocí a my vám přinášíme novinku s velkým N. Přinášíme historicky první screeny z české originální verze. Tak tedy neváhejte a vstupte do galerie obrázků ze zvířecí říše.... Kochejte se s námi - obrázky naleznete v sekci Články, a to Mazlíčci I. - obrázky ze hry a vybrané objekty a Mazlíčci II. - psí a kočičí rasy s českými názvy.
   

  Domky ke stažení - vhodné i pro mazlíčky
  Ještě než vyjdou Mazlíčci a naplní sousedství štěkotem a mňoukáním, máme tu pro vás nové domky různých tvarů i velikostí pro simí rodiny i se zvířaty. Pět nových domů je k dispozici v sekci Download nebo můžete použít přímý download z této novinky. Rozhodně neváhejte a stahujte...

             
  Download                  Download                  Download                  Download                  Download

  Další mazlíčkovské screeny
  Opět tu máme předpůlnoční novinku - další screeny z české originální verze. Tak tedy neváhejte a vstupte do galerie obrázků ze zvířecí říše.... Tentokrát jsou hlavním tématem nové objekty ve hře a také animace a interakce s drobným zvířectvem, tedy papoušky a morčaty.Naleznete je v sekci Články nebo na linku Mazlíčci III. - build objekty a drobné zvířectvo. A ještě přidám zmínku o letáku TS2 Seasons (neboli Outdoor Fun) s textem v češtině, který nám SimBe, naše ojedinělá majitelka datadisku, poskytla... Tu je.

  První mazlíčkovská štěňátka
  Ti šťastnější z vás už teď třeba instalují nový datadisk - většina internetových předobjednávek byla včerapředána k expedici - ale snad vám i přesto příjdou vhod další mazlíčkovské obrázky od SimBerunky. Tentokrát se točí kolem zvířecího obchodu, páru rotvajlerů a jejich úžasně roztomilých štěňátek. Naleznete je v sekci Články nebo na linku Mazlíčci IV. - nákup psa na obecní parcele a první štěňátka.

  Autor:


  Nejčtenější

  Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

  Mashinky

  V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

  RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

  Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

  Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

  KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

  Far Cry 5

  Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

  Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

  Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

  Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

  Další z rubriky

  Saúdská Arábie zakázala desítky videoher, neunikl ani třetí Zaklínač

  Zaklínač 3: Divoký hon

  Saúdská Arábie zakázala sedmačtyřicet videoher v reakci na sebevraždu dvou dětí. Důvodem je podezření, že sebou nechaly...

  RECENZE: Far Cry 5 na Marsu baví vtipem a nudí zbraněmi

  Far Cry 5: Lost on Mars

  V Lost on Mars, jak se jmenuje druhý přídavek pro akci Far Cry 5 , se vydáme na rudou planetu bojovat proti arachnidům....

  Předobjednávky v Německu už jen pro hry s přesným datem vydaní

  Cyberpunk 2077

  Pokud němečtí prodejci chtějí prodávat počítačové hry, než oficiálně vyjdou, musí nově svým zákazníkům sdělit přesné...

  Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
  Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

  Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?  Najdete na iDNES.cz