Týden na BW Family - 11.10. - 17.10.2004

  10:20aktualizováno  10:40
Invexový týden je za námi, co se všechno stalo na našich herních fanstránkách? To se dozvíte v našim článku...

Náš TIP pro příští týden» HD2.BonusWeb.cz
Příští týden bychom doporučovali navštěvovat naše fanstránky o české hře Hidden & Dangeorus 2. Nejen kvůli tomu, že za poslední dva dny jsme si tu mohli přečíst 4 novinky, ale také kvůli nedávno vydanému oficiálnímu datadisku ke hře, Sabre Squadron. A již teď si můžete z těchto stránek stáhnout všechny uložené pozice nebo si přečíst první českou recenzi hry.


Invexový týden uplynul jako voda a na nás je opět sepsat všechny důležité události, které se staly na našich fanstránkách. Tento týden jsme si mohli na ViceCity.BonusWeb.cz přečíst několik staronových návodů, aktualizovalo však i několik dalších stránek - na CaC.BonusWeb.cz bylo kupříkladu zveřejněno z českého módu New Strike a nakonec vyzdvihnu HD2.BonusWeb.cz, kde v dnes (v neděli) si můžeme stáhnout Unpacker dat pro Hidden and Dangerous 2!

Pondělí 11. října 2004

» DeusEx.BonusWeb.cz » Deus Ex
٠ Bioshock oznámen:
Dnes je velký den!!! Irrational Games oznámili vývoj nového titulu BioShock a pokud se na název pozorně podíváte, bude vám vše jasné. IG jsou totiž také autory hry SystemShock 2, jednoho z pilířů, na kterém byl Deus Ex postaven. SystemShock 2 byla střílečka v takřka SCI-FI prostředí, ve které jste bojovali proti zákeřné umělé inteligenci v podobě palubního počítače SHODAN. BioShock se bude ubírat trošku jiným směrem a zaměří se na různé geneticky zmutované potvůrky. Já se samozřejmě budu hře na těchto stránkách pečlivě věnovat. Vždyť je to to nejbližší Deus Ex (tedy alespoň do oznámení třetího dílu, že :-) Zatím si prohlédněte tři koncepty ze hry nebo se jukněte na oficiální stránku. Alespoň bude více novinek a já se konečně dokopu k vytvoření sekcí o sériích Thief a System Shock :-)

BioShock screenshot Bio Shock BioShock

٠ DeusEx Coop mod:
Dnes tu pro vás mám ještě jeden download. Jedná se o Deus Ex Coop mod, který přidává do hry možnost hrát týmovou hru. Nejdříve si musíte samozřejmě opatchovat hru na verzi, která multiplayer podporuje. Deus Ex Coop mod beta v1.1 si můžete stáhnout v sekci Mody do Deus Ex

٠ Zodiac je hotov:
Mod do Deus Ex Zodiac je hotov. Autoři uveřejnili třetí část modu, která je k dispozici jako upgrade. Pokud jste si nestahovali předchozí dvě části, budete si muset ještě několik dní počkat na vydání zkompletovaného modu i s nějakými bonusy. Třetí část stahujte odsud.  

٠ Deus Ex :: Stellar´s mod:
Dnes tu pro vás mám nový mod do Deus Ex ve stylu Hejkujky s názvem Stellars. Tento mod vám přidává do hry nové zbraně a předměty, které vám nabízí např. střelbu skrz zeď, speciální brýle na vidění skrz zeď, různé efektní zbraně. Zde je alespoň několik nových zbraní a předmětů: USP pistol, Enforcer Gun, M40 sniper rifle, Blind Grenade, Weapons Crate, Stun Grenade, Noctovisor, Shock Shell, Neostad Military Shotgun, Pancor Jackhammer Automatic Shotgun. Stahujte odsud


» CaC.BonusWeb.cz » Command & Conquer
٠ Novinky v The Battle for Middle Earth:
O hře The Battle for Middlearth jsem se zmínil jen při jejím oznámení, takže asi většina z vás ani neví, o čem je řeč. Vězte, že jde o nově připravovanou RTS strategii od EA s tématem Pána prstenů, na které v současnosti pracují lidé z týmu Command & Conquer Generals. Hra je vyvíjena v nové verzi SAGE engine. Od oznámení již uplynulo hodně vody a na fanouškovských stránkách je již počítadlo, na kterém je 56 dnů do vypuštění hry. Pak budou mít vývojáři zase volné ruce. Není to vhodná doba pro oznámení nového pokračování C&C?

 

 

Středa 13. října 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Rockstars mají další problémy:
Jistě všichni víme, že se sérií Grand Theft Auto se soudilo již několik organizací (například Haitané). Prý je Grand Theft Auto až moc rasistické a přehnaně kruté. Jak si ale každý mohl domyslet, borci z Rockstar Games si tento fakt příliš na vědomí nezvali - ostatně důkaz je i nedávno vydaný Manhunt, v této hře je hlavním principem, co nejbrutálněji zabíjet :-).
Tentokrát však byl obviněn 16-ti letý chlapec z Massachussetts, který údajně měl zabít nevinné lidi. Tento chlapec, Tobin Kerns, byl obviněn z pokusu spáchat vraždu a podpory anarchie. To by sice v Americe nebylo až tak zajímavé, kdyby při výslechu onen mladistvý neřekl, že je velký hráč Grand Theft Auta a hraje tyto hry pravidelně.

٠ Nový návod:

Všechny aktuální hráče GTA: Vice City dnes ještě potěším dalším návodem. Dnes jsme spolu se sonordrumsem doplnili opět nový návod, tentokrát se jedná o mise, které plníte pro plukovníka Corteze.

Do sekce Plk. Cortez - návody

 

Čtvrtek 14. října 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Další návod:
Nás nový externista jen tak nelení a připravil pro Vás další návod, tentokrát Vám tento článek pomůže s misemi, které plníte pro Ricarda Diaze. Tento chlápek sbírá velmi dlouho zbraně, za každé situace je ozbrojen, má velmi početnou ochranku (spíše svůj gang) a vlastní hodně nemovitostí.  Více se dozvíte v naší nové sekci...
Do sekce Ricardo Diaz - návody

 

Pátek 15. října 2004

» CaC.BonusWeb.cz » Command & Conquer
٠ První in-game video z českého modu New Strike:
Český mod New Strike pro C&C Generals Zero Hour uveřejnil první in-game video. Rozdávají si to v něm Ruské a Čínské jednotky. Kdo vyhraje, se dozvíte ve videu, které si můžete stáhnout  přímo z našich stránek. Jinak na stránkách modu mimo video najdete i nové screenshoty. Autoři právě pracují na další verzi (1.4), která přinese nová vylepšení k jednotlivým generálům. také se můžete těšit na nová renderová intra.


» HD2.BonusWeb.cz » Hidden & Dangerous 2
Sabre Squadron - nenechte si ujít:
Recenze hry - Přečtěte si naší, první českou recenzi hry Sabre Squadron. Dočtete se mnoho zajímavých poznatků poznatků z datadisku.

Savy do hry - Pokud už hrajete SS a zasekli ste se v nějaké misi a nechcete již hrát znova, doporučujeme Vám stáhnout si naše savy ze hry.

Recenze na BW - přečtěte si obsáhlou recenzi na www.bonusweb.cz

 

 

Sobota 16. října 2004

» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Působivá multiplayerová ukázka:
Trochu později zde přidáváme toto video, ale přece .. .o) V tomto traileru s kamerou "proletáme" mp mapy, ale bohužel bez žádných přestřelek atd. Jde pouze o ukázku krajiny. Přesto doporučujeme shlédnout .. !!
GamersHell (89MB)

٠
Další video z atolu Tarawa:
Další video z atolu TarawaHned na začátku se ocitáte se skupinkou vojáků na pláži uprostřed bitvy. Kapitán Vám řekne, že musíte zajistit pláž a dostat se přes zeď. Tom začne samozřejmě střílet nepřátele, myslim že zbraní BAR .. Poté Vás střelí a vy padáte na zem. Automaticky k Vám přiběhne medik a začne Vás léčit. A se slovy "Be careful, Man" odběhne pomáhat dalším vojákům. Ve videu si také všímejte efektů výbuchu, vířícího se písku, plynů z granátů a bomb letadel .. Takováto atmosféra na nás čeká a ještě k tomu hra ještě nevyšla, takže určitě nějaké efekty ještě přibudou .. Neváhejte a stahujte z našeho webu. Klikněte pravým tlačítkem a dejte "Uložit cíl jako...", tedy pokud nepoužíváte akcelerátor.
MoHpa.BonusWeb.cz (7,5MB)


٠ Další videa:

Někteří lidé mají tu čest, že můžou hrát PA již třeba s dvou měsíčním předstihem. Toto naprosto unikátní low-res video je zřejmě natočené samotnou EA. Kvalita sice nic moc, ale dají se na tom vidět prvky MoHpa. Například mrtvý voják unášený proudem po vodě, toto jsem snad ještě v žádné jiné hře neviděl. Je vidět, že MoHpa běží na vlastním enginu. Doporučujeme stáhnout, protuže dokud ještě hra ńení na pultech, toto je jediná možnost, jak shlédnout dosud neviděný level (pouze ze screenů) ..
Druhé video (animace) ani nevím k čemu slouží. Ale pokud jste viděli film Pearl Harbor jak na konci američani k bombám přivazovali japonské medajle, tato animace je o stejném principu.
Dosud neviděná mise (23,5MB)
Animace (35,5MB)


» HD2.BonusWeb.cz » Hidden & Dangerous 2
٠ Mau postupuje:
Jak již z nadpisu vyplývá, čeští reprezentanti v poháru ClanBase postupují do Play-Off a to dokonce bez porážky!
Po výsledcích 3:1 (Mau-SpelTV) a 4:0 (Mau-ELiteDsR) nebylo pochyb, kdo je ve skupině B pánem a postupu již nic nebránilo.
První zápasy do Play-Off by se měli odehrát v týdnu od 25.10 do 1.11 a soupeř bude Batcher&Bolt, takže držme našim palce!

MAU

 

Neděle 17. října 2004

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden & Dangerous 2
٠ Unpacker dat pro HD2:
Před několika málo minutami se mi ozvalo několik lidí z Polska a informovali mě o svém připravovaném prográmku, který dokáže po aplikování do hry rozbalovat *. dta soubory.Tím se samozřejmě uvolní cesta pro veškerou mód komunitu a věřím, že v blízkém časovém horizontu tak na povrch vypluje hned několik nových módů.Nynější verze, kterou vám nabízíme ke stažení, je vytvořena exkluzivně pro náš web, lokální mirror je však umístěn na stránkách svých autorů.V případě technických problémů se obraťte buď na mě, nebo na autora programu.

Návod k použití - Rozbalte soubor unpacker.rar do kořenového adresáře hd2 a spuťte soubor hd2extractor.exe.Objeví se nabídka souborů, které můžete rozbalit ;)

Velikost - 79kb
Formát - *. rar

Lokální mirror
Download z našich stránek

٠ Take2 v Sabre Squadron:
Jak je vidět, tvůrci to s umisťováním svých kolegů do hry myslí opravdu vážně.Ptáte se, kdo z nich tentokrát vstoupí do virtuálního bojiště v misi zvané Ponte Grande? Odpověď je jednoduchá, oblek za uniformu a klávesnici za zbraň vymění jeden z lidí dceřinné společnosti Take2, Graeme Struthers.
Nevěříte ? Koukněte na screenshot.jerrrys_egg

 

Autor:

Nejčtenější

Cyberpunk 2077 a politická korektnost. Některým vadí žena s penisem

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 se těší hráčské oblibě a vysokým očekáváním, ovšem najdou se i tací, kterým futuristická hra začíná...

Připravte si peněženky, na Steamu začal letní výprodej

Každoroční slevy na Steamu

Každoroční slevové šílenství je opět tady, a tak si můžete levně rozšířit svojí virtuální sbírku her na Steamu. Jen...

Mobilní Harry Potter má našlápnuto být globálním hitem

Harry Potter: Wizards Unite

Nová mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite funguje na stejném principu jako tři roky starý Pokémon GO. Využívá...

NHL 20 opět nevyjde na PC, nebude mít nový engine ani příběhový mód

NHL 20

Na obalu letošního ročníku oblíbené hokejové série NHL od Electronic Arts bude Auston Matthews. To je však asi jediná...

Wolfenstein: Youngblood přidává novinku, která mě v demu pořádně štvala

Wolfenstein: Youngblood

Střílečka Wolfenstein: Youngblood se odehrává v okupované Paříži devatenáct let po událostech The New Colossus. Do...

Další z rubriky

Politické napětí mezi Íránem a USA postihlo i hráče League of Legends

League of Legends

Íránští a syrští hráči populární MOBA strategie League of Legends doplatili na vyostřenou politickou situaci na Blízkém...

Wolfenstein: Youngblood přidává novinku, která mě v demu pořádně štvala

Wolfenstein: Youngblood

Střílečka Wolfenstein: Youngblood se odehrává v okupované Paříži devatenáct let po událostech The New Colossus. Do...

Horor Blair Witch se vrátí na obrazovky počítačů, už z traileru budí hrůzu

Blair Witch

Od vzniku jednoho z nejslavnějších hororů všech dob letos uplyne dvacet let. Fanoušci se k tomuto kulatému výročí...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz