Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 14.2.2005 - 20.2.2005

  12:00aktualizováno  20. února 10:30
Valentýnský týden je za námi a my se můžeme ohlédnout v našem pravidelném shrnutí, jak tento ""svátek lásky"" ovlivnil dění na našich fanouškovských stránkách.

Náš TIP pro příští týden» AoM.BonusWeb.cz
Již po několikáté opět volíme stránky týdne http://bonusweb.idnes.cz/. Tento týden zejména přinesly několik žhavých novinek ze světa Age of Empires III. Nakonec týdenní zpravodajství vyvrcholilo obsáhlou reportáží z turnaje, který se konal v Karlových Varech v herně Moonstorm.


Pondělí, 14. únor

Střípky ze světa AOE III
V pondělí na fanouškových stránkách o sérii Age of vyšla zpráva, která pojednává o dalších novinkách o třetím díle Age of Empires, které vyšly zejména na zahraničních fórech AOE III Heaven. Všechny novinky se tedy dozvíte zde.

 

Valentýnská aktualizace
Na Svátek Valentýna nezapomněli ani autoři stránek o závodní hře Need for Speed: Underground 2. Jedná se o krátké zprávy, kde autoři informují o nově chystané sekci !Bás tuning" nebo o chystaném devátém díle, Most Wanted. Tyto a další informace se tedy dozvíte tady.

 


Úterý, 15. únor

Patch pro ET: Fortres vyšel!
Konečně jsme se dočkali patche pro ET: Fortres. Patch opracuje zejména chyby a bugy, které se ve hře vyskytovaly. Více informací najdete na http://et.bonusweb.cz, kde naleznete i odkaz na stáhnutí.

 


Čtvrtek, 17. únor

Novinky ze světa AOE III
Dnes naše nejstarší stránky http://bonusweb.idnes.cz/ opět přinesly nové informace ohledně chystaného Age of Empires III: Age of Discovery. Přečíst si je můžete v této zprávě.

 


Pátek, 18. únor

Další rozhovory
Naše nové fanstránky o Oblivionu dnes přinesly druhý rozhovor s výkonným producentem hry Oblivion, Toddem Howardem - ten si můžete přečíst zde. Pokud by vám to nestačilo, můžete nahlédnout i do interview s Peterem Hinesem, který je pro změnu z marketingu.

 

AoE III multiplayer
S největší pravděpodobností to dopadne tak, že multiplayer AoE 3 budeme opět hrát pouze přes systém ESO - Ensemble Studios Online. Více informací ohledně tohoto témata naleznete tady.

 

Best of Czech NO.1
Turnaj Best of Czech NO1 se nám pomalu chýlí ke konci. Zbylo už jen několik hráčů: nex_Red_Dwarf(Odin),nex_Karlos(Zeus),nex_BlackAdder(Zeus),nex_Darklord(Isis) a nex_Sp(Ra). Jak to tedy bude pokračovat dále? To se dozvíte zde.

 


Sobota, 19. únor

Něco končí, tak něco musí začínat
Dnes na http://et.bonusweb.cz vyšla novinka která nepotěšila určitě žádného fandu multiplayerové hry Enemy Territory, snad jen konkurenční webmastery fanstránek. Autor stránek ukončil provoz pro nízkou návštěvnost a celkový nezájem hráčů Enemy Territory, kterých je stále míň a míň. Oficiální vyjádření tedy čtěte na http://et.bonusweb.cz/.

 

NfS: U2 nejoblíbenější hrou
Na BonusWebu proběhla, stejně jako za rok 2003, čtenářská volba her za uplynulý rok. Nyní přináší redakce BW výsledky, z nichž jasně vyplývá, že NFS: Underground 2 je nejoblíbenější hrou roku 2004! Dostala přes 7 500 hlasů, čímž překonala i moderní pecku Half-Life 2! Přesvědčte se!

 

Rushing a Turteling
Jak bude v multiplayeru vyřešen problém s Rushingem a Turtlelingem ohledně upgradů v HomeCity? To se dozvíte v této novince.

Velké lodě? Konečně snad ano!
Dneska vydané interview ze Shacknews toho mnoho nového nepřináší, avšak na jedna z otázek byla odpovězena celkem zajímavě. Jak? To už čtěte zde.

 

Požadavky Zero Hour?
Určitě všichni fanoušci her Command and Conquer se těší na nový díl, Zero Hour. A jistě je zajímá, jaké budou hardwarové požadavky - ty byly právě dnes zveřejněny na našich stránkách o Command and Conquer. Rozjedete tedy Zero Hour na vašem stroji? Čtete na http://bonusweb.idnes.cz/.

 


Neděle, 20. únor

Info o modifikaci Klan: Total War
Velká modifikace, Klan: Total War, vyjde zanedlouho. Naše fanstránky http://rometotalwar.bonusweb.cz si pro vás připravily několik nových informací a obrázků z této chystané a velmi očekávané modifikace. Informace naleznete v tomto článku.

 

Populační limit v AoE III
Je to až k nevíře, ale Age of Empires 3 se zatím podle dostupných informací ubírá přesně tím směrem, kterým si to přeje většina z nás a ES přináší jednu pozitivní zprávu, ohledně herního systému, za druhou. Greg Street se dnes vyjádřil k populačnímu limitu. Ptáte se jak? To čtěte v této zprávě.

Karlovarský turnaj v herně Moonstorm
První turnaj v Age of Mythlogy: The Titans v karlovarské herně Moonstorm je za námi. Jak to všechno dopadlo? Kdo mohl oslavovat výhry a kdo naopak smutnil z porážek? To a mnoho více se dozvíte v obsáhlém reportu z tohoto turnaje.

Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Dosáhl maximální úrovně ve střílečce Call of Duty jen pomocí nožů

Call of Duty

Lidé se u počítačových her baví různými způsoby. Hráče s přezdívkou TheseKnivesOnly baví hrát střílečky bez toho, aby...

Další z rubriky

Playstationový profil konečně můžete rozumně ovládat i z prohlížeče

PlayStation 4 - systémová aktualizace 5.50 (beta)

Firma Sony spustila webovou službu My PlayStation pro správu uživatelských profilů na PSN.

KOMENTÁŘ: Nejde jen o ty nervy. Dark Souls si užijí i strašpytlové

Dark Souls

Hry jako Dark Souls bývají často charakterizovány jako extrémně obtížné tituly, na které si troufnou jen ti...

Jaký způsob ukládání her vám vyhovuje nejvíc?

Resident Evil 7 Biohazard – Banned Footage vol. 1

V další víkendové anketě se ptáme, který způsob ukládání vám ve hrách vyhovuje nejvíc. Na vaše zkušenosti a postřehy se...

Najdete na iDNES.cz