Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 14.2.2005 - 20.2.2005

  12:00aktualizováno  20. února 10:30
Valentýnský týden je za námi a my se můžeme ohlédnout v našem pravidelném shrnutí, jak tento ""svátek lásky"" ovlivnil dění na našich fanouškovských stránkách.

Náš TIP pro příští týden» AoM.BonusWeb.cz
Již po několikáté opět volíme stránky týdne http://bonusweb.idnes.cz/. Tento týden zejména přinesly několik žhavých novinek ze světa Age of Empires III. Nakonec týdenní zpravodajství vyvrcholilo obsáhlou reportáží z turnaje, který se konal v Karlových Varech v herně Moonstorm.


Pondělí, 14. únor

Střípky ze světa AOE III
V pondělí na fanouškových stránkách o sérii Age of vyšla zpráva, která pojednává o dalších novinkách o třetím díle Age of Empires, které vyšly zejména na zahraničních fórech AOE III Heaven. Všechny novinky se tedy dozvíte zde.

 

Valentýnská aktualizace
Na Svátek Valentýna nezapomněli ani autoři stránek o závodní hře Need for Speed: Underground 2. Jedná se o krátké zprávy, kde autoři informují o nově chystané sekci !Bás tuning" nebo o chystaném devátém díle, Most Wanted. Tyto a další informace se tedy dozvíte tady.

 


Úterý, 15. únor

Patch pro ET: Fortres vyšel!
Konečně jsme se dočkali patche pro ET: Fortres. Patch opracuje zejména chyby a bugy, které se ve hře vyskytovaly. Více informací najdete na http://et.bonusweb.cz, kde naleznete i odkaz na stáhnutí.

 


Čtvrtek, 17. únor

Novinky ze světa AOE III
Dnes naše nejstarší stránky http://bonusweb.idnes.cz/ opět přinesly nové informace ohledně chystaného Age of Empires III: Age of Discovery. Přečíst si je můžete v této zprávě.

 


Pátek, 18. únor

Další rozhovory
Naše nové fanstránky o Oblivionu dnes přinesly druhý rozhovor s výkonným producentem hry Oblivion, Toddem Howardem - ten si můžete přečíst zde. Pokud by vám to nestačilo, můžete nahlédnout i do interview s Peterem Hinesem, který je pro změnu z marketingu.

 

AoE III multiplayer
S největší pravděpodobností to dopadne tak, že multiplayer AoE 3 budeme opět hrát pouze přes systém ESO - Ensemble Studios Online. Více informací ohledně tohoto témata naleznete tady.

 

Best of Czech NO.1
Turnaj Best of Czech NO1 se nám pomalu chýlí ke konci. Zbylo už jen několik hráčů: nex_Red_Dwarf(Odin),nex_Karlos(Zeus),nex_BlackAdder(Zeus),nex_Darklord(Isis) a nex_Sp(Ra). Jak to tedy bude pokračovat dále? To se dozvíte zde.

 


Sobota, 19. únor

Něco končí, tak něco musí začínat
Dnes na http://et.bonusweb.cz vyšla novinka která nepotěšila určitě žádného fandu multiplayerové hry Enemy Territory, snad jen konkurenční webmastery fanstránek. Autor stránek ukončil provoz pro nízkou návštěvnost a celkový nezájem hráčů Enemy Territory, kterých je stále míň a míň. Oficiální vyjádření tedy čtěte na http://et.bonusweb.cz/.

 

NfS: U2 nejoblíbenější hrou
Na BonusWebu proběhla, stejně jako za rok 2003, čtenářská volba her za uplynulý rok. Nyní přináší redakce BW výsledky, z nichž jasně vyplývá, že NFS: Underground 2 je nejoblíbenější hrou roku 2004! Dostala přes 7 500 hlasů, čímž překonala i moderní pecku Half-Life 2! Přesvědčte se!

 

Rushing a Turteling
Jak bude v multiplayeru vyřešen problém s Rushingem a Turtlelingem ohledně upgradů v HomeCity? To se dozvíte v této novince.

Velké lodě? Konečně snad ano!
Dneska vydané interview ze Shacknews toho mnoho nového nepřináší, avšak na jedna z otázek byla odpovězena celkem zajímavě. Jak? To už čtěte zde.

 

Požadavky Zero Hour?
Určitě všichni fanoušci her Command and Conquer se těší na nový díl, Zero Hour. A jistě je zajímá, jaké budou hardwarové požadavky - ty byly právě dnes zveřejněny na našich stránkách o Command and Conquer. Rozjedete tedy Zero Hour na vašem stroji? Čtete na http://bonusweb.idnes.cz/.

 


Neděle, 20. únor

Info o modifikaci Klan: Total War
Velká modifikace, Klan: Total War, vyjde zanedlouho. Naše fanstránky http://rometotalwar.bonusweb.cz si pro vás připravily několik nových informací a obrázků z této chystané a velmi očekávané modifikace. Informace naleznete v tomto článku.

 

Populační limit v AoE III
Je to až k nevíře, ale Age of Empires 3 se zatím podle dostupných informací ubírá přesně tím směrem, kterým si to přeje většina z nás a ES přináší jednu pozitivní zprávu, ohledně herního systému, za druhou. Greg Street se dnes vyjádřil k populačnímu limitu. Ptáte se jak? To čtěte v této zprávě.

Karlovarský turnaj v herně Moonstorm
První turnaj v Age of Mythlogy: The Titans v karlovarské herně Moonstorm je za námi. Jak to všechno dopadlo? Kdo mohl oslavovat výhry a kdo naopak smutnil z porážek? To a mnoho více se dozvíte v obsáhlém reportu z tohoto turnaje.

Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Fanoušek prohrál soud s vývojáři hry Star Citizen, peníze mu nevrátí

Star Citizen

Neustále protahovaný vývoj chystané hry Star Citizen už nevydržel jeden z nejštědřejších přispěvatelů a chtěl po...

Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

P.T.

Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...

Dva roky po vydání bude No Man’s Sky takový, jaký měl být od začátku

No Man’s Sky Next

Do No Man’s Sky přibude opravdový multiplayer, možnost ovládat hru z pohledu třetí osoby, ovladatelné křižníky i ve...Najdete na iDNES.cz