Týden na BW Family #140

  12:00aktualizováno  3. června 10:22
Týdny ubíhají jako voda a my načínáme v našem 140. pokračování seriálu červen, poslední měsíc školy. Co se tedy všechno událo na našich hostovaných stránkách za posledních 7 dní?

//1gr.cz/fotky/idnes/bw/29/pfs_tip_tyden.gifTýdny ubíhají jako voda a my načínáme v našem 140. pokračování seriálu červen, poslední měsíc školy. Co se tedy všechno událo na našich hostovaných stránkách za posledních 7 dní?

 

TIP: Klikněte na hru, která vás zajímá - odkaz vás přesměruje na odpovídající tabulku v tomto textu.

Command & Conquer

Grand Theft Auto

The Sims 2

MadBrahmín

 

:: Ostatní fanstránky ::

Grand Theft Auto (www.gtaplanet.cz)Bohatá GTA IV sekce na gtaIV.cz!

Modifikace SA ReTextured: Zkrášlete si své San Andreas!
Modifikace SA ReTextured: Zkrášlete si své San Andreas! Tato modifikace je už nějaký ten pátek venku, ale až dnes se nám dostává do rukou, abychom vám ji prostřednictvím našich stránek předali, jde totiž o něco obřího. Pokud se mód rozhodnete stáhnout, tak berte na vědomí, že jeho velikost převyšuje 200 MB, což je objektivní, protože jde pouze o textury. Ne, ale o žádné nicky. Pokud se je rozhodnete implantovat do hry a poté spustíte San Andreas, bude pro vaše oko patrné, že SA doznalo mnoho změn. Je totiž od této chvíle krásnější, na pohled detailnějším, a to pravě díky novým texturám, které nahradily ty staré, které nedosahovaly rozlišení 512x512 px nebo dokonce i 1024x1024 px. Těmito texturami je přetvořeno snad celé San Andreas s výjimkou Las Ventruras a Los Santos, kde chybí 15% textur k předělání. To, ale nic nemění na faktu, že SA získává novou svěží vizáž, kterou určitě každý ortodoxní fanoušek SA ocení.

Odkazy na další informace a download najdete na tady.

Nová featurka v GTAIV: využíjte zavazadlového prostoru!
Nová featurka v GTAIV: využíjte zavazadlového prostoru! S novým preview přišel americký Oficiální Xbox Magazín, který sice neuvedl nic nového ani nám nic ze hry neukázal, ale přeci jen jeden střípek z časopisu vypadl.

Jak už obrázek u novinky napovídá zároveň s nadpisem, v GTAIV tentokrát opravdu využijeme kufrů u aut a možná i u jiných vehiklů. Již v GTA: San Andreas jsme v to doufali, díky uniklému screenu. Jenže později jsme se dozvěděli, že šlo jen o video-sekvenci ze hry. Ovšem tentokrát je vše jiné.

pokračování novinky...

Pár střípků, které se nám podařilo ukořistit
Pár střípků, které se nám podařilo ukořistit Pátrání po nových informacích je naší specialitkou, což je patrné. A my v této honbě hodláme pokračovat i nadále. Tentokrát jsme narazili na nové info, které ale pro nás tvořilo jistou barieru - bylo v nám nic neříkající ruštině. Konkrétně z této ruské fanstránky. Naneštěstí, před lety bylo pro mnohé povinností učit se rusky, takže nebyl problém najít někoho, kdo by nám s překladem pomohl (thx taťka ;). Jedná se sice jen o pár drobků, ale zajímavých...

pokračování novinky...

Nové informace z hrstky nových magazínů - překlad hotov
Nové informace z hrstky nových magazínů - překlad hotov Z ničeho nic na pulty stánků přispěchaly hned 3 nové herní časopisy, každý po jednom novém preview na GTAIV. Všechna preview obsahovala překypující množství hypujícího textu s nespočetným kvantem superlativů, které podtrhovaly jen to, jak je nové GTA očekávané jako žádná jiná hra. Nové články pocházejí konkrétně z těchto měsíčníků: Xbox 360 Gamer Magazine UK, Xbox 360 World Magazine UK a posledním je Xbox 360 Magazine Australia. S novými preview přišly i nové detaily, takže sem s nimi:

S kamerou můžete dělat následující kejkle: můžete s ní hýbat doprava a doleva a dolů a nahoru.

Taxi depo, což je Romanovo sídlo, situované ve čtvrti Broker. Oplývá telefonem, psacím stolem a rádiem, které v předváděném demu zrovna hrálo nějakou etnickou skladbu.

pokračování rozsáhlé novinky...

Vykrádání obchodů, artworky a další porovnání se skutečností skrz fotky
Vykrádání obchodů, artworky a další porovnání se skutečností skrz fotky Nové informace, které jsou v bodech níže nic pikantního nevyzradily, přesto ale došlo k jednomu nečekanému odhalení. Nové info pochází ze zmutované německé edice OPM a amerického EGM.

Právě EGM přinesl ještě jednu zajímavost, která stojí za pozornost a to porovnání míst, která jsou ve hře skrz fotografie z míst, která jsou běžně k vidění v NY. Magazín EGM si najal profesionálního fotografa pro tuto záležitost a vybral si pro něj tyto shoty ze hry, podle kterých měl pak nafotit známá místa v New Yorku a to tak, aby zachoval stejný pohled a dokonce se mu podařilo vychytat i stejné počasí, inu stahujte scany magazínu, kde si vše můžete prohlednout v celé kráse.

 Poslední novinka patří všem obdivovatelům artworků z GTA4. Do naší galerie je dodáme později. Pro jejich zkouknutí navštivte tento link.

pokračování rozsáhlé novinky...

Vault šílené brahmíny (madbrahmin.bonusweb.cz)

Fallout MOD pro STALKERa
... kutí nějaká značně neznámá banda Francouzů. Zatím to vypadá na klasickou hurá fázi, WIP grafické ukázky tady a tady. Pěkný seznam doposud vytvořených modifikací najdete mimochodem tuhle.

Update pop-kulturních odkazů
Jedná se dva drobečky, které se vám budou jistě velmi dobře hledat. Nápověda: první z nich se týká Nového Rena a druhý hry Fallout: Tactics... + tam najdete živák na jednu moc krásnou báseň. :)
Za upozornění děkuji wallasovi.

Pátý propagační art
... zaznamenaly oficiální Bethesdí stránky, kde se teď třpytí notně omšelý monument Thomase Jeffersona. ;) Art byl samozřejmě přidán do naší F3 galerie.

Recenze 28 týdnů poté
Zdravím. Ačkoliv snímek 28 TÝDNŮ POTÉ ještě do českých kin nedorazil a ani se vlastně neví, kdy že by to mělo být, přináším svoji recenzi. Pro zajímavost můžete shlédnou a samotný trailer tady, ale prozradím, že oproti filmu samotnému to není nic:)

New Dawn střípky
Pořád pracujeme na New Dawn demoverzi a pro lepší ilustraci vám dáváme k dispozici dva další NPC rendery. Pozorní čtenáři mohou na ohozech postav zaznamenat jisté společné prvky, které považujte za důkaz, že nám jde opravdu o každý detail. Pokud vás obrázky pohladily na duši, určitě se na pozastavte a vysoukejte ze sebe nějaký comment!

No, jsou to jen drobky, ale drobky luxusně servírované až do mailové schránky... Link tradičně zde.

Parodie na blížící se F3 teaser
Místo zbytečného žvanění poukážu na jediný link.

Jen aby se za tři dny něco podobného opravdu neobjevilo... :-)

... a další nukleární newsky na madbrahmin.bonusweb.cz!

 

Command & Conquer (cac.bonusweb.cz)

Rozhovor s finalisty kvalifikace
Na webu CaCTW.Vokr.com si máte možnost přečíst rozhovor s finalisty kvalifikačního turnaje v C&C 3 pro World Cyber Games 2007, který se konal 27. května v Praze a Brně.

... a další krátké zprávy najdete na cac.bonusweb.cz!

The Sims 2 (sims2.bonusweb.cz)

Domek od Jany, oblečení pro teenky od Maddy a vlasy + rekolory boxovacích pytlů od Sims2Sisters

Malý domek od Babči, další oblečení od Maddy a dlouhé vlasy a několik koberců od Sims2Sisters

Domek od Enamorandos, oblečení, vlasy a rekolory zahradní besídky od Sims2Sisters

Americký domek od Luštěninky, dlouhé vlasy, každodenní oblečení pro simky a sada rekolorů

Další dům od Enamorandos, rekolory vlasů od Sussi a od Sims2sisters krásné šaty +rekolory dveří

... tyto a další downloady stáhnete na sims2.bonusweb.cz!

Další ozvěny z fanstránek...

Echo | Lubomír Beneš
Portrét umělce, jehož dílo známe asi všichni, ale jeho osobnost je většině lidí naprosto neznámá. Autor postaviček Pata a Mata je určitě člověk, který si zaslouží náš zájem. Proslavil se laskavou parodií na české kutilství.

Echo | Piráti z Karibiku: Na konci světaPiráti z Karibiku: Na konci světa
V zábavním průmyslu, zvláště pak ve filmech, se začíná nějak moc zaběhávat náchylnost k třetím a vícerým pokračováním. Rozpočty filmů začínají neustálou snahou vypracovávat co největší efektnost dosahovat nesmírných výšin. Není proto divu, že tvůrci sází na ověřené karty, aby se jim investice vrátila i při neoriginálnosti a nepovedenosti filmu. Takovýmto způsobem přišli na svět i třetí Piráti z Karibiku. Čtěte dál, aby jste se dozvěděli, jak tento počin dopa

Autor:

Nejčtenější

Závislost na videohrách? Jen chyba rodičů, říká populární streamer Ninja

Richard Tyler Blevins aka Ninja

Tyler Blevins, jeden z nejslavnějších hráčů na světě, vystupující pod přezdívkou Ninja, se svým vyjádřením na Twitteru...

Fallout 76 pokazil, co mohl. A kazit nepřestává

Fallout 76

Neúspěch Falloutu 76 není bohužel příliš velikým překvapením. Pojďte si s námi připomenout, co vše Bethesda udělala...

OBRAZEM: Podívejte se na ta nejhorší tetování inspirovaná videohrami

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí...

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí naší kultury. Této módě se samozřejmě...

EA odstraňují ze svých her sportovce obviněné z násilí proti ženám

FIFA 19

Hvězda amerického fotbalu Kareem Hunt byl propuštěn z týmu Kansas City Chiefs kvůli fyzickému napadení mladé dívky....

Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

Assassin’s Creed Odyssey

Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

Další z rubriky

Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

Assassin’s Creed Odyssey

Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

Přerušený herní seriál Walking Dead bude pokračovat v lednu

The Walking Dead: The Final Season – Episode 1

Herní seriál Walking Dead dokonale naplňuje své jméno a vstává z mrtvých. Dalšího dílu se dočkáme již příští měsíc.

RECENZE: The Council potěší jen milovníky politických konspirací

The Council

Na první pohled zajímavá adventura z neokoukaného prostředí bohužel neudržela vysoko nastavenou laťku stanovenou první...

Najdete na iDNES.cz