Týden na BW Family #142

  12:01aktualizováno  17. června 4:29
Po sedmi dnech jsme tu opět s pravidelným přehledem těch nejzajímavějších aktualit z hostovaných herních fanstránek. A opět je na Vás, co si z naší nabídky vyberete.

//1gr.cz/fotky/idnes/bw/29/pfs_tip_tyden.gifPo sedmi dnech jsme tu opět s pravidelným přehledem těch nejzajímavějších aktualit z hostovaných herních fanstránek. A opět je na Vás, co si z naší nabídky vyberete.

 

TIP: Klikněte na hru, která vás zajímá - odkaz vás přesměruje na odpovídající tabulku v tomto textu.

Grand Theft Auto

MadBrahmín

TES IV: Oblivion

The Sims 2

 

:: Ostatní fanstránky ::

TES IV: Oblivion (oblivion.bonusweb.cz)

Novinka z 11.6.
Na začátek dnešní zprávy Vám musím složit omluvu - jsem si vědom toho, že aktualizace nejsou tak časté, jak jste si zvykli ... bohužel (??) je to tak, že už mnoho novinek ze světa Oblivionu není, web máte plný návodů, je už málo-co zlepšovat ... každopádně neusnul jsem na vavřínech, lidi co chodí pravidelně na fórum určitě zaregistrovali početné množství změn (doufám, že k lepšímu) a neustále se rozhlížím co zlepšit :)

 • Přesto zde ale máte pár novinek v podobě 3 příspěvků v Aréně Hrdinů a nového Kvízu společně s Anketou
 • Grand Theft Auto (www.gtaplanet.cz)  Bohatá GTA IV sekce na gtaIV.cz!

  Druhý trailer již brzy!
  Druhý trailer již brzy! Po dlhšej dobe bez nejakých závratných noviniek, ktoré by boli potvrdené od R*, sa dostala na povrch správa ktorá určite veľmi potešila všetkých tých, čo sa GTA IV nevedia dočkať ešte viac ako prázdnin :-P Po dlhom čakaní od 29. 3. 2007 sme sa teraz konečne dočkali...

  Presne 28. 6. 2007 sa objaví na oficiálnej stránke GTA IV druhý trailer s názvom "Looking for that special someone", čo sa dá voľne preložiť ako "Hľadanie toho špeciálneho (človeka)". O daľších podrobnostiach o traileri budeme informovať hned ako sa dostane von nejake to info

  Info kolem epizodického obsahu; OXM-CZ s GTAIV
  PlanetGTA přinesli lehké objasnění kolem exkluzivního epizodického obsahu, který by měl být k mání jak pro Xbox 360 tak prý i pro PS3. Zatím je tedy jasné toto...

  Několik nových informací z časopisu Play
  Nové slíbené číslo časopisu Play (UK) je venku a překvapivě se v něm objevilo něco nového, ale ledacos bylo i vyvráceno. Zde jsou detaily...

  Rozbité flašky od piva a odpadky zdobí chodníky LC.
  Před spuštěním samotné hry budete muset čekat na delší loading, dál už žádný neuvidíte.
  R* v tuto chvíli ladí nové radio do GTAIV, které bude obsahovat nové funkce.

  Epizodický obsah bude jen pro Xbox 360; obrázky s postřehy
  Epizodický obsah bude jen pro Xbox 360; obrázky s postřehy Bohužel, je to tak. Díky slovům, která padla z úst jednoho mluvčího z T2, který už měl nejspíš pokrk všech těch spekulací, které na internetu rostly jak houby po dešti. Ten vše objasnil jednou větou serveru zaobírajícímu se herním průmyslem GamesIndustry.biz. Doslova řek: "Epizodický obsah pro Grand Theft Auto IV je tvořen exkluzivně pro Xbox 360". PS3 zahálela a teď za svoje chyby platí v tom, že má Xbox před ní navrch. Inu, uvidíme jak se to projeví na prodejích, která z konsol bude mít víc prodaných kopií s hrou.

  Povídalo se něco o obrázcích? Určitě jo, ale ne o žádných nových. Ty nejspíš přijdou až s novým trailerem, který uvidíme za týden a půl, jenž nám nejspíš ukáže nějakou akci konečně přímo z hraní hry. Spekuluje se, že uvidíme nějakou honičku, tudíž i nějaké bouračky, střelbu... no nechme spekulací, každý z nás se raději přesvědčí na vlastní oči 28.To jsem ale mírně odbočil, takže pojďme si bleskově uvést, na co nového že jsme to dneska kápli. V G-booku nám čtenář MT poslal link na 4 jeho screeny ze hry, na kterých lze spatřit několik jeho vlastních postřehů. Jako například, že na sceenech lze vidět po jejich bližším průzkumu, že hra má několik bugů (které ale tvůrci stále opravují), že na stěně jedné z ulic visí vůbec prvně viděný bankomat, že na některých místech budou stát modré kadibudky aka ToiToi, a že víc se dozvíte po kliknutí na jeden ze čtyř screenů níže.

  1 - 2 - 3 - 4

  Po návštěvě GB jsem mrkl do fóra, kde se taktéž objevil někdo pozorný a obětavý pro českou komunitu. Mr. Whopee ve svém postu informuje o dalších detailech ze hry, které jasně popisuje na svých screenech. Na nich si všiml, že Romanovo taxi depo je vlastně budova s ruským nápisem Cher(e)kov budova se servisem, která je k vidění ještě na dalších screenech. Pro další postřehy navštivte zmíněný post, popř. po registraci můžete o všem novém diskutovat pod příspěvkem v threadu.

  Microsoft zaplatí 50 milionů USD za epizodický obsah
  Microsoft zaplatí 50 milionů USD za epizodický obsah Včera jsme vás informovali o exkluzivitě epizodického obsahu pouze pro Microsoftí Xbox 360. Dnes se dozvídáme, co se za tím pravděpodobně skrývá. Microsoft se dohodl s vydavatelským kolosem Take-Two, že zaplatí pro exkluzivitu obou epizod sumu 50 milionů USD, což je v přepočtu na naši měnu přibližně 1,1 miliardy korun. "Prvních 25 milionů USD bude poskytnuto za exkluzivitu první epizody do března roku 2008, druhá polovina částky bude odeslána později onoho fiskálního roku."

  Otázka zní, proč takový krok Microsoft udělal... více v novince...

  Vault šílené brahmíny (madbrahmin.bonusweb.cz)

  Trailer I Am Legend
  Dobrý den páni a dámové. V mém příspěvku z 24.2. jste se mohli dovědět, že snímek I Am Legend bude dalším oprávněným kandidátem na jeden z těch nej filmů, jež můžeme netrpělivě očekávat…zde je odkaz, kde najdete velice podařený trailer…připomínám, že premiéra je 14.12.2007.
  …a děkuji Screamovi.

  STALKER Freeplay mode update
  "Připravujeme velký update obsahující nový herní mód - Freeplay, bez jakýchkoli příběhových úkolů, naopak se zaměřením na sbírání patřičné reputace a šplhání v místních žebříčcích od toho nejposlednějšího smrkáče pro Stalkera #1.

  Kompletní zprávu najdete na serveru CVG.

  Když už píšu o Stalkerovi - Beestar opět updatoval svou humornou stalkeropovídečku.

  Zpět online!
  ...hlásí hned dvě tradiční díry internetové pustiny: The Vault aka nejobsáhlejší internetový Falloutí materiál "Wiki kategorie" a probuzena k chatrnému životu byla rovněž fóra projektíku Fallout: Mutants Rising. Enjoy.

  Malá ochutnávka New Dawn muziky
  Konkrétně se jedná o dva tracky (download track #1, download track #2) od grupy Audio Orange, kterými se má honosit mohutně slibované podzimní demo. Změny se dočkala i smyčka na domovském webu projektíku.

  Nefalšovaný krkonošský hříbek! :)
  Mělo to být další nudné Panorama o desáté - kdyby se jen partička veselých hackerů Zhotoven (kdoví, jestli v tom nejel taky Modmaker) nerozhodla vzít nebohý televizní program po hlavě, a "vylepšit" jednu z vysílaných scenérií o poctivý atomový hřib, což např. takovému americkému radaru jistě velice pomůže.

  Co dodat - snad jen dobrá práce! :)

  Thx Qwerty za echo.

  První české FO3 preview
  Můžete vidět na stránkách Tiscali Games. Dával jsem ho osobně dokupy, takže berte více než kompetentně. :) A nechci vidět žádné fanatické komentáře...

  Nebo je raději libo transcript slavného GI článku?

   

  The Sims 2 (sims2.bonusweb.cz)

  Letní domek od Nellie, 2 oblečení od Sussi a vlasy + rekolory sloupů od Sims2Sisters

  Domek od Ekuci, krátké vlasy, letní šaty a kamenné terény od Sims2Sisters

  Druhý domek od Simíka68, oblečení pro teenky od Maddy a vlasy

  Větší dům od Enamorandos, vlasy pro teenky, šat pro dospělou simku a několik kamenitých terénů

  Domek od Jany, dívčí vlasy, minišaty a 3 velké malby na zeď od Sims2Sisters

  ... tyto a další downloady stáhnete na sims2.bonusweb.cz!

  Další ozvěny z fanstránek...

  Echo | Soudce
  SoudceNa Klausurách zazněl tento text ve zkrácené a přednesem podbarvené verzi. Samotný je ale také zajímavý, protože je do určité míry literární. Proto ho přináším v syrové verzi, jak byl napsán. Možná přijdou ještě další texty autorů, kteří mají podobný pocit neúplného vyjádření.

  Autor:

  Nejčtenější

  Counter-Strike je nově zdarma a někteří hráči to špatně nesou

  Review bombing hry Dota 2

  Legendární střílečka přešla před pár dny do režimu free 2 play a mnoho zkušených hráčů to Valve nedokáže odpustit. Bojí...

  Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

  Assassin’s Creed Odyssey

  Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

  Test: šest výkonných notebooků nejen pro hráče. AMD výkonově vede

  Test herních notebooků

  Vyzkoušeli jsme šestici notebooků určených zejména pro náročné hráče. Dva z nich neudělají ostudu ani v kanceláři nebo...

  KVÍZ: Poznáte herní hity podle reklamních obrázků?

  Herní kvíz

  Načančané reklamní obrázky jsou jedna věc, realita druhá. Mají vůbec propagační obrázky se samotnou hrou něco...

  Nejvyhledávanější herní postavou roku na Pornhubu je Bowsette

  Jedna z možných podob princezny Bowsette

  Server Pornhub zveřejnil statistiky za loňský rok, ze kterých vyplývá, že nejoblíbenější videoherní postavou je...

  Další z rubriky

  Tony Hawk’s Skate Jam dokonale ukazuje, jak nemá vypadat dobrá mobilní hra

  Tony Hawk's Skate Jam

  Hry s Tony Hawkem mají dlouhodobě klesající tendenci, s novým mobilním titulem se však série dotýká samotného dna....

  Red Dead Online Beta začíná úchvatně, ale zatím nedosáhne daleko

  Red Dead Online

  Hráči s dostatkem času už mají jeden z nejlepších příběhů v herní historii za sebou a teď hledají důvody, proč na...

  Dabér Maria má zápis v Guinessově knize rekordů

  Mario + Rabbids: Kingdom Battle

  Herec Charles Martinet získal zápis v Guinessově knize rekordů, jakožto člověk, který nadaboval stejnou postavu v...

  Najdete na iDNES.cz