Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 15.11. - 21.11.2004

  12:00aktualizováno  21. listopadu 9:42
Předposlední listopadový týden je za námi. Co nabídnul, včetně pořádně nadílky sněhu?

Náš TIP pro příští týden» RomeTotalWar.BonusWeb.cz
Tato nedávno vydaná hra si dozajista zaslouží naši pozornost, stejně tak jako i naše fanstránka http://rometotalwar.bonusweb.cz. Tato stránka nabízí rozsáhlé informační sekce o hře a samozřejmě také úctyhodný download. Nicméně TIP pro nadcházející týden je, více než, jasný.


Ještě nedávno jsem Vás mohl pozdravit spolu s datem 1. listopadu, ale ani jsme se nenadáli a máme tady téměř konec listopadu. Co nám ale nabídl předposlední listopadový týden od 15. listopadu do 21. listopadu?

Pondělí 15. listopadu 2004

» RomeTotalWar.BonusWeb.cz » Rome: Totat War
٠ Další jednotky:
Naše nová fanstránka o nedávno vydané hře Rome: Total War dnes doplnila nové charakteristiky jednotek od dalších dvou národů. Nové charakteristiky naleznete v sekci Jednotky na http://rometotalwar.bonusweb.cz.

Rome: Total War Rome: Total War Rome: Total War


» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
٠ AGE2004 - Platby hráčů:
Jak možná víte, v prosinci se uskuteční turnaj v Age of Mythology a Vy samozřejmě můžete být u toho! Dnes však na našich fanstránkách vyšel článek, ve kterém je popsáno jak a kdy máte zaplatit startovné na AGE2004. Více zde.

 AoM: The Titans AoM: The Titans AOM: The Titans

 

Úterý 16. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Fansite o MTA:
Dnes Vás mohla naše nejnavštěvovanější fanstránka o akční hře GTA: Vice City informovat, že byla spuštěna fanstránka zaměřená na Multi Theft Auto, tedy hraní GTA: Vice City po internetu. Pokud tedy máte nějaký problém nebo se chcete dozvědět nejrůznější informace o Multi Theft Auto, zavítejte na http://mta-vc.wz.cz.

GTA: Vice City (PC) GTA: Vice City (PC) GTA: Vice City (PC)

 

Středa 17. listopadu 2004

» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
٠ Age of Empires III - konečně oficiálně?:
Pro skalní fanoušky Age of Empires určitě nejlepší dárek k Vánocům. Vyjde tedy Age of Empires III? Odpověď a další informace naleznete na našich fanstránkách http://aom.bonusweb.cz v této novince.

 AoM: The Titans AoM: The Titans AoM: The Titans


» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Víkendová Launch Party:
Server Gamezone.cz pořádal o víkendu velkou Launch Party v nově vydané hře Medal of Honor: Pacific Assault, o tomto Vás informoval naše fanstránka v minulých dnech. Nicméně turnaj je za námi, a tak Vám aspoň nabízíme fotky, informace atd. o turnaji, které přináší gamezone.cz.

 Medal of Honor: Pacific Assault Medal of Honor: Pacific Assault Medal of Honor: Pacific Assault

 

Čtvrtek 18. listopadu 2004

» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
٠ Jak na RPG pomocí Triggers:
Pokud patříte mezi tvůrčí typy a máte rádi Age of Mythology, určitě jste již zkoušeli vytvořit nějakou tu přídavnou mapu. A právě hodně lidí má problémy s tzv. triggers, tedy spínači. Dnes se však na serveru Heavengames objevil povedený návod... Více čtěte na našich fanstránkách.

AOM: The Titans AOM: The Titans AOM: The Titans


» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ MP3 ukázky:
S příchodem Medal of Honor: Pacific Assault se k nám dostává i ta pravá válečná atmosféra. Server FilePlanet dnes zveřejnil balíček, obsahující 5 písniček s nezaměnitelnou válečnou tématikou. Tyto songy si můžete stáhnout zde.

٠ Konečně v obchodech:
Medal of Honor: Pacific Assault již konečně vyšel a samozřejmě už leckde si můžete hru koupit. Přesvědčte se sami, že hra je opravdu jedinečná, v galerii, popřípadě jedinci s rychlým internetem v downloadech ve videiích na našich fanstránkách http://mohpa.bonusweb.cz. Medal of Honor: Pacific Assault (i s českými titulky) zakoupíte nejlevněji na serveru GameExpres.cz..

 MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault

 

Pátek 19. listopadu

» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Patch 1.1:
Přesně před týdnem na tomto místě jsme Vás informovali o chystaném patchi. A dnes Vás pochopitelně informujeme i s downloadem. Více informací o patchi nalezente samozřejmě na našich fanstránkách http://bonusweb.idnes.cz/, kde je i odkaz na stažení.

Medal of Honor: Pacific Assault Medal of Honor: Pacific Assault Medal of Honor: Pacific Assault


» RomeTotalWar.BonusWeb.cz » Rome: Totat War
٠ Čeština před dokončením:
Dnes jsme mohli postřehnout na stránkách http://rometotalwar.bonusweb.cz novinku, ve které Vás autoři webu informují o stavu češtiny pro hru. Čeština pro Rome: Total War je již dokončena z 80%, takže se již v nejbližších dnech můžeme těšit na její vydání, proto bedlivě sledujte http://rometotalwar.bonusweb.cz.


» DeusEx.BonusWeb.cz » Deus Ex
٠ Hudba z Deus Ex pro klavír?:
Jesltiže se Vám líbila hudba ze hry Deus Ex, určitě oceníte její předělání a nahrání do formátu MP3 na klavír. Takto přepracovány byly: titulní song z menu, hudba ze základny UNATCO, akční song z New Yorku a písničky z pařížské katedrály. Všechny tyto nahrávky stahujte na našich fanstránkach v sekci Hudba.

٠ PlanetDeusEx.com končí:
PlanetDeusEx.com je nejstarší stránkou, která píše o Deus Ex. Je součástí největší sítě fanouškovských stránek na světě GameSpy Network. A právě GameSpy se rozhodli tyto stránky dále neaktualizovat. Obsah však byl a bude zachován a není ani vyloučeno, že se stránky opět budou aktualizovat s příchodem nového dílu Deus Ex.

Deus Ex: Invisible War Deus Ex: Invisible War Deus Ex: Invisible War

 

Sobota 20. listopadu

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden & Dangerous 2
٠ MAU postupují do finále:
Naše reprezentace v Hidden & Dangeorus 2 si na Evropském poháru HD2 vede perfektně! Dnes Vás o tom mohla informovat naše fanstránka http://hd2.bonusweb.cz. MAU odjížděli na pohár ne zrovna s velkými ambicemi. Ovšem po výhře 4:0 nad sehraným německým klanem ThanSa, se s MAU muselo začít počítat. Jak se hrálo tedy dále? To hledejte na http://hd2.bonusweb.cz.

Hidden and Dangerous 2 Hidden and Dangerous 2 Hidden and Dangerous 2


» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Nové ovladače řeší problémy:
ATI Catalyst 4.12 Beta. Tyto nové ovladače řeší problém se spojením PunkBusteru a karet ATI Radeon 9500 a vyšší. V minulosti pokud jste hráli nějakou hru, ve které musíte mít zapnutý PunkBuster a hráli jste na počítači s Windows XP a kartou ATI Radeon 9500 a vyšší, jste pravděpodobně měli problémy s hraním a spuštěním hry jako samotné. Tyto problémy, které se vyskytují i v Medal of Honor: Pacific Assault, řeší nový ovladač. Stahujte z Ati.Com

  MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault

 

Neděle 21. listopadu

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Aktualizace JVT's Mods:
Dnes byla na našich stránkách http://vicecity.bonusweb.cz zveřejněna novinka, ve které je informováno o nových modelech do hry. Jedná se například o model Policie Škoda Superb, Aston Martin Cabriolet nebo také několik modelů Mustangu a mnoho dalších. Více hledejte na http://vicecity.bonusweb.cz.

٠ Nové skiny:
Druhá dnešní aktualizace stránek http://vicecity.bonusweb.cz patří tentokrát skinům. Bylo jich přidáno 14 skinů dopravy. Informace a download naleznete v sekci Doprava-Skiny na našich fanstránkách.

GTA: Vice City (PC) GTA: Vice City (PC) GTA: Vice City (PC)


» RomeTotalWar.BonusWeb.cz » Rome: Totat War
٠ Nové wallpapery a egyptské jednotky:
V neděli jsme ještě mohli na fantránkách o hře Rome: Total War najít nový průvodce po jednotkách Egypťanů a také několik nových wallpaperů, které byly přidány těž dnes. Více najdete na http://rometotalwar.bonusweb.cz.

  Rome: Total War Rome: Total War Rome: Total War 

Autor:


Témata: Grand Theft Auto

Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...

Další z rubriky

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Warhammer: Vermintide 2 vyjde již počátkem března

Warhammer: Vermintide 2

Pokračování skvělé kooperativní akce Warhammer: Vermintide 2 vyjde již 8. března.

RECENZE: Bayonetta 1 & 2 jsou špičkové akce se svůdnou hlavní hrdinkou

Bayonetta

Tuhle kočku moc dobře znáte. Kroutí zadkem, natřásá ňadry a střílí i nohama. To nemůže být nikdo jiný než Bayonetta....

Najdete na iDNES.cz