Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 20.12. - 26.12.2004

  12:00aktualizováno  26. prosince 11:21
Vánoční týden je za námi. Co nám nabídnul mimo nové fanstránky na BonusWebu, Need for Speed: Underground 2, nebo volně stažitelného soundtracku Medal of Honor: Pacific Assault? Čtěte v našem pravidelném článku.

» AoM.BonusWeb.cz
Nový díl Age of Empires III byl očekáván na Štědrý den. Nestalo se tak. Otázkou tedy stále zůstavá, zda-li Age of Empires III vyjde nebo ne, a kdy? Pokud nechcete o žádnou informaci ohledně chystaného dílu přijít, potom musíte sledovat http://bonusweb.idnes.cz/.

Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce 2004
Vážení čtenáři,
    rok 2004 se nezadržitelně blíží do svého finiše a spolu s ním i nastává den, který máme všichni rádi – Vánoce, svátky štěstí, klidu a míru. Dostal jsem tu čest, sepsat první vánoční přání na BonusWeb Planet, tedy na projektu, který měl být jakýmsi centrem fanouškovských stránek a také nejlepším poskytovatelem hostingu, na projektu, který s Vámi je zatím krátkou dobu, avšak s ohledem na jeho mládí s úctyhodným zájmem Vás – čtenářů, na projektu, nad kterým celá naše redakce strávila několik dlouhých probdělých nocí psaním novinek, článků, řešením složitých problémů a lámáním si hlavou nad šablonami. Nicméně projekt, na kterém jsme začali pracovat už na jaře tohoto roku, byl spuštěn teprve nedávno, i přesto jsme však pyšní na to, co jsme dokázali.
    Všechno toto snažení by však nemělo cenu, kdybychom neměli Vaší čtenářskou podporu. Jak pro fotbalisty jsou diváci dvanáctý hráč, tak pro nás jsou čtenáři dalšími členy redakce. Děkujeme Vám, že jste k nám projevovali, a doufáme, že i projevovat budete, přízeň a zároveň Vám přejeme krásné prožití letošních vánočních svátků, mnoho dárků, štěstí, lásky a radostných chvil strávených s Vašimi blízkými.
    Teď se již ale podívejme, co se stalo na našich fanouškovských stránkách v rámci BonusWebu...   

20. prosinec, pondělí

» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Kompletní soundtrack ze hry zdarma ke stáhnutí
EA Games si pro nás k blížícím se vánočním svátkům připravili dárek v podobě kompletního downloadu všech desíti songů z Medal of Honor: Pacific Assault. Pokud tedy máte rádi soundtracky z her či hudbu doslova chrlící válečnou atmosféru, stahujte zde.

MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault   

21. prosinec, úterý
» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Age of Empires III v nejbližších dnech?
Jak jsme Vás již nedávno informovali, Ensemble Studios na svých stránkách zveřejňuje texty, které mají nějakou spojitost s Age of Empires i samotným očekávaným novým dílem. Dnes jsme na stránkách mohli nalézt toto: "1096 AD - First Crusade", což znamená 1096 n.l první křížová výprava. Roznor této věty by mohl vyznít jako téma Age of Empires II; po Mythology a Age of Empires I, je jasné, že v nejbližších dnech musí následovat samotné ohlášení nového dílu. Více informací naleznete na našich stránkách.

Age of Mythology Age of Mythology Age of Mythology

Volně přístupné Jak dopadla RTS liga?
Jedna z nejprestižnějších online lig, taková je RTS liga. Liga, které se účastní pouze nejlepší hráči světa, a také liga, které se účastní i čeští Nublex. Tedy klan, který si z této mezinárodní online ligy odnesl také jedno ocenění. Jaké, a kdo to vlastně všechno vyhrál? To se už dozvíte na AoM BonusWeb.

Age of Mythology Age of Mythology Age of Mythology

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto Vice City
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...    

Volně přístupné Funny Beach
Na http://vicecity.bonusweb.cz dnes byl zveřejněn jeden nový objekt. Objekt zvaný Funny Beach obsahuje různé dráhy ze skrytého stadionu přímo na plážích. Stahovat můžete na našich stránkách v sekci objekty.

Grand Theft Auto Vice City Grand Theft Auto Vice City Grand Theft Auto Vice City

» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Multiplaerové demo No.2
Již několik měsíců vycházejí demoverze her až po vydání plných verzí. MoHpa není výjimkou. Přinášíme další multiplayerové demo. Je to tedy v pořadí třetí demo, které pro tuto hru vyšlo. Multiplayerové demo No.2 (429MB).

MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault MoH: Pacific Assault

22. prosinec, středa
» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Gold Edition i v ČR
Nedávno jsme Vás informovali o Gold Edition Age of Mythology, čili zlatou edici, která obsahuje původní Age of Mythology a datadisk The Titans. V České republice je již k sehnání za slušnou cenu 1889 Kč. Bohužel hra zatím není skladem, ovšem čekejte, že se to brzy změní. Více o produktu zde.

23. prosinec, čtvrtek
» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Jsme na konci, co bude za ním?
Poslední zpráva pojednávající o dosud vyšlé hře Ensemble Studios je zde: "Cortez efeats the Aztec Empires", v překladu Cortez poráží Aztéckou říši. Samozřejmě, že se nejedná o nic jiného než o datadisk k druhému dílu Age of Empires - The Conquerors. Jakou to tedy má spojitost s Age of Empires III? To se dozvíte v této zprávě.

Vánoční dárek? Nikoliv pánové, nikoliv ... Budou Age of Empires III ohlášeny na Vánoce? Age of Empires III jsou za rohem !

24. prosinec, pátek

»

Fanstránky přejí šťastné a veselé Vánoce 2004

 >> V Á N O C E  2 0 0 4 <<  

Volně přístupné AGE OF MYTHOLOGY BONUSWEB:
Vážení čtenáři,
           Již po čtvrté mám tu čest usednout k napsání vánočního proslovu. Obvykle, zde v krátké rekapitulaci událostí z tohoto roku vynáším úspěchy našeho webu. Letos jich bohužel tolik nebylo. Zájem o Age of Mythology behěm roku upadal, až místy se několikrát dotkl dna. Nebylo by, opětovného rozvášnění hráčů turnajem AGE 2004, možná, že bychom se dnes na tomto místě nesešli. Redaktoři pomalu opustili své dlouholeté pracoviště a i já jsem se rozhodl zkusit své štěstí v podobě projektu
www.bwplanet.cz, který je jakousi centrálou našeho fanouškovského hostingu. Age of Mythology BonusWeb, však neopouštím. Vždyť jakým si zázrakem, se poslední dobou začalo o této hře opět mluvit. Česká hráčská komunita se chystá na nový rok, kdy jako jediné fanouškovské stránky na světě spustíme vlastní ligu v The Titans. Nás zrak se však začíná ubírat i jinými směry. Ensemble Studios každým okamžikem ohlásí, pokračování Age of Empires. Náš web se tak chystá věnovat i dalšímu dílu této série, jak moc je spíše otázkou našich redaktorů, kteří jakoby v posledních dnech dostali impulz a připravili pro vás po neúnostně dlouhé době opět několik článků.
           Tento rok byl pro náš web velice krizový, leckdy jsem myslel, že je to konec, avšak pokaždé jsme se vzchopili. Doufám, že ten další rok, do kterého vstoupíme za pár dní, bude mnohem lepší, a my se tak vydáme směrem k magickému číslu pět, což jsou roky po které píšeme o sérii Age. Děkuji všem našim čtenářům, kteří náš web nepřestali navštěvovat a slibuju, že následující rok bude mnohem lepší než tento.

Volně přístupné MEDAL OF HONOR: PACIFIC ASSAULT BONUSWEB:
Všem našim čtenářům přejeme krásné prožití vánočních svátků, šťastného silvestra a Nový rok ... Pokud máte nějaká předsevzetí, pokuste se je plnit ,o) Vykročte do Nového roku s úsměvem a v okolí svých blízkých a zakončete stávající rok. Co se vám nepovedlo splnit, pokuste se zase. Ještě jednou přejeme vše nej a krásné chvíle strávené s blízkými.
P.S. Děkujeme za důvěru, pokusíme se zůstat i nadále tak dobrými jako v tomto roce.
P.S.2 Těm, kteří hlasovali v anketě že hru Pacific Assault ještě nemají, přeji, aby ji našli třeba pod tím stromečkem ,o)

Volně přístupné RTCW: ENEMY TERRITORY BONUSWEB:
Vážení čtenáři,
           chtěl bych vám všem, fandům hry Enemy Territory a vůbec všem našim čtenářům popřát krásné Vánoce a hezké prožití svátků.
           I když jsme začali teprve v prosinci, doufáme, že v následujícím roce vás budeme těšit zprávami o dění ze světa Enemy Territory, a slibujeme, že stránky budou ještě lepší a že vás nezklameme.
Takže, hezké Vánoce!

Volně přístupné GRAND THEFT AUTO: VICE CITY BONUSWEB:
Vážení čtenáři,
           již druhý rok s našimi stránkami http://vicecity.bonusweb.cz můžete trávit Vánoční svátky. Ano, na internetu jsme již téměř dva roky, a od té doby se toho na našim webu hodně změnilo. Budeme se však bavit spíše o téměř uplynulém roku 2004, kdy se tyto fanstránky staly nejnavštěvovanějšími v České republice, během léta jsme se mohli chlubit i denní návštěvností, která leckdy sahala až k 2 500 unikátních návštěvníkům za den. Všechno toto a veškeré úspěchy webu mělo na svědomí několik lidí, kterými byli Tomáš Zajíček, Jan Tůma a Jakub Košnár, a kterých si také velice vážím a musím jim za odvedenou práci na tomto webu vyslovit velký dík.
            I když hra Grand Theft Auto: Vice City pomalu ale jistě opadává z hvězdného herního nebe, i když se jedná o hru starou jako je tento web, má stále co nabídnout. To se projevuje i na stálém zájmu o naše fanstránky. My jen doufáme, že ještě tyto stránky nějaký ten pátek vydrží a že je Vy, čtenáři, budete stále navštěvovat jakožto největší a nejobsáhlejší Grand Theft Auto Vice City web v České republice.
            Teď Vám již přeji jen hezké prožití Vánočních svátků, aby jste našli hodně dárků pod stromečkem a také šťastný nový rok 2005 plný úspěchů.

Krásné prožití šťedrého dne i zbytku vánočních svátků Vám přeje Age of Mythology BonusWeb ! Veselé Vánoce 2004 Vám přejí všichni autoři VICECITY.BONUSWEB.CZ

25. prosinec, sobota

» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Nervozita stoupá...
Tak nakonec tedy ne. Páni novináři z Gamespotu jsou také omylní a přestože věřili spolu se statisíci fanoušky na ohlášení Age of Empires III na Štědrý den, nestalo se tak. Avšak na stránkách Ensemble Studios se objevila další informace. Jaká, a co znamená? To se dozvíte zde

26. prosinec, neděle
» NFSU2.BonusWeb.cz » NFS: Underground 2
Recenze Screenshoty Videa Články Detaily o hře BW Planet píše...  

Volně přístupné Nová fansite na BonusWebu
Pokud pravidelně čtete naše novinky, jistě Vám neunikla zpráva, že jsme spustili novou fanstránku o hře Need for Speed: Underground 2. Na fanstránce se již obejvilo několik informací a zejména ta, že autoři hledají další pomocné síly. Takže pokud byste se chtěli podílet na české fanstránce o této hře, jistě zavítejte na naše zbrusu nové stránky!

Nově hostujeme: Need for Speed Underground 2 Nově hostujeme: Need for Speed Underground 2 Nově hostujeme: Need for Speed Underground 2

Autor:


Nejčtenější

Pornoparodie nejpopulárnější hry současnosti není vtipná ani vzrušující

Pornoparodie na hru Fortinte nazvaná Fortnut

Hra Fortnite, oblíbená především mezi nezletilými hráči, se dočkala své pornoparodie. A výsledek je přesně takový, jaký...

Revoluční rok 1998 ve hrách. Zvolte tu nejlepší

Nejlepší hry roku 1998

Rok 1998 byl pro hry mimořádně požehnaný. Kromě toho, že vznikl Bonusweb, vyšla celá řada her, které dodnes platí za...Konec dohadů. Unreal, nebo Quake?

Střílečka Quake je šestnáct let stará a stále září.

Pokud byste si museli vybrat, dáváte, případně dávali jste přednost značce Quake, nebo raději konkurenci v podobě...

RETRO: Sexy střílečku SiN potopil revoluční Half-Life i vlastní chyby

SiN

Letos slavíme dvacet let od vydání kultovní střílečky Half-Life, jejíž sláva zcela zastínila méně známou střílečku SiN....

Vynikající střílečka Insurgency je dočasně zdarma

Insurgency

Multiplayerová střílečka Insuregncy dostane 18. září nepřímé pokračování nazvané Sandstorm. Aby její autoři zvětšili...

Další z rubriky

Osm a jedna exkluzivní klasika, které by si zasloužily remake na PS4

Killzone 2

Po fenomenálním Shadow of the Colossus vývojáři z Bluepoint Games oznámili, že se chystají na další remake. Půjde opět...

Patrick Stewart namluví polskou hru o segregaci

My Memory of Us

Chystaná plošinovka My Memory of Us v naivně optimistické grafice zpracovává těžké téma z období druhé světové války....

Bethesda přehodnotila svoji politiku poskytování her recenzentům

Evil Within 2

Zaměstnance Bethesdy už nebaví věčné lamentování novinářů nad tím, že nemají dostatek času na recenzování. Hry budou...Najdete na iDNES.cz