Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 22.11. - 28.11.2004

  12:00aktualizováno  28. listopadu 11:09
Poslední listopadový týden je za námi, příště se již setkáme s prosincem. Co nám tedy tento týden nabídly naše herní fanstránky?

Náš TIP pro pøíští týden» ViceCity.BonusWeb.cz
Již téměř dva roky stará fanstránka a stále má co nabídnout. Určitě na tom má i zásluhu skvěla hra Grand Theft Auto Vice City, která je stále oblíbená a právě na těchto stránkách nalzente veškeré informace, které ke hraní potřebujete...Pondělí, 22. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Modely motorek:
Týden začneme povedeným modelem motorky od A-Christa do stále žádané hry Grand Theft Auto Vice City. Tento model je velmi propracovaný, do posledních detailů jsou propracovány i kola motorky. Stahovat můžete na naší fanstránce v sekci Motorky.

GTA: Vice CityGTA: Vice CityGTA: Vice City


Úterý, 23. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ MTA Server:
Dnes byl spuštěn nový Multi Theft Auto server, i když není český, chodí sem hrát převážně čeští hráči, narozdíl od posledního českého běží tento server úctyhodnou rychlostí 10MB/s. Najdete jej na IP adrese 213.226.79.130 a portu 2003. Více informací naleznete na nší fanstránce http://vicecity.bonusweb.cz.

GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Mod Development Kit:
Naše poměrně nová fanstránka o válečné hře Medal of Honor: Pacific Assault dnes informovala o tzv. Mod Develpment Kit (MDK) - nástroji, který dokáže tuto nedávno vydanou hru modifikovat. Pokud tedy chcete zkusit vytvořit si vlastní modifikace, určitě zavítejte na naše stránky.

Medal of Honor: Pacific AssaultMedal of Honor: Pacific AssaultMedal of Honor: Pacific Assault» Counter-Strike.BonusWeb.cz » Counter-Strike
٠ Rozbor světového klanu:
Na našich stránkách o nejhranější progamingové hře historie jsem mohli nalézt podobný článek i v minulosti. Autoři našich stránek podrobně představují některé klany světového žebříčku. Minule to byl světově proslulý švédský Schroet Kommando a dnes je to rozbor klanu Team NOA.

Středa, 24. listopadu 2004

» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
٠ Spekulace o Age of Empires III:
Není dne, kdy by se neobjevila nějaká ta novinka o Age of Empires III. Bude nebo ne? To je asi otázka, kterou chcete zodpověď každý z nás. Na našich fanstránkách http://aom.bonusweb.cz najdete všechny tyto spekulace v novinkách, takže Vám rozhodně nic neunikne, pojďme se ale podívat na aktuální novinku o AOEIII na našich stránkách.

٠ Age of Mythlogy: Gold Edition:
Hra Age of Mythlogy, jedna z nejhranějších stratehií v historii, se konečně dočkala svě zlaté edice. Zlatá edice se prodává za $29.99, což v přepočtu na České koruny je necelých 800 Kč, tato cena je na naše podmínky přímo neuvěřitelná. Těžko však řící, jestli se zlatá edice bude prodávat i u nás. Více informací hledejte zde.

Age of Mythology CZAge of Mythology CZAge of Mythology CZ» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Nejprodávanějěí hry:
Dnes jste mohli na http://mohpa.bonusweb.cz spatřit novinku o prodávanosti her, hra Medal of Honor: Pacific Assult obsadila úctyhodné 8. místo, je však pravděpodobné, že za listopad prodávanost ještě stoupne. Dá se také předpokládat, že hra by mohla ohrozit i přední příčky, tedy The Sims 2, Rome Total War a další.

Čtvrtek, 25. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Zklamání serveru:
"Bude to jistě skvělý hrací server," tak s těmito slovy jistě autoři zakládali tento server. I když se z počátku zdálo, že server bude kvalitní, opak je pravdou. Vyjádření můžete nalézt na našich fanstránkách http://vicecity.bonusweb.cz.

GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)» DeusEx.BonusWeb.cz » Deus: Ex
٠ Za jak dlouho lze dokončit DeusEx?:
Dnes vyšel na http://bonusweb.idnes.cz/ zajímavý článek pojednávající o tom, za jak dlouho lze dokončit DeusEx. V tomto článku se také dozvíte jaký je rekord a také si můžete stáhnout video, ve kterém je tento rekord natočen. Více zde.

Pátek, 26. listopadu 2004

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden and Dangerous 2
٠ MAU mají zlato:
Senzanční zpráva se objevila dnes na hd2.bonusweb.cz. Český klan MAU porazil ve finále Evropského pohárů dosud neporažený The Edge výsledkem 3:1. Více naleznete na http://hd2.bonusweb.cz

HaD 2HaD 2 HaD 2

Sobota, 27. listopadu 2004

» RomeTotalWar.BonusWeb.cz » Rome: Total War
٠ Čeština dokončena:
Minulý týden jsme Vás informovali o chystané češtině, která byla hotova již z 80 %. Dnes jste si mohli všimnut zprávy, že čeština je jiř kompletně hotova. Více na http://rometotalwar.bonusweb.cz.

Rome: Total War Rome: Total War Rome: Total War

Neděle, 28. listopadu 2004

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden and Dangerous 2
٠ Podrobný popis jak to probíhalo :-):
Jistě jste již slyšeli o senzačním vítězství českého klanu MAU v evropském poháru. Pokud chcete do detailů vědět, jak finále této prestižní ligy pobíhalo, podívejte se na tento článek.

Hidden & Dangerous 2Hidden & Dangerous 2Hidden & Dangerous 2» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Sikny:
Nové skiny můžete stahovat na http://vicecity.bonusweb.cz. Jedná se o skiny pro automobil Sentinel, automobil Scretch (známá limuzína Love Fist) a budovy The Venatation Hotel. Více hledejte na http://vicecity.bonusweb.cz.

Autor:Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

Další z rubriky

Poznáváte Laru? Ještě před filmem vyjde panenka Barbie - Tomb Raider

Tomb Raider Barbie Doll

Ještě před tím, než se v kinech objeví film Tomb Raider (premiéra 15. března), vydá Mattel panenku Barbie - Tomb...

Warhammer: Vermintide 2 vyjde již počátkem března

Warhammer: Vermintide 2

Pokračování skvělé kooperativní akce Warhammer: Vermintide 2 vyjde již 8. března.

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Najdete na iDNES.cz