Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family - 22.11. - 28.11.2004

  12:00aktualizováno  28. listopadu 11:09
Poslední listopadový týden je za námi, příště se již setkáme s prosincem. Co nám tedy tento týden nabídly naše herní fanstránky?

Náš TIP pro pøíští týden» ViceCity.BonusWeb.cz
Již téměř dva roky stará fanstránka a stále má co nabídnout. Určitě na tom má i zásluhu skvěla hra Grand Theft Auto Vice City, která je stále oblíbená a právě na těchto stránkách nalzente veškeré informace, které ke hraní potřebujete...Pondělí, 22. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Modely motorek:
Týden začneme povedeným modelem motorky od A-Christa do stále žádané hry Grand Theft Auto Vice City. Tento model je velmi propracovaný, do posledních detailů jsou propracovány i kola motorky. Stahovat můžete na naší fanstránce v sekci Motorky.

GTA: Vice CityGTA: Vice CityGTA: Vice City


Úterý, 23. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ MTA Server:
Dnes byl spuštěn nový Multi Theft Auto server, i když není český, chodí sem hrát převážně čeští hráči, narozdíl od posledního českého běží tento server úctyhodnou rychlostí 10MB/s. Najdete jej na IP adrese 213.226.79.130 a portu 2003. Více informací naleznete na nší fanstránce http://vicecity.bonusweb.cz.

GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Mod Development Kit:
Naše poměrně nová fanstránka o válečné hře Medal of Honor: Pacific Assault dnes informovala o tzv. Mod Develpment Kit (MDK) - nástroji, který dokáže tuto nedávno vydanou hru modifikovat. Pokud tedy chcete zkusit vytvořit si vlastní modifikace, určitě zavítejte na naše stránky.

Medal of Honor: Pacific AssaultMedal of Honor: Pacific AssaultMedal of Honor: Pacific Assault» Counter-Strike.BonusWeb.cz » Counter-Strike
٠ Rozbor světového klanu:
Na našich stránkách o nejhranější progamingové hře historie jsem mohli nalézt podobný článek i v minulosti. Autoři našich stránek podrobně představují některé klany světového žebříčku. Minule to byl světově proslulý švédský Schroet Kommando a dnes je to rozbor klanu Team NOA.

Středa, 24. listopadu 2004

» AoM.BonusWeb.cz » Age of Mythology
٠ Spekulace o Age of Empires III:
Není dne, kdy by se neobjevila nějaká ta novinka o Age of Empires III. Bude nebo ne? To je asi otázka, kterou chcete zodpověď každý z nás. Na našich fanstránkách http://aom.bonusweb.cz najdete všechny tyto spekulace v novinkách, takže Vám rozhodně nic neunikne, pojďme se ale podívat na aktuální novinku o AOEIII na našich stránkách.

٠ Age of Mythlogy: Gold Edition:
Hra Age of Mythlogy, jedna z nejhranějších stratehií v historii, se konečně dočkala svě zlaté edice. Zlatá edice se prodává za $29.99, což v přepočtu na České koruny je necelých 800 Kč, tato cena je na naše podmínky přímo neuvěřitelná. Těžko však řící, jestli se zlatá edice bude prodávat i u nás. Více informací hledejte zde.

Age of Mythology CZAge of Mythology CZAge of Mythology CZ» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Nejprodávanějěí hry:
Dnes jste mohli na http://mohpa.bonusweb.cz spatřit novinku o prodávanosti her, hra Medal of Honor: Pacific Assult obsadila úctyhodné 8. místo, je však pravděpodobné, že za listopad prodávanost ještě stoupne. Dá se také předpokládat, že hra by mohla ohrozit i přední příčky, tedy The Sims 2, Rome Total War a další.

Čtvrtek, 25. listopadu 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Zklamání serveru:
"Bude to jistě skvělý hrací server," tak s těmito slovy jistě autoři zakládali tento server. I když se z počátku zdálo, že server bude kvalitní, opak je pravdou. Vyjádření můžete nalézt na našich fanstránkách http://vicecity.bonusweb.cz.

GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)GTA: Vice City (PC)» DeusEx.BonusWeb.cz » Deus: Ex
٠ Za jak dlouho lze dokončit DeusEx?:
Dnes vyšel na http://bonusweb.idnes.cz/ zajímavý článek pojednávající o tom, za jak dlouho lze dokončit DeusEx. V tomto článku se také dozvíte jaký je rekord a také si můžete stáhnout video, ve kterém je tento rekord natočen. Více zde.

Pátek, 26. listopadu 2004

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden and Dangerous 2
٠ MAU mají zlato:
Senzanční zpráva se objevila dnes na hd2.bonusweb.cz. Český klan MAU porazil ve finále Evropského pohárů dosud neporažený The Edge výsledkem 3:1. Více naleznete na http://hd2.bonusweb.cz

HaD 2HaD 2 HaD 2

Sobota, 27. listopadu 2004

» RomeTotalWar.BonusWeb.cz » Rome: Total War
٠ Čeština dokončena:
Minulý týden jsme Vás informovali o chystané češtině, která byla hotova již z 80 %. Dnes jste si mohli všimnut zprávy, že čeština je jiř kompletně hotova. Více na http://rometotalwar.bonusweb.cz.

Rome: Total War Rome: Total War Rome: Total War

Neděle, 28. listopadu 2004

» HD2.BonusWeb.cz » Hidden and Dangerous 2
٠ Podrobný popis jak to probíhalo :-):
Jistě jste již slyšeli o senzačním vítězství českého klanu MAU v evropském poháru. Pokud chcete do detailů vědět, jak finále této prestižní ligy pobíhalo, podívejte se na tento článek.

Hidden & Dangerous 2Hidden & Dangerous 2Hidden & Dangerous 2» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Sikny:
Nové skiny můžete stahovat na http://vicecity.bonusweb.cz. Jedná se o skiny pro automobil Sentinel, automobil Scretch (známá limuzína Love Fist) a budovy The Venatation Hotel. Více hledejte na http://vicecity.bonusweb.cz.

Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

The Culling 2

Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...Najdete na iDNES.cz