Týden na BW Family - 25.10. - 31.10.2004

  11:34aktualizováno  1. listopadu 3:40
Co nám nabídnul poslední týden v tomto měsíci? To se dozvíte v našem článku, v pořadí již pátém...

Náš TIP pro příští týden» MoHpa.BonusWeb.cz
Hra Medal of Honor: Pacific Assault již 2. listopadu vychází ve Spojených státech, u nás v Evropě vyjde o něco déle, ale jistě se můžeme těšit na nějaké zámořské ohlasy a jen s naší fanstránkou http://mohpa.bonusweb.cz můžete být u toho!


Uplynulo sedm dní a my Vám opět nabízíme přehled událostí, které se staly na našich hostovaných fanstránkách. I když je tento týden vcelku chudý, pojďme se na něj podívat podrobněji: Medal of Honor: Pacific Assault již klepe na dveře a naše fanstránka si pro Vás připravila několik novinek, ve kterých naleznete nová videa, včetně multiplayerového dema. Dále jsme mohli zaregistrovat, že byl spuštěn nový český Multi Theft Auto Server... Ostatně nebudeme to zdržovat a vrhneme se přímo na článek:

Středa 27. října 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Balík modelů a módů od Switch Designs:
Balíček od populárních Switch Fesigns obsahuje 73 modelů aut, 11 zbraní a 22 módů do hry Grand Theft Auto Vice City. Stahovat můžete na českém serveru Hrej.cz.
Stahujte Switch Designs Pack (145 MB, hrej.cz)


» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Američané budou hrát Pacific Assault dříve:
Dnes vyšel na naší fanstránce o Medal of Honor: Pacific Assault článek, citující oficiální zprávu od EA Games, že američané budou moci ke svým PC a zvláště Medal of Honor: Pacific Assault zasednout již 2. listopadu. My, evropané, si ještě nějaký ten den na oficiální vydání počkáme... Více informací naleznete na našem webu.

MoH Pacific Assault MoH Pacific Assault

 

Čtvrtek 28. října 2004

» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Video z Pearl Harbor #2:
Další video z Pearl Harboru bylo vydáno, jistě Vás nezklame, o kvalitách videí této hry mluvit určitě nemusím. Takže jen: Stahujte zde (6MB) ;o)

٠ Multiplayerové video:
Pokud po pár týdnech vydání této očekávané válečné hry bude multiplayer Pacific Assault na předních příčkách všech online gamingových serverů, jistě se nikdo divit nebude. Kdo pochybuje? Ať si stáhne video přímo z hraní multiplayerové části této hry. Video můžete ze serveru IGN stahovat zde.


» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ V pořadí již třetí český MTA server spuštěn:
Pokud rádi hrajete Grand Theft Auto: Vice City po internetu a chybí Vám tehdejší české servery, kde jste mohli hrát přímo s lidmi z naší republiky, je tu pro Vás náhrada. Byl spuštěn již 3. Český MTA server. Server hledejte na IP adrese: 193.165.85.82 a portu 2003. Více informací naleznete na http://vicecity.bonusweb.cz nebo na oficiálních stránkách serveru.

GTA: Vice City (PC) GTA: Vice City (PC)


» HD2.BonusWeb.cz » Hidden & Dangerous 2
٠ Forum opět v provozu:
PV minulém týdnu jsem Vás informovali, že je dočasně mimo provoz fórum naší fanstránky http://hd2.bonusweb.cz. Dnes bylo již opět zprovozněno. Můžete jej navštívit zde

٠ Ohlasy na nový patch:
Totální výsměch a poslední hřebíček do rakve jejich úžasné hry... Tak toto jsou slova jednoho progamingového hráče hry Hidden & Dangerous 2. Patch 1.12 rozhodně nesplnil to, co sliboval a také to, co od něj všichni hráči hry očekávali. Další ohlasy na patch 1.12 pro hru HD2 naleznete na našich fanstránkách zde.

 

 

Pátek 29. října 2004

» ViceCity.BonusWeb.cz » Grand Theft Auto: Vice City
٠ Staňte se redaktorem stránek:
Využijte jedinečné příležitosti a staňte se redaktorem stránek http://vicecity.bonusweb.cz. Více informací naleznere na výše zmiňovaných stránkách nebo na emailové adrese pavel.forst(z)idnes.cz


» MoHpa.BonusWeb.cz » Medal of Honor: Pacific Assault
٠ Famózní videomontáž:
Videí z očekávané válečné řežby Medal of Honor: Pacific Assault je hodně. Ovšem tato strhující fotomontáž nabízí všechny klíčové scény ze hry. Toto video, které má 18MB můžete stahovat na našich fanstránkách, kde se dozvíte i mnohem více informací o videu i samotné hře.

٠
Co vlastně přinese Director's Edition?:
Oficiální trailer, který objasňuje, co to vlastně v DVD verzi hry MoHpa najdeme. Na toto téma brzy naleznete na našich fanstránkách i článek. Video v podstatě nepřináší nic nového, pouze již zmíněné prvky DVD verze. Director's Edition video (33MB)

٠ MULTIPLAYER DEMO:
Multiplayerová demoverze je tady, 4 dny před vydáním plné verze v Severní Americe. I když demoverze má úctyhodných 323 MB, očekáváme, že o ní bude velký zájem, tak Vám nabízíme hned několik serverů, na kterých si ji můžete stáhnout:

MP Demo (323MB):
BonusWeb.cz; EAGames; GamersHell; FileFront; WorthPlaying; 3DGamers; FilePlanet

Autor:
 
Témata: Grand Theft Auto

Nejčtenější

Deset nejvíce frustrujících pasáží z počítačových her

Prey

Počítačové hry jsou výbornou formou relaxace, ovšem stejně jako třeba u sportu se u nich někdy člověk pořádně navzteká....

Začalo to jako vtip, teď kanál o hlazení psů mění počítačové hry

Far Cry Primal

Když byl minulý měsíc založen twitterový účet Can You Pet the Dog?, vypadalo to jako povedený vtip. Jeho autoři si dali...

Ubisoft vyjadřuje podporu Notre-Dame a rozdává Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed: Unity

Francouzská videoherní společnost Ubisoft se připojila ke stále rostoucímu počtu dárců, kteří se rozhodli přispět...

Vymodelovat virtuální Notre-Dame pro Assassin’s Creed trvalo dva roky

Assassin's Creed: Unity

Stejně jako ve skutečnosti i v počítačové hře Assassin’s Creed Unity byla katedrála Notre-Dam hlavní dominantou Paříže....

KVÍZ: Vyznáte se v nejslavnějších zbraních z počítačových her?

Quake Champions

Herní historie je dlouhá a krvavá, přitom jen málokterá hra dokázala nabídnout skutečně originální a zapamatování hodné...

Další z rubriky

Poplatky za mobilní hry jsou absurdní. Žádají i tisíc korun na hodinu

Golf Battle (ilustrační grafika)

Segment mobilních her je už dlouhou dobu ve stavu, který nejde označit jako příznivý pro hráče. Mnoho titulů je...

Legendární Game Boy slaví třicet let. Měli jste ho?

Game Boy

Přesně před třiceti lety vyšel v Japonsku herní handheld Game Boy od Nintenda. První várka byla okamžitě vyprodaná,...

ANKETA: která herní, hudební či filmová předplatná využíváte?

Ze seriálu Černé pondělí na HBO

Systém předplatného je v oblasti her, hudby i filmů stále populárnější. Podělte se s ostatními, které služby máte...

Najdete na iDNES.cz