Týden na BW Family #58 - 31.10. - 6.11.2005

  12:00aktualizováno  2:19
Informace o novém GTA pro konzole PSP *** Stanovení ratingu pro AoE3 *** Detaily o demu NFS: Most Wanted *** Oblivion a STALKER hlásí zpoždění *** A další info z našich fanstránek
Age of Empires III [http://www.ageofempires3.cz]
Na Age of Empires III se čekalo dlouhé roky, teď je tu a kolonizace Ameriky s ním. Jestliže dosud hru nemáte a rádi byste se o ni něco víc dozvěděli, je tu pro vás (i všechny ostatní) dopodrobna provedená fanstránka www.ageofempires3.cz, které se zároveň řadí mezi ty nejobsáhlejší v ČR.

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Rome: Total War


S.T.A.L.K.E.R


Need for Speed


F.E.A.R.


Oblivion


Hidden & Dangerous 2

Grand Theft Auto: San Andreas [http://www.gtaplanet.cz]
Čtvrtek, 3.11.2005 - Novinky z GTA scény
Poslední dobou se toho sice okolo GTA: San Andreas moc neděje, ale kolem celé série ano. Že se pracuje na novém GTA tuší a ví kde kdo, nikde však nebylo nic oficiálně potvrzeno. Ve finanční zprávě společnosti TAKE 2 byly nedávno uvedeny práce na novém GTA pro platformu PSP. Více se dozvíte zde. Tak se podívejte, GTA: Liberty City Stories se dočkalo odložení a máme tu hned oficiálně potvrzen další díl.

Abychom neodbočovali od našeho hlavního tématu - GTA: San Andreas - tak na server GameCenter.cz byla zveřejněna čtvrtá část návodu.


F.E.A.R. [http://fear.bonusweb.cz]
Úterý, 1.11.2005 - Recenze v Levelu
Hra F.E.A.R. obdržela od časopisu Level (číslo 132) velice vysoké hodnocení 9/10. Kromě toho se však může pyšnit zvláštním hodnocením Zlatá hvězda. Pokud se tato hra zalíbila i vám a dosud ji nemáte, můžete se ji pokusit vyhrát v soutěži.


Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Pondělí, 31.10.2005 - Expert replaye - první týden
Dnešním dnem startuje naše fanstránka o AoE 3 další seriál s týdenní periodou, v němž vám bude přinášet záznamy expertů a to nejen zahraničních, ale posléze i českých, aby jste mohli vylepšovat svůj skill. Více na http://www.ageofempires3.cz.
Čtvrtek, 3.11.2005 - Prodejnost za první týden
Máme pro vás žebříček prodejnosti hry za první týden v USA po datu vydání dle amerického serveru NPD, jehož výsledky jsou více než povzbudivé a Age of Empires III spolu s dalšími novými hrami dokázalo vytlačit ze špičky dlouho se zde držící hity jako The Sims či WoW.

   1. Age of Empires III
   2. Quake 4
   3. F.E.A.R.
   4. F.E.A.R. Director's Edition
   5. Quake 4 Special Edition
   6. The Sims 2: Nightlife
   7. World of Warcraft
   8. Black & White 2
   9. Battlefield 2
  10. The Sims 2
Čtvrtek, 3.11.2005 - Jak to bude s ratingem?
Nejspekulovanějším tématem v posledních dnech v Age komunitě je zavedení skutečného ratingu pro Age of Empires III na ESO 2. Jeden z prvních žebříčků imitující rating najdete zde (obsahuje však jen 1600 nicků). O něco obsáhlejší a kompletnější žebříček s možností vyhledávání mezi 9996 nicky naleznete zde.
Sobota, 5.11.2005 - Developers blog
Při příležitosti uvedení Age of Empires III na evropské trhy si nás Bruce Shelley dovolil obohatit dalším svým Developers blogem. V první části se Bruce věnoval problémům, které se vyskytli na ESO2 prakticky ihned po uvedení do ostrého provozu. Dále je zde uvedeno několik stránek, kde můžete získat technickou pomoc v případě, že máte problémy se hrou. Další odstavce se věnují prodejnosti a jiným věcem, které jste se již mohli dozvědět z našich novinek.


Need for Speed [http://bonusweb.idnes.cz/]
Středa, 2.10.2005 - Detaily dema NFS: Most Wanted
Detaily ohledně připravované demoverze očekávaného pokračování série NFS v pondělí odhalilo EA. Už tedy víme, že demo na dlouho očekávané NFS: Most Wanted bude vypuštěno mezi 1.-14. listopadem. Více čtěte zde.

NFS: Most Wanted - screenshot NFS: Most Wanted - screenshot NFS: Most Wanted - screenshot
NFS: Most Wanted - screenshot NFS: Most Wanted - screenshot NFS: Most Wanted - screenshot

 

Středa, 2.11.2005 - Zpoždění vydání hry
Podle distributora Take 2 je vydání Oblivionu zase odloženo, tentokráte jde ale o delší dobu : mluví se až o druhém kvartálu roku 2006, resp. ne dřív než v únoru/březnu téhož roku ... Jako důvod byl uveden důkladný betatesting, pravda je ovšem ve hvězdách, spekuluje se i o finančních problémech.


Úterý, 1.11.2005 - Změny na totalwar.com
Oficiální stránky série Total War se dočkaly mírné úpravy designu, v samostatných sekcích teď dostávají více prostoru samotné hry, v čele s RTW. Nechybí ani zatím ne příliš obsáhlá galerie screenshotů ze všech TW her. Více na www.totalwar.com.
Úterý, 1.11.2005 - Rome: Total Polytheism
Brzy by se hráči této hry měli dočkat vylepšení na RTR 6.2, který bude úplně měnit systém náboženství ve hře. První verze byla už před několika dny vydána, ale byla stažena pro velkou nestabilitu. Více na http://rometotalwar.bonusweb.cz.Hidden & Dangerous 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pátek, 4.11.2005 - Unikátní modifikace pro hru H&D Deluxe
Ruský modifikátor Uncle Vadim z fanstránky Bertgold vyrukoval s unikátní modifikací pro H&D Deluxe. Její kampaň totiž přináší obrovské množství novým map, ve kterých se setkáte s lokacemi a modely her Mafia, Mortyr2, RTCW či třeba Medal of Honor. Více na http://bonusweb.idnes.cz/.

  

Neděle, 6.11.2005 - Powerpoint prezentace bugů v H&D2
Matttwo z klanu VOD umístil na naše fórum (buglist) velice zajímavou prezentaci týkající se chyb ve hře Hidden & Dangerous2.

Download
Velikost : 7,6MB
Formát : PPT (PowerPoint)


S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Pátek, 4.11.2005 - Podzimní tapeta
Listopad je jako každý jiný měsíc znamením nového wallpaperu - kalendáře. Ovšem tento měsíc jsme nedostali žádný dlouho známý screenshot, nýbrž screenshot nový. Zobrazuje zřejmě jakousi výrobnu lokomotiv, soudě podle nápisu na vstupní bráně.

Obrázek “//1gr.cz/fotky/idnes/bw/30/pstalker-wallpaper051104.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pátek, 4.11.2005 - Tomášův nový seriál o zbraních správného Stalkera
Jedni ho znají, jiní tuší o koho jde. Ano, ProX!m!ty, resp. Tomáš Fojcik, se pouští do svého nového seriálu o zbraních, které byste měli jako správní Stalkeři používat. Na ukázku už je pro vás připraven obsáhlý článek s popisem zbraní řady AK. Neprošvihněte tedy Tomášovu premiéru :o)
Pátek, 6.11.2005 - Potvrzeno, žádný STALKER dříve než za rok
Podle tiskové zprávy vydavatelské společnosti THQ se na S.T.A.L.K.E.R.a můžeme těšit nejdříve v listopadu příšího roku. Tuto informaci jsme již dříve měli od Olega Y., jen teď jsme se jí dočkali oficiálně. Dovolím si ještě citovat větu našeho zdroje: "3D akce S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl už pomalu začíná dýchat na záda nechvalně proslulé 3D akci Duke Nukem Forever od 3D Realms, tedy alespoň co se doby vývoje týče." Ano, bohužel je to tak. Pokud je dnes něco více než na místě, tak trpělivost.
Autor:
 

Nejčtenější

KVÍZ: Největší herní zklamání z devadesátých let. Vzpomenete si na ně?

Kvíz

Historie si pamatuje jen vítěze, a tak to dnes může vypadat, že devadesátá léta byla pro počítačové hry zlatým obdobím....

Youtuber prochází velké open world hry. Který svět je nejhezčí?

The Witcher

Podívejte se na zrychlené průchody některými z nejoblíbenějších open world her dneška. Možná vás překvapí, jak malou...

Hráči bety World of Warcraft Classic nahlašují chyby, které nejsou chybami

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic je návrat ke kořenům. Jenže to, jak mnohé prvky hry tehdy fungovaly, dnes mnozí považují za...

Další český hit na obzoru? The Wild Age je slibná relaxační strategie

The Wild Age

K osadě se blíží další tlupa nepřátel. Potřebujete víc peněz a obranných věží, protože počty nepřátel budou každým dnem...

Sony ukázalo, že nahrávací obrazovky budou brzy minulostí

Loading

Příští generace herních konzolí PlayStation chce zatočit s dlouhými „loadingy.“ Bude proto obsahovat rychlé SSD disky,...

Další z rubriky

RECENZE: Rage 2 je dobrá střílečka v nudném světě. Počkejte na slevu

Rage 2

Je tu další postapokalyptická střílečka v otevřeném světě. Jako střílečka Rage 2 vyniká, ve zpracování otevřeného světa...

Valve odmítli nabídku studia, které chtělo udělat remake Half-Life 2

Hlavní hrdina série Half-Life Gordon Freeman. Ilustrační obrázek pochází z...

Jestli se někdy dočkáme oficiálního remaku Half-Life 2, tak jedině od samotných Valve. Důvěru nedostali ani autoři...

Vývojáři Lords of the Fallen 2 neodvádí dobrou práci a budou nahrazeni

Lords of the Fallen

Lord of the Fallen 2 vypadá na další z těch proklatých her, jejichž problematický vývoj trvá tak dlouho, až už na ně...

Najdete na iDNES.cz