Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family #64 - 12.12. - 18.12.2005

  12:00aktualizováno  18. prosince 6:41
Nové záhady v San Andreas *** Turnaj v Age of Empires 3 *** Nové trainery a wallpapery k NFS: Most Wanted *** Novinky ve světě World of Warcraft ... a spousta dalších informací z našich fanstránek!
Age of Empires III [http://aoe3.bonusweb.cz]
BW fanstránka o Age of Empires III se opět rozjíždí. Tento týden nabídla ke stažení Patch 1.02 pro českou verzi, pozvánku na turnaj v AGE 2005 T2 v herně Battlezone, výsledky anket a další neméně zajímavé informace a materiály. Jste-li příznivci 'Age of' série, tento web by vám neměl uniknout.

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


Age OF Empires iII


GTA: San Andreas


Need for Speed


Rome: Total War


Vault Šílené Brahmíny


World OF Warcraft

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Středa, 14.12.2005 - Nové věci okolo záhad
Na stránkách našeho spřáteleného webu gtasa-zahady.ic.cz se objevila nová sekce: "Jak se procházet po dně oceánu!" a i jiné zajímavé věci, informace o daných, stále se zjišťujících záhadách, která neprozrazují svou dosud nepřesně určenou tajemnost a záhadnost. Mohou to být například záhady typu - YETTI a MATRIX. Inu, stále se objevují nové okolnosti našich záhad, které jak vidno někdo jen tak nevyřeší.


Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz/]
Středa, 14.12.2005 - Vánoční dárek od ES
Blíží se Vánoce a tak se i lidé v Ensemble Studios rozhodli potěšit malým dárečkem. Bohužel se nejedná o opravný patch, avšak o náhodnou mapu. Celá tato mapa je pokrytá sněhem, jsou na ní stáda Santových sobů či vánoční stromky s dárky. Další podrobnosti v této novince.

Vánoční dárky  "Čekáme tady na Santu"

Čtvrtek, 15.12.2005 - Turnaj Age 2005 T2 již v neděli
Již tuto neděli 18.12.2005 se sejde poprvé česká komunita ve strategické hře Age of Empires 3. Turnaj začíná v 10:00  v pražské herně Battlezone. Hraje se o hodnotné ceny, zúčastnit se mohou všichni. Veškeré podrobnosti na AOE3 webu a stránkách Battlezone.
Pátek, 16.12.2005 - Patch 1.02 pro českou verzi
Pokud jste již celý nedočkaví, vlastníte českou verzi a chcete hrát online, máte nyní konečně možnost. Playman totiž uvolnil patch 1.02 pro českou verzi AoE3. Všichni hráči vlastnící českou verzi se tak dočkali, byť s mírným spožděním. Jak již asi víte z našich diskusí, patch však přináší spíše více problémů než oprav, ale každopádně se dočkáte minimálně 5 nových velkých map. Stahujte od nás zde.
Pátek, 16.12.2005 - Výsledky ankety
Po delší době, kdy jsme se vás v naší anketě ptali na to jakou věc chcete v AoE3 vyzkoušet jako první zde máte výsledky. Ankety se zůčastnilo 837 čtenářů a tak lze výsledky považovat za celkem věrohodné.
 

1. SinglePlayer kampaň [469] [56.3%]
2. Skirmish mód [197] [22.6%]
3. Multiplayer [149] [17.1%]
4. Scénario editor [29] [4%]
Sobota, 17.12.2005 - AoE3 horkým tipem letošních vánoc
V nedávno uveřejněné příloze MF Dnes se objevil článek doporučující ke koupi různé počítačové hry. Age of Empires III se stali horkým tipem, tak doufejme, že se po vánocích dočkáme dalšího přílivu nových hráčů. Co o ní bylo napsáno?


Need for Speed [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 12.12.2005 - Ukažte své káry v Showcase!
EA se zalíbil nápad, který už známe od dob Undergroundů. Na svém webu totiž nabídne prostor k propagaci hráčských aut, které společnosti zašlete přes mail. Pokud máte zájem, více informací naleznete v novince na naší fanstránce.
úterý, 13.12.2005 - Nová verze ovladačů nVidia zlepšuje výkon NFSMW
9. prosince vypustila nVidia novou verzi ovladačů Forceware verze 81.95. Drivery zlepšují výkon v hrách Quake 4, Call of Duty 2, Matrix: Path of Neo, Conflict 4, ale také v Need for Speed: Most Wanted! Pokud vlastníte grafickou kartu nVidia, ovladače jsou vám nabídnuty na oficiálních stránkách. Stálé problémy v NFS:MW jsou s vykreslováním, opravy se dočkáme až v další verzi, 81.95 však přináší menší optimalizace.

Čtvrtek, 15.12.2005 - Nové trainery Optimizer a Menu Tweak
Komunita kolem NFS: Most Wanted za žádnou cenu neupadává, na internet se dostávají neustále nové programy či trainery. Jedním z nich je Optimizer, který odkrývá funkce a nastavení, která v Options hry nenajdete. Zapnete/vypnete tak Motion Blur, déšť, odrazy na cestě, vertikální synchronizaci a další efekty. Druhým trainerem je Menu Tweak, pomocí něhož změníte pozadí menu hry. Oba dva nástroje stáhnete ze sekce Trainery na naší fanstránce.
Čtvrtek, 15.12.2005 - Šest nových oficiálních wallpaperů
Na oficiální stránce EA se objevilo 6 nových wallpaperů s tématikou NFS: Most Wanted. Ukazují Izzy, Jewels a Kaze, auta Porsche Cayman a Lamborghini Gallardo.

Sobota, 17.12.2005 - Problémy s Optimizerem & Trainerem +12
Ve čtvrtek jsme vám nabídli ke stažení kromě Menu Tweaku také Optimizer, který ovšem vykazuje na některých grafických kartách (nVidia GeForce FX5200 a MX440) chyby - hra běží i přes všechny vypnuté funkce velice pomalu. Často se vyskytnou takové potíže, že je potřeba přeinstalovat ovladače grafické karty. Další zjištění z naší strany je takové, že patchnutá hra na verzi 1.3 při použití Traineru +12 spadne.

 

World of Warcraft [http://bonusweb.idnes.cz/]
Čtvrtek, 15.12.2005 - Vánoce ve World of Warcraft
Na všechny hráče, kteří se dnes podívali do některého z hlavních měst, čekalo příjemné překvapení. Vše se zahalilo do vánoční výzdoby, na náměstí v OG pak vyrostl ozdobený stromeček. Vedle toho nechybí nové questy – bohužel dva ze tří podmiňuje respawn, takže některé zboží / zvířata jsou rázem nedostatkové :-). Samozřejmě nechybí ani blbiny, čili na některých místech se hráči mohou nechat přeměnit v gnóma, který je oblečený jako Santa Claus. Aby toho nebylo málo, lze sbírat / kupovat sněhové koule a házet je po ostatních. Pokud je terč ve vaší skupince, sněhová koule jej porazí na zem. Co více dodat – právě tyhle live eventy hru nesmírně oživují, díky za ně.

 

Pondělí, 12.12.2005 - RTR 6.3
K dostání je další patch na šestou verze modifikace Rome: Total Realism. Neustálé vydávání s předešlými verzemi nekompatibilních patchů už mnoho fanoušků omrzelo, do příští pořádné novinky - verze 7.0 založené na Barbarian Invasion je ale stále daleko. Autoři zatím odmítají sdělit jakékoli datum. Patch 6.3 je zaměřen - jak jinak - na spravování bugů, které zůstaly v předchozí verzi, začleňuje také nové verze módu, které jsou jeho součástí. A - jak jinak - je nekompatibilní se savy z předchozích verzí.
Pondělí, 12.12.2005 - Nový patch na hru tento týden
Na tento týden se chystá vydání patche jak pro původní RTW, tak pro datadisk Barbarian Invasion. A tento web vám je oba samozřejmě hned nabídne, buďte proto připraveni.


Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz/]
Povídky, AshWorld, Sedmnáctý sraz, ...
Stejně jako minulý týden tak i tento byl MadBrahmín hojně aktualizovaný. Co na něm najdeme tentokrát? Především jsou je to hromada nových povídek (první, druhá, třetí, čtvrtá, pátá, šestá), pár informací o AshWorldu, což je polská falloutí online hra, sedmnáctém srazu a spoustu dalších zajímavostí týkajících se scény hry Fallout.
Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

KOMENTÁŘ: Historická tematika boduje, proč je jí ve hrách tak málo?

Kingdom Come: Deliverance

Na české hře Kingdom Come: Deliverance je dobře vidět, že historická témata a dobová autentičnost nejsou hráčům cizí. A...

Další z rubriky

RECENZE: Doják, nebo horor? V novince Fe zachraňujete neonový les

Fe

Fe je po dojemné hopsačce Unravel druhou hrou, se kterou se vydavatelství Electronic Arts snaží prorazit na poli...

Zvláštní kombinace. Ve Final Fantasy XV bude ikonické brnění z Half-Lifu

Half-Life v Final Fantasy XV

V chystané PC verzi japonské RPG Final Fantasy XV se po herním světě budete moci procházet jako Gordon Freeman. Téměř.

Hotová hra čekala v šuplíku 17 let, vyjde až nyní díky Kickstarteru

40 Winks

Téměř 17 let od původně plánovaného data vydání se majitelé konzole N64 konečně dočkají hry 40 Winks.

Mercedes Třída E 3,0...
Mercedes Třída E 3,0...

r.v. 2017, naj. 11 545 km, diesel
1 350 360 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz