Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family #69 - 16.1. - 22.1.2006

  12:00aktualizováno  29. ledna 3:58
Nové modely aut a lodí do GTA: San Andreas *** Nový patch pro AoE 3 *** Most Wanted na mobilu zatím v nedohlednu *** Rome Total War: Golden Editon již u nás *** A další info na našich fanstránkách
The Sims 2 [sims2.bonusweb.cz]
Dnešní TIP padl na "znovuzrozené" The Sims 2 stránky, kterých se nyní zhostil ryze dívčí tým složený z Eriny, Puffinky a jejich přispěvatelek. Aktualizace jsou časté a obsahově bohaté, nalezneme mezi nimi například nové domy, tutorialy, video a objekty. Doporučujeme!

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí - klikněte na hru, která vás zajímá.


Age oF Empires iII


GTA: San Andreas


Need for Speed


Rome: Total War

 


World OF Warcraft


Age of Empires 3 [http://www.ageplanet.cz]
Pondělí, 16.1.2005 - Kdy se dočkáme patche?

Greg Street se na fórech AoE3 Heaven vyjádřil k datumu vydání prvního balancovacího patche 1.04.

Nechystáme žádné změny v kartách, protože to by mohlo způsobit více škody než užitku. Se změnami, které jsme provedli jsem velmi spokojen, nechci je však teď a tady oznamovat, k tomu využijeme řekněme více oficiální cesty. Ještě stále zkoušíme nové věci a optimalizaci ESO, ale nebude to v červnu nebo v dubnu, kdy se tohoto patche dočkáte.

Následně se strhla vlna nechápavých reakcí, proč na patch čekat tak dlouho.

Nebojte, s patchem jsme již skoro hotovi, jen vám nechci říci, že bude vydán za 14 dní, aby jste mě pak všichni ukamenovali, že ještě stále není, kdyby se něco zdrželo. Ale patch bude brzy.

Středa, 18.1.2005 - AoE3 poloprogamingovou hrou

AoE3 se oficiálně stalo hrou podporovanou ČMSP - Cěskomoravským svazem progamingu, jak již jistě všichni víte z našich předchozích zpráv. Dnes ohledně podpory této hry vypluli na povrch další informace.

Již několik dní běží nové stránky velkého českého AoE3 klanu Nublex na nové adrese Nublex.cz.

Dnes se na těchto stránkách objevila informace z mailu od ředitele společnosti Progamers, pana Dana Mikšovského. Zde je citát ze zmíněného mailu:

"V roce 2006 budou hry podporované společností ProGamers rozděleny do dvou kategorií. V 1. kategorii najdeme progamingové hry zařazené do seriálu Mistrovství ČR v PC hrách - Counter-Strike, Warcraft III, Starcraft: Broodwar, Vietcong, Quake 4. Ve 2. kategorii pak hry poloprogamingové - Age of Empires III, Call of Duty, Counter-Strike: Source, Enemy Territory, FIFA 06, NHL 06, Unreal Tournament 2004, Warcraft III: DotA. Hry 1. kategorie budou mít roční dotaci 1 milión Kč (loni 1 milión pro 10 hraných her), u her 2. kategorie je výše prizemoney dojednávána právě v těchto chvílích s partnery. Pro hry 1. kategorie nadále platí povinnost všech účastníků lig a soutěží být členy ČMSP, u her 2. kategorie tato povinnost není, nicméně členství v ČMSP stále přináší řadu výhod (slevy v hernách sítě PG Cyber Café, na mezihernových turnajích, u partnerů)."

Jak jste jistě tedy pochopili, AoE3 se nedostalo mezi hry první kategorie, kde je zaručené pořádání lig, účast na InvexCupu a podobně. Co všechno bude obsaženo v podpoře pro hry druhé kategorie však ještě nevědí ani samotní Progamers a tak nám nezbývá než si ještě pár dní počkat. Další informace by měli být k dispozici 1.2.2006. Snad jedinou dobrou zprávou je, že pro hru druhé kategori nebudete muset být členy ČMSP, takže doufám, že se sejde pořádná komunita, aby se mohlo ukázat, jak na tom AoE3 je a v příštím roce bychom třeba mohli eventuálně pomýšlet i na onu vyšší kategorii :-)

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://www.gtaplanet.cz]
Neděle, 22.1.2005 - Hummer
Bylo nebylo, když jednoho dne byl autor JVT a vytvořil parádní Hummery do GTA SA, které si můžete stáhnout v podobách AM General H2 Hummer, AM General H2 Hummer FBI, AM General H2 Hummer POLICE, AM General H2 Hummer SUT, AM General H2 Hummer SUV, AM General H2 Hummer JVT Hard tuning, AM General H2 Hummer Limousine i jeden krásný pracovní Hummer, který ale už není od JVTho, ale od jiného autora typu Hummer Utility Truck. No tak si je prohlédněte, stáhněte a vyzkoušejte. A já chystám další nadělení. Těšte se! :)
Neděle, 22.1.2005 - Nové Lodě
K dnešnímu updatu downloadů přispívám i já, a to čtyřmi kousky modelů lodí. Najdete mezi nimi ponorku Uboot, novou letištní přistávací dráhu, RoughRider Cigarette Boat známou z GTA: Vice City a nakonec perličku v podobě Half-Life 2 Airboat - vznášedlo ze stejnojmenné hry i v San Andreas!

 

Need for Speed [http://www.nfsplanet.cz]
Pondělí, 16.1.2005 - Mobilní edice v nedohlednu

Jak napsala německá fanstránka NFS-Action.com, vydání mobilní verze NFS: Most Wanted je opět v nedohledné době. Plánovaný datum vydání zněl konec prosince 2005 (info v některé z předcházejících novinek), hra údajně měla být distribuována pomocí služby Vodafone Live! pro mobilní telefony. Nyní navázalo EA spolupráci s Amp'd Mobile, jež bude nadále vyvíjet hry od EA. Již nyní má povolení k 15 hrám od tohoto herního gigantu - plánované vydání je začátek tohoto toku. Mezi tyto hry patří: FIFA 06, Madden NFL 06, NBA Live 06, NFS: Underground 2, Tiger Woods PGA Tour 06, atd. Věříme, že se mobilní verze objeví co nejdříve.

 

Sobota, 21.1.2006 - Golden Edition u nás
V České republice by se zlatá edice RTW, tedy původní hra i datadisk Barbarian Invasion, měla podle českého distributora CDProjekt dostat do obchodů na začátku února.

 

Sobota, 21.1.2006 - Milion lidí v Evropě
Zatímco nedávno proběhla zpráva, že World of WarCraft již hraje pět miliónů lidí, tentokrát trhla jeden rekord sama Evropa. Devatenáctého první 2006 vydal Blizzard zprávu a milióntém evropském platícím zákazníkovi. To rozhodně není malé číslo, možná už by mohl brát Blizzard zřetel na HW stránku evropských serverů - ačkoliv alespoň čistě subjektivně již došlo k zlepšením.
Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Další z rubriky

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...

Mobilní Fire Emblem Heroes vydělal za první rok téměř 300 milionů dolarů

Fire Emblem Heroes

Free 2 play mobilní taktická hra na hrdiny Fire Emblem Heroes vydělala za první rok 295 milionů dolarů.

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Najdete na iDNES.cz