Týden na BW Family #95-96

  10:00aktualizováno  4:30
Ačkoliv právě probíhá čas dovolených a odpočinku, naše fanstránky aktualizovaly v hojném počtu. Naším tipem se dnes zaručeně stává fanstránka o The Sims 2 - vyhlížíme nový datadisk a nemůžeme se dočkat!

Po několika pěkně strávených dovolených jsem zpět a to minimálně z toho důvodu, abych připravil další shrnutí informací z BW fanstránek. Pokud to upřesníme, dnes se jedná dvojdíl; v článku tedy najdete informace za poslední dva týdny. Ačkoliv právě probíhá čas dovolených a odpočinku, naše fanstránky aktualizovaly v hojném počtu. Naším tipem se dnes zaručeně stává fanstránka o The Sims 2, kde redaktoři nedočkavě vyhlíží nový přírůstek do rodiny Sims her, datadisk Pets, a také o něm náležitě informují. Jak se teď koukám do svého rozvržení prázdnin, příští víkend zde opět nebudu. O napsání seriálu se tudíž pravděpodobně postará kolega Ondřej, pokud ani on nebude moci, můžete za dva týdny opět čekat dvojdíl :) Mějte se a užívejte si!

S pozdravem, editor sekce

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí - klikněte na hru, která vás zajímá.

Command & Conquer

GTA: San Andreas

Need for Speed

TES IV: Oblivion

The Sims 2

Vault šílené brahmíny

TES IV: Oblivion

oblivion.bonusweb.cz

Novinka ze 17.7.
Rád bych všechny, kteří se nemůžou dočkat, potěšil zprávou, že překlad hlavních textů (to znamená všeho krom knih) byl už DOKONČEN!!! ... teď už je na řadě důkladná korektura a dopřeložení textů knih. Takže nebojte se, i když se každý den neaktualizuje stránka s informacemi o překladu (což je samozřejmě hloupost), pořád se na tom pilně pracuje.

Novinka ze 21.7.
Množí se dotazy, proč není tabulka se stavem překladu do češtiny aktualizovaná častěji ... Takže nejdříve bych vás upozornil, že já s překladem nemám kromě supportu nic společného, nevím v jakém je stavu, takže mejly s podobnými dotazy se u mě dlouho neohřejou. Potom si, prosím, uvědomte, že je nemožné, aby se tato stránka aktualizovala častěji. Kluci mají dost starostí s překladem a tím, že se budou ještě navíc starat o každodenní přepočítávání a přidávání desetin procent do tabulky, budou mít času na práci na překladu ještě míň. Plus jsou tady nepředpokládané věci jako dovolenky, administrativní problémy apd. takže práce opravdu nepokračuje lineárně ... Prosím buďte trošku soudní, překlad prostě bude až bude ...

 • Na Daggerfall webu jsem přidal články o Artefakterch, Nestvůrách a Obchodech ... tímto jsou první 3 weby v takřka finální podobě.
 • Morrowind.Bonusweb.cz oslavil nedávno milióntého návštěvníka ... na české poměry je to, podle mě, docela dobrý výsledek :)
 • Nebojte se, pracuje se na nových článcích pro tento web
 • Přidal jsem 2 nové artworky

 • Novinka z 22.7.
  Dneska jsem pro Vás připravil takovou menši blbůstku v podobně zobrazení aktuálního datumu v tamrielském hábitu. Použité názvy dnů a měsíců v češtině vycházejí z připravovaného překladu (viz. tabulka). Doufám, že Vám to zase o kousek zpříjemní pobyt na těchto stránkách :) Viz oblivion.bonusweb.cz.

  Novinka z 26.7.
  Asi každého z Vás někdy sklátila nějaká ta nemoc ... nejinak tomu může být i ve světě Oblivionu. Proto jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku právě o Chorobách.

 • Stejně jako se v reálném světě potýkáme s chorobami, pronásleduje naše skutky pečlivě budovaná pověst. No a stejně tak je tomu zase i v Oblivionu. Více si o Dobré a špatné pověsti můžete přečíst v našem novém Článku.

   

  Novinka ze 30.7.
  Stejně, jak tomu bylo v případě Morrowindu, i v Oblivion komunitě vznikly, okamžitě po vydání hry, ambiciózní projekty přípravy modifikací Oblivionu. Tzn. ne jenom tvorba pluginů, ale dalo by se říct, že úplně nové hry, či chcete-li světů, s použitím Oblivion enginu a TES editoru. No a protože ne každý má čas orientovat se v celé problematice, JaeDee pro Vás připravil velmi zajímavé čtení (které se bude časem rozšiřovat a upravovat) o Modifikacích Oblivionu. Stojí za to :)


   

 • Need for Speed

  www.nfsplanet.cz

  NFS: Carbon - šéfredaktorův návrat z dovolené
  Pokud bych měl sepsat seznam věcí, jež se po dobu mé nepřítomnosti objevily, sahNábor redaktorů - hledáme právě Vás!ala by tato novinka nejspíš až k patičce této stránky. Proto vám část nabídnu pravděpodobně zítra.

  V první řadě se nám nashromáždila hromada preview a interview. První pozici s článkem na každém větším herním serveru obsadila právě tato hra. A to především proto, že se včerejším dnem konala v Praze tisková konference. Nebylo by na tom nic až tak zvláštního, kdyby tvůrci nepřišli s hratelnou verzí hry na PS2 a Xbox 360! O novináře (i z jiných zemí) nebylo nouze, no řekněte, kdo by si hru nechtěl zahrát jako z prvních na světě? Nadšené první dojmy si můžete přečíst právě na naší fanstránce.

  Nábor redaktorů
  NFS: Carbon - šéfredaktorův návrat z dovolenéVyzýváme všechny hráče her Need for Speed a zároveň schopné pisatele, kteří by měli chuť a sílu spolupracovat a budovat tuto fanstránku. Pro redaktorství vyžadujeme slohovou zdatnost a základní znalost angličtiny; orientace v jazyce HTML a práce s grafickým editorem je výhodou. Svůj zájem můžete vyjádřit posláním zprávy na následující mailovovou adresu: redaktorstvi@nfsplanet.cz. Maily vyřídím ihned po návratu z dovolené. Každému, kdo se ozve, děkuji.

  GTA: San Andreas

  www.gtaplanet.cz

  Fan video od návštevníka Feara
  Fan video od návštevníka FearaPo dosť dlhej odmlke a mojej, takzvanej dovolenke, som si pre vás prichystal jedno veľmi vydarené fanúšikovké video od autora F34ra, ktoré názorne prezentuje bláznivu jazdu prevažne mestom San Fierro. Jednoznačne doporučujem, určite sa je na čo pozerať. Stačí len pripomenúť, že video má bezmála 28 MB a jeho dížka len jemne presahuje tri minúty. Video sťahujte z tohoto odkazu.

  The Sims 2

  sims2.bonusweb.cz

  Další obrázky k balíčku Glamour Life
  Fórum bohužel ještě stále nejede, ale v jsem pro vás v mezičase připravila alespoň další preview balíčku Glamour Life - těšit se na něj můžete už 1. září 2006.

  Pets - několik prvních informací o dalším datadisku
  Nový datadisk je očekáván fanoušky ještě daleko nadšeněji než připravovaný rozšiřující balíček (Glamour Life, vychází v září) - obsahuje totiž tolik žádaná zvířátka. Dočkáme se jich zřejmě během října v datadisku nazvaném Pets. Přinášíme vám tímto několik informací získaných ze stránky Comcast Games.

  Fórum už konečně jede!

  Bydlete jako naše fórumové miss - domečky k downloadu
  Domky, které postavila C. Phoenix pro vítězky soutěže o Miss Sims jsou nyní ke stažení na těchto stránkách v sekci Download. Tak ať se vám příjemně bydlí...

  Na EA stránkách nové wallpapery ke Glamour Life balíčku
  Na EA stránkách se objevily nové wallpapery ke stažení s motivy Glamour Life balíčku (černo růžová verze šatů je na nich má premiéru). Pokud jste na EA stránkách zaregistrovaní (vyžaduje klíč z CD TS2), pak si je můžete stáhnout zde: http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/wallpapers.php

  TS2 Pets - v USA už vše připraveno k prodeji
  Zde je seznam nejdůležitějších a nejzajímavějších funkcí, které budou obsaženy v datadisku TS2 Pets. Takto byly uvedeny v EA obchodu.  Update ohledně balíčku Glamour
  MaxoidMoonBelly mimo jiné píše: Doufám, že se vám bude líbit Glamour balíček! Když jsem viděla jeho koncept a nákresy, bylo mi jasné, že to bude něco, co fanouškovská komunita dobře přijme a bude se jí to líbit. Více tady.

  Chat s tvůrci nového datadisku na oficiálních EA stránkách
  Na 27.července mezi 3:00 a 3:30 - ovšem pozor, východoamerického času (EST), čili začne v deset hodin večer našeho času - je naplánován chat s tvůrci datadisku Pets. Nejzajímavější informace z tohoto chatu vám přineseme v další novince. Link na Novinky na EA stránkách (vyžaduje registraci na EA stránkách).

  Mimochodem je již nový datadisk TS2 Pets u nás v předprodeji!

  Den oznámení s velkým O - DNES!
  Ze zpráv uvedených v BBS na EA stránkách během včerejška je zjevné, že dnes opravdu dojde k oficiálnímObrázek “//1gr.cz/fotky/idnes/bw/29/pEA_pets.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.u oznámení datadisku Pets. Když budeme citovat zprávy MaxoidDrea:

  Copak se děje, fanouškovská komunito?Vypadá to, že potřebujete vědět, v kolik to tu máte zkontrolovat, aby vám nic neuniklo. V tom případě bych radil, aby jste tu byli v 9:00 hodin kalifornského času (PST) {18:00 českého času}. Takže v devět vás tu čeká velké oznámení. Vypadá to, že celá naše společnost uspořádá malou party, abychom to oslavili. Také je naplánovaný chat s tvůrci a designery na 15:00 kalifornského času {24:00 českého času}, kteří budou také mluvit o této velké události. Tolik tedy zprávy od Maxisáků a nám nezbývá naž se těšit na 18:00 a sledovat EA stránky.

  První obrázky z Pets
  Na EA stránkách dnes byl oficiálně představen datadisk Pets.
  Obrázky z něj naleznete v článku První obrázky z Pets v sekci Články.

  Další podrobnosti a video bude brzy zveřejněno na EA stránkách.

  Záplavy obrázků z Pets
  Na nejrůznějších místech internetu jsou k nalezení nové obrázky zvířátek a nových předmětů, které nás v datadisku čekají. Přinášíme vám seznam nejzajímavějších z nich:

 • The Sims Zone - tvorba zvířete, obrázky plemen, stránky sousedství
 • The Sims Resource - přehled všech novinek datadisku z preview
 • SP Zone - nové předměty pro zvířata a nové předměty obecně
 • Sims2 Fr - další obrázky z Preview pro fanoušky - tentokrát ve Francii

   

  The Pets - video se skunkem a další
  Na stránkách SnootySims se objevil odkaz na zajímavé video ukazující setkání Sima a volně se pohybujícího skunka - takže není záhodno zkoušet hladit všechna zvířatka, která potkáte...
  Odkaz na video: ZDE.

  Zároveň se na stránkách Gamespotu objevil další film (tedy po oficiálním traileru, který je ke stáhnutí na EA stránkách) nazván jako první TS2 Pets oficiální film. Jeho obsah je téměř stejný jako trailer, jen jsou některé scény delší a jsou jinak řazeny za sebou. Ale můžete se o tom klidně přesvědčit na vlastní oči... Odkaz na video: ZDE

  A do třetice se můžete podívat na krátké video s Robin Hunicke, hlavní designérkou TS2, která vykládá jednak své cestě do EA a práci na TS2 a samozřejmě také o novém datadisku Pets a jeho vymoženostech. Odkaz na video: ZDE
   

 • Command & Conquer

  cac.bonusweb.cz

  * Ten z vás, kdo si nechává průběžně zasílat oficiální newsletter C&C 3, určitě před nedávnem obdržel zajímavé vydání, ve kterém je (kromě některých již většinou mnohým známých informací) také malá upoutávka na blížící se Games Convention v německém Lipsku! Konkrétně se jedná o 6ti vteřinové video, ve kterém je představena alternativní varianta nového loga Nodu, nyní i v rotaci! 6ti vteřinové upoutávací video Games Convention 2006

  * V německém vydání GameStaru bylo otištěno rozsáhle preview C&C 3 včetně mnoha obrázků nových staveb. Na fóru PlanetCnC uživatel cncBacano poslal odkaz na obrázek, který je koláží všech staveb z preview. U každé stavby je popisek pro lepší rozpoznání. Nové stavby Tiberium Wars (klikněte na obrázek pro větší rozlišení)

  * Na stránkách IGN je nový článek. Jedná se o "Designerův deníček" Mikea Verdu, hlavy vývojářského týmu C&C 3, na téma Tiberium. Historie, struktura, působení na živé bytosti a mnoho jiného je obsaženo v tomto dvoustránkovém referátu. K článku jsou též přidruženy 3 nové obrázky - 2 in-game screenshoty a jeden diagram.
  Nové logo Nodu
   
  * Lion, tvůrce a správce stránek CNCDEN, přidal do svých galerií C&C 3 několik nových screenshotů a konceptů. Nejzajímavější je nejspíš oficiální provedení loga Nodu-


  * Na oficiálních stránkách Tiberium Wars byla přidána sekce popisující historii dvou nejznámnějších jednotek GDI: Mammoth Tanku a Orcy.
  Společně s popisem vývoje obou strojů během dlouholetého působení v řadách GDI jsou v sekci též počáteční koncepty a obrázky finálních modelů těchto dvou jednotek v C&C 3. Sekce s historií, koncepty a finálními modely Mammoth Tanku a Orcy v C&C 3

  Vault šílené brahmíny

  madbrahmin.bonusweb.cz

  * Sčítání obyvatelstva potřetí, recenze filmu Ostrov, výsledky sčítání a jeho update... to vše na madbrahmin.bonusweb.cz!

  Článek se korektně zobrazuje v prohlížečích Internet Explorer a Mozilla Firefox.

  Autor:
   

  Nejčtenější

  Deset nejvíce frustrujících pasáží z počítačových her

  Prey

  Počítačové hry jsou výbornou formou relaxace, ovšem stejně jako třeba u sportu se u nich někdy člověk pořádně navzteká....

  Začalo to jako vtip, teď kanál o hlazení psů mění počítačové hry

  Far Cry Primal

  Když byl minulý měsíc založen twitterový účet Can You Pet the Dog?, vypadalo to jako povedený vtip. Jeho autoři si dali...

  Ubisoft vyjadřuje podporu Notre-Dame a rozdává Assassin’s Creed Unity

  Assassin’s Creed: Unity

  Francouzská videoherní společnost Ubisoft se připojila ke stále rostoucímu počtu dárců, kteří se rozhodli přispět...

  Vymodelovat virtuální Notre-Dame pro Assassin’s Creed trvalo dva roky

  Assassin's Creed: Unity

  Stejně jako ve skutečnosti i v počítačové hře Assassin’s Creed Unity byla katedrála Notre-Dam hlavní dominantou Paříže....

  KVÍZ: Vyznáte se v nejslavnějších zbraních z počítačových her?

  Quake Champions

  Herní historie je dlouhá a krvavá, přitom jen málokterá hra dokázala nabídnout skutečně originální a zapamatování hodné...

  Další z rubriky

  Seriál podle Zaklínače vyjde ještě letos, slibuje Netflix

  Henry Cavill jako Zaklínač

  Netrpělivě očekávaného seriálu o Geraltovi z Rivie od Netflixu by se diváci měli dočkat ještě do konce letošního roku.

  Legendární Game Boy slaví třicet let. Měli jste ho?

  Game Boy

  Přesně před třiceti lety vyšel v Japonsku herní handheld Game Boy od Nintenda. První várka byla okamžitě vyprodaná,...

  Vymodelovat virtuální Notre-Dame pro Assassin’s Creed trvalo dva roky

  Assassin's Creed: Unity

  Stejně jako ve skutečnosti i v počítačové hře Assassin’s Creed Unity byla katedrála Notre-Dam hlavní dominantou Paříže....

  Najdete na iDNES.cz