Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

UFO: Aftermath - videopreview z E3

  10:27aktualizováno  10:31
Exkluzivní téměř dvouapůlminutový videozáznam z připravovaného pokračování legendární série her UFO: Aftermath od Altar Interactive ukazující strategickou i taktickou část hry včetně několika herních menu.
UFO: Aftermath

K Zemi přilétá kosmická lod a vypouští do atmosféry oblak spór. Ty se rychle množí, zakrývají slunce a postupem casu padají k Zemi, aby na jejím povrchu zabily všechno živé. Spóry se však jako správné mikroby po nekolika týdnech rozpadají, takže již nejsou lidem nebezpecné a všichni, kdož tuto cizáckou infiltraci v podzemních základnách s vlastním prísunem kyslíku a energie prežili, vycházejí na povrch a zjištují, co se vlastne stalo. Zprvu nikdo netuší, šlo-li o katastrofu ci mimozemský útok na naši malou modrou planetu, když však najdou příčinu problému, rozhodnou se vytvorit malou jednotku plnou špickove vycvicených vojáku, jejichž cílem je rešit podobné problémy, zjištovat, o co mimozemštanum vlastne jde a chránit před nimi civilní obyvatelstvo.

Tak nějak vypadá zápletka připravované strategické hry UFO: Aftermath, která se kutí za bedlivého dohledu věrných fanoušků legendární série UFO v brněnských studiích Altar Interactive.

To, co můžete vidět na začátku videa, je hemisféra, na níž probíhá strategická část hry. Modrým rámečkem byla označená plocha, kterou máte pod kontrolou v rámci svých jednotlivých základen. Vaším cílem je mít jich co nejvíce tak, abyste ovládali celou Zemi a nedovolili cizákům páchat na naší planetě nějaké nekalosti.

V tomto téměř dvouapůlminutovém videu máte možnost vidět záběry z druhé základní části hry, kterou tvoří mise. Do nich si budete moci vzít sedm nejlepších vojáku vybavených nejrůznějšími technologiemi určenými pro boj zblízka ci na dálku.

Jednotlivé akce však nebudou tahové, jako v prvním díle, ani realtimeové, jako ve třetím Apocalypse, ale mixem obojího. Jak sami můžete vidět na tomto videu, nejprve svým vojákům nadefinujete příkazy, následně spustíte hru a necháte je, aby plnili své úkoly. Pokud jim v tom něco brání, nebo narazí například na cizáka, hra se zastaví, informuje vás o tom a vycentruje obrazovku na místo činu. Vy potom na základě zjištěných skutečností nastavíte vašim vojákům nové příkazy a tak to jde pořád dokola až do konce mise. Konkrétní příklad toho, jak mise probíhají, najdete v jiném videu specializujícím se na samostatné akce. Já vám už jenom prozradím, že na závěr tohoto snímku uvidíte mimo jiné i úvod z intra české strategie UFO: Aftermath, která by se měla objevit na trhu zhruba okolo Velikonoc příštího roku.

UFO: Aftermath - screenshoty UFO: Aftermath - screenshoty UFO: Aftermath - screenshoty

UFO: Aftermath
Výrobce: Altar Interactive
Vydavatel: N/A
Oficiální homepage: www.ufo-aftermath.com
Typ hry: mix tahové a realtimeové strategie s RPG prvky
Typ souboru: videopreview z prezentace na E3 (*.avi, DivX - kodek)
Velikost 6,08 / 21 MB
Download: BonusWeb.cz - low-res, BonusWeb.cz - hi-res

Autor:Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Usednout do traktoru Zetoru můžete v Brně a nově i v Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

Právě dnes, v úterý 13. března, vychází nový vyzyvatel pro zažité farmářské simulátory. Byli jsme se na něj podívat v...

V jakém období byste si rádi zastříleli v Battlefieldu a Call of Duty?

Válka.

Ačkoliv to vypadá, že letošní Battlefiled bude zasazen do druhé světové války a u Call of Duty už víme, že půjde o...

Další z rubriky

Jak vnímáte násilí ve hrách?

Násilí ve hrách - Mortal Kombat

Téma násilných počítačových her a jejich neblahého vlivu na mládež se vrací v pravidelných intervalech. Naposledy se mu...

VIDEO: Sestavení autíčka či robotí oblek. Sledujte v akci Nintendo Labo

Nintendo Labo

Vyzkoušeli jsme kreativní stavebnici Nintendo Labo, která pomocí konzole Switch oživuje různé kreace z papírového...

KOMENTÁŘ: Genialita příběhu NieR: Automata rok poté

NieR: Automata

Desátého března tomu byl přesně rok, co majitelé herních PC a Playstationu 4 dostali originálně pojatou japonskou akci...Najdete na iDNES.cz