Valentýnský editorial">
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Valentýnský editorial

  12:00aktualizováno  12. května 12:10
Zeptali jsme se našich redaktorů co vám říká trend moderního svátku zamilovaných aneb - sváte má Valentýn !

Svatý Valentýn nám kažidoročně připomíná, že bychom i v únoru neměli zapomínat na svoji něžnou polovičku a obštastnit ji třeba nějakým pěkným dárečkem. Sváte však myslí i na ty, co jsou na volné noze, proto dává jedinečnou možnost projevit své utajované city k milovanému idolu. No a jak slavíme valentýna my, popř. kdo je náš vysněný protějšek ? Zeptali jsme se několika našich spolupracovníků ..

Adam (programátor)
Slavím a jak ? No to je jednoduché, hned po škole vytvoříme skupinku lidí ze školy - kluci a dívky a valíme to někam pořádně oslavit do nějaké pěkné hospůdky, kde po několika hodinách, až budeme uplne na mol, se většinou stane  neco nepěkného a zamilovaného, bůh ví co to bude letos ,o) Jinak se pokusím napsat co nejvíce smsek všem holkám které znám; co smsek budu se snažit je všechny obejít a dát něco pěkného :o) Nakonec je tu moje vysněná holka a za ní přijdu zřejmě navečer a někam ji pozvu.. a co dál? to už vám nepovím :o) No a můj idol a vysněná holka? Tak to bude určitě Alyx ze hry HL, Virginie Ledoyen, Angline Jolie a mnoho dalších.

Tomáš (redaktor)
Valentýna slavím s kamarády ze třídy. Slezeme se v nějaké kavárně nebo hospodě a povídáme si o lásce, vztazích a životě. Na valentýna si lidé mají vyznávat lásku a tak hodně lidí najde tu svou první. V tento den to má svoje kouzlo, když slavíte své výročí na valentýna ,o) Když mám nějakou holku opravdu rád tak ji na valentýna koupím dáreček co ji udělá radost, napíšu dopis, aby věděla, že ji má někdo opravdu rád. Vím, je to lepší ji někam pozvat ale toto má taky svoje kouzlo. Vysněná holka? Měla by mít hlavně kladné povahové vlastnosti. Hodná chytrá atd. Charisma by ji též nemělo chybět. Nejradši mám blindýny, delší vlasy, modré oči, hubenější. A mým idolem? Je jich asi více ale mezi ty nejlepší patří Anglina Jolie a Milla Jovovich.

Pavel (malá rybka)
Svátek Valentýna jsem nikdy nijak zvlášť neslavil, nevím, zda-li to je mým pochybným vesnickým myšlením nebo něčím jiným. Myslím, že svátek Valentýna zde prostě nemá vybudouvanou tradici (stejně tak jako hulení), nebo že by to bylo tím, že četina je zlá? Těžko říct. A jak budu trávit Valentýna tento rok? Asi nijak zvláštně, rozhodně nebudu polemizovat o lásce, vztazích a životě, spíš čtrnáctý únor budu trávit na pokoji se svými kamarády - poslouchat jejich telefonáty o obezitě, sledovat jejich chování po vstřebání různých nápojů a v neposlední řadě s pranotebookem, z kterého Vám teď píšu. Možná, že celý svátek zakončíme zběsilou noční jízdou po struhadle do bázenu s jódem. A jakým holkám budu letos přát? No pokusím se všem, ale zejména Wěrce, kterou se každý snaží zbalit, protože je vysoká... Závěrem bych asi měl napsat svůj ženský idol. Zrovna mě nic moc nenapadá, tak proč ne třeba Šárka Vaňková? :o).

Dan (šéfredaktor)
Valentýna sem nikdy neslavil, nebo spíše si neuvědomuji, že bych se nějak aktivně snažil dát na jevo nějaké slečně, že stojím o její přízeň. Spíše jsem ten typ, který když se s někym seznámí tak to nemá dlouhé trvání (řádově minuty, hodiny) a když už ano tak to nemá štastného konce. Nechávám tedy tomuto dni volný průběh jako každému jinému dni ve zbytku roku .o) Elektronické přáníčko však nejspíše globálně všem dívkám pošlu. A vysněný idol? Na tuto otázku je z mé strany jediná odpověď - Milla Jovovich (She's perfect.), která je na vrcholu mého žebříčku idolů již pěkných pár let  :o)

Svátek zamilovaných na BonusWeb Planet Svátek zamilovaných na BonusWeb Planet Svátek zamilovaných na BonusWeb Planet

Autor:Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Další z rubriky

Rozšíření Metro: Last Light přinese nové zbraně i příběh z jiného úhlu

Metro: Last Light - Faction Pack

První rozšíření pro postapokalyptickou akci Metro: Last Light se jmenuje Faction Pack. V Evropě vyjde 17. července.

Ukázka z The Elder Scrolls Online: Zachraňte svět před zkázou

The Elder Scrolls Online

Nejnovější ukázka z The Elder Scrolls Online poodhaluje příběhové pozadí titulu. Daedrický princ Molag Bal vaší postavě...

Tvůrci SimCity pracují na simulátoru vztahů Sims 4. Hrát půjde off-line

The Sims 4

Vzniká čtvrtý díl populárního simulátoru života a vztahů The Sims. Informaci potvrdil vydavatel hry Electronic Arts...

"2018", rok kdy se stanu maminkou!
"2018", rok kdy se stanu maminkou!

Deníček mladé maminky, která popisuje, jaké to je stát se maminkou.

Najdete na iDNES.cz