Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoční týden na BW Family #117

  8:00aktualizováno  6:23
Tak a je po Vánocích. Přesto že byl předvánoční týden nabitý, osazenstvo našich fanstránek si i přesto našlo čas na vánoční aktualizaci. Ostatně přečtete si sami, co pro vás mají fanstránky přichystáno.

Tak a Vánoce jsou fuč. I když ne tak docela, ještě minimálně několik dní je budou připomínat volné dny pro školou povinné. Jistě jste dostali pod stromeček vše, co jste si přáli a štědrovečerní atmosféru jste si naplno užili. Ačkoliv byl předvánoční týden, uznejte, pro většinu z nás plně nabitý, strávený většinou několikahodinovým postáváním ve frontách na dárky, osazenstvo našich fanstránek si i přesto našlo čas na vánoční aktualizaci. A aktualizovalo jich dokonce sedm, stejně jako minule. Kromě přání o hezkých vánocích, případně novém roku si připravili i klasický materiál z okruhu hry (her), na které jsou zaměřeny. Koneckonců, pootočte kolečkem myši dolů a přečtete si sami, co pro vás mají fanstránky přichystáno. Pro tentokrát by to bylo vše a pokud dobře počítám, tak se uvidíme až v novém roce 2007! A já přeji, abyste do něho vykročili tou správnou nohou =)

TIP: Klikněte na hru, která vás zajímá - odkaz vás přesměruje na odpovídající tabulku v tomto textu.

Age fo Empires 3

Command & Conquer

GTA: San Andreas

Need for Speed

TES IV: Oblivion

The Sims 2

 

Vault Šílené Brahmíny

 

TES IV: Oblivion (oblivion.bonusweb.cz)

Novinka z 21.12.
Bože, jak to letí ... no už máme zase jeden rok za sebou. Asi i ty největší asociálové si všimli, že se v prostředcích hromadné dopravy objevuje překvapivá spousta lidí s tubami balících papírů, bezděky ohrožujíce ostatní účastníky. Že lidi v obchodech jsou najednou ještě o chlup nervóznější a z každého rohu na Vás útočí ještě výhodnější slevy na zcela nepotřebné věci ... ano, čas míru a pohody je opět mezi námi. A nám nezbývá nic jiného, než se obrnit trpělivostí, nervózním umělým úsměvem a ostrými lokty.

Všem čtenářům přeji za celou redakci všechno nejlepší ... (bla bla bla .. vždyť to teď slyšíte kolem sebe v jednom kuse takže si doplňte co uznáte za vhodné :) a hlavně nezapomeňte, že i nadále, až vystřízlivíme, zde budete nacházet nejvíce informací o hrách ze série The Elder Scrolls. Tak a teď šup zpátky, hrát Oblivion v češtině :). Good luck ... and dismiss!!

 • V Aréně Hrdinů můžete obdivovat nový příspěvek
 • Po delší době zde máme i novou Povídku nazvanou Pomsta a Peníze
 • Nový Kvíz a Anketa
 • Need for Speed (www.nfsplanet.cz)

  NFS: Carbon - Wallpapery autNFS: Carbon - Wallpapery áut
  EA nám pripravila pred Vianočnými prázdninami veľký počet wallp
  aperov áut z hry Need for Speed: Carbon, čiže ak by vaša plocha potrebovala update, tak hor sa pozrieť na tieto wallpapery a vyberte si jeden.

  Wallpapery áut od EA
  NFS Planet - Wallpapery

  Šťastné a veselé!
  Prajeme Vám šťastné a veselé sviatky, aby ste boli zdraví, šťastný a aby ste prežili Vianoce s ľudmi, ktorých máte radi. Taktiež Vám prajeme veľa dobrých driftov a čím rýchlejšie prejdených závodov :)

  Druhé výročí naší fanstránkyNFS: Carbon - Neverending (story) drifts
  K blahopřání se přidávám i já a s radostí oznamuji, že v těchto dnech jsou tomu přesně dva roky, kdy naše fanstránka odstartovala a představila se tehdy ještě fanouškům NFS: Underground 2. V tu dobu byla NFSu2.bw.cz jedna z prvních fanstránek o NFS v ČR, která vydržela až do těchto dní. Sajta NFS.BonusWeb.cz, nyní již rok pod doménou NFSplanet.cz, si toho hodně vytrpěla, snesla několik výměn designů a ještě více výměn headerů. Velkým úspěchem bylo připojení fanstránky do celosvětové sítě NFSplanet, jejíž podstránky jsou dostupné již ve čtyřech jazycích.

  Rád bych jako šéfredaktor poděkoval všem redaktorům, kolegům a lidem, kteří čímkoliv přispěli na tyto stránky. Nakonec bych chtěl popřát našemu 'dítku' ještě mnoho a více spokojených čtenářů, stále větší komunitu a další úspěchy. Budeme se snažit udělat naši fanstránku ještě lepší.

  GTA: San Andreas (www.gtaplanet.cz)

  Šťastné a veselé!
  Šťastné a veselé! Za celou redakci bych rád popřál všem našim čtenářům klidné a pohodové prožití vánočních svátků, hodně dárků pod stromečkem a mnoho úspěchů v novém roce 2007. A jelikož jsme na fanstránce o GTA, tak přeji hlavně spoustu pěkných chvil strávených u her, jakými jsou ty ze série GTA.

  Age of Empires 3 (www.ageplanet.cz)

  Turnaj clanu Mighty Knights
  Český AoE3 a AoC clan Mighty Knights si připravil vlastní turnaj ve hře Age of Empires III. Jedná se o jednoduchý turnaj pouze pro pozvané hráče. První cenou je datadsik The Warchiefs. Všech 10 hráčů bylo rozřazeno do dvou skupin. z té postoupí 4 nejlepší do play off.

  Rozdeleni do skupin:
  A - SquaLL_cz, Rastafarianec, Brego_cz, Zdenek, JIRZKON
  B - Cardiakov, TheMefistO, Tomsa, TomasZombie, Dados

  Turnaj sponzoruje Berg, zřejmě z valstní kapsy!;-) Gl hf všem

  Odkazy:

  http://www.mighty-knights.czechian.net/

  Odkazy:
  Podrobnosti k turnaji
  Diskuze k turnaji

  Pravidla

  Doufejmě že se někomu podaří vyrovnat nebo překonat skvělý výkon S8AN111 v prvním turnaji. Hráč klanu inteRaction skončil na výborném 3. místě.Zde si můžete přečíst interwiev se S8AN111[satanem]. :D

  Vault šílené brahmíny (madbrahmin.bonusweb.cz)

  Stránka projektu BIOSHOCK konečně spuštěna
  Oficiální stránky dlouho vyvíjené a velmi očekávané směsi akce, hororu a RPG, ne zcela nepodobné Falloutům, můžete konečně najít na adrese -> http://www.2kgames.com/bioshock/enter.html <- A pokud ta bude pařbička zrovna tak dobrá jak tyhle ve flashi udělané stránky, mimochodem fungující v celých pěti jazycích, nebude si určitě nikdo (snad kromě Petruše, resp. jeho Celera 366 MHz :)) ani za mák stěžovat. Pokud tedy máte dostatečně rychlou linku, určitě se mrkněte. Pro úplnost ještě dodám, že nějaké informace v češtině můžete vstřebat třebas tadyhle, screeny pak tady a trailery zase tuhle... Ňamy ňam.

  Ve výstavbě je nová verze Fallout: Trading Card Game!
  Není to zas až tak dávno, co se na české scéně mihla banda Fallouterů, kteří se rozhodli vyrobit - a taky že úspěšně vyrobili - společenskou hru přímo ze světa F-universe. Systém boje byl samozřejmě notně zjednodušen a černobílé kartičky nevypadaly nic moc, ale do hospody byly samozřejmě výborné. :-)

  Další várka moderských drobků:
 • Chlápek jménem Joshua updatoval svůj Frame Animator. Ačkoli pochybuji, že jej v celém bývalém Československu využije více než pět lidí, tady jej máte. :))
 • Na NMA a jeho fórech se objevily střípky o minimálně graficky velmi zajímavém Ruském modu Fallout Forever (nějaké screeny tady), který chce ukázat města F1 v době o osmdesát let později, takže bychom se teoreticky měli dočkat spáleného a pozvolna vzkřišovaného Hubu, Junktownu po vlivu mutantů a tak podobně (akorát nevím, jak se hodlá pobít s NCR a vůbec zbytkem severu). Mod je bohužel zatím plánován jen v Ruštině, jelikož autorova znalost angličtiny je poměrně katastrofální.
 • A ještě jednou z trošičku jiné FEV nádrže - šťoural Kharn z No Mutants Allowed někde vyhrabal tenhle Falloutí mod pro povedený kill´em up Defcon.
 • Fallout ruluje! :)
  Tentokrát slíznul zaslouženou smetánku na serveru The Escapist Magazine, který v nedávné době sestavoval žebříček nejlepších herních příběhů. Samozřejmě že F1 na seznamu nechybí.

  Tož šťastný a veselý!
  Vážení čtenáři, vážené čtenářky a ostatní věrní šmoulíci! Dovolte, abychom vám za naši zmutovanou redakci tohoto vaultího oběžníku popřáli klidné a atomovými výbuchy nerušené prožití svátků vánočních, dostatek rodinné pohody a něco hezkého pod stromečkem.

  Vánoční BGE update
  Tož rozhodli jsme se nad zlobivými a nehodnými Falloutery smilovat a hodili do naší galerie nový Ghostí kousek v podobě town artu. Snad se bude líbit.

  Projekt STALKER: Alternative má konečně vlastní homepage
  Stránky se nalézají v téhle sekci serveru STALKER Portal. Když už tam jednou budete, máte prý ochotně a bez reptání zahlasovat v anketě.

  Command & Conquer (cac.bonusweb.cz)

  Zprávy Štědrého dne
  Za celý tým C&C Bonusweb bych chtěl popřát Vám všem, našim čtenářům a fandům C&C, klidné prožití vánočních svátků, hodně štěstí a zdraví do nového roku a tak vůbec.

  A nyní k souhrnu zpráv za posledních pár dnů:

  * Na GameSpotu se objevil již 4. v pořadí vývojářský deníček C&C 3, tentokrát zaměřený na srovnání jednotek GDI a Nod. Kromě dvoustránkového textu je k článku přiloženo i několik nových screenshotů.

  * Na IGN se objevil nový trailer C&C 3 pro Xbox 360 společně se čtyřmi novými screenshoty. Trailer se skládá z ukázek in-game akce.

  * Oficiální vzhled krabice C&C 3 byl odhalen!
  Konkrétně dva typy krabic - běžný typ společně se speciální sběratelskou Kane Edition:

  C&C 3 krabice   Kane Edition

  Zprávy C&C 3: TW Vokr.com
  Po měsíci vám nabízím něco málo ze zpravodajského mixu našeho spřáteleného webu:

  * Třetí rasa v C&C 3 bude biochemického rázu a ke svému přežití bude neodlučně potřebovat Tiberium.

  * První obrázky jednotek a staveb třetí rasy:

      

  * Nové video GDI vs. Nod pojednává o taktikách obou stran.

  The Sims 2 (sims2.bonusweb.cz)

  Nové oblečení od Bee-bee
  D
  nes jsme pro vás připravili první várku oblečení od Bee-bee, která se uvolila ke spolupráci s našimi stránkami. Je to trojí oblečení pro dospělé simky, doporučujeme pozorně si přečíst přiložené textové dokumenty. 

   
  Download - Download - Download

  Hezké Vánoce
  V tento sváteční den přejeme všem příznivcům našich stránek příjemné a ničím nerušené prožití nejkrásnějšího svátku v roce, mnoho radosti a dárků a pohodu pro tento i další sváteční dny. Jeden malý dárek pro vás máme - parčík pro vaše zvířátka.  


  -> Download

  Autor:


  Nejčtenější

  Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

  Mashinky

  V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

  RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

  Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

  Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

  Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

  Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

  Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

  Saúdská Arábie zakázala desítky videoher, neunikl ani třetí Zaklínač

  Zaklínač 3: Divoký hon

  Saúdská Arábie zakázala sedmačtyřicet videoher v reakci na sebevraždu dvou dětí. Důvodem je podezření, že sebou nechaly...

  Další z rubriky

  Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

  P.T.

  Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...

  Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

  Two Point Hospital

  Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

  RECENZE: Far Cry 5 na Marsu baví vtipem a nudí zbraněmi

  Far Cry 5: Lost on Mars

  V Lost on Mars, jak se jmenuje druhý přídavek pro akci Far Cry 5 , se vydáme na rudou planetu bojovat proti arachnidům....  Najdete na iDNES.cz