Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Velký sobotní update patchů ke hrám

  2:57aktualizováno  3:04
Velký sobotní update patchů ke hrám
Protože nás v minulých dnech trápily problémy s virózami a kromě toho jsme instalovali nový download server, nahromadila se nám za tu dobu pěkná řádka patchů do počítačových her a my nyní plníme resty a všechny vám je nabízíme ke stažení.
 • TES: Morrowind patch 1.2.0722 - evropská verze patche pro hru prodávanou v České republice, která opravuje chybičky v programovém kódu hry i gameplayi v jednotlivých questech. Krom toho umožňuje instalaci nejnovějších pluginů.
 • Disciples II patch 1.41CZ - česká verze nejnovějšího patche pro fantasy realtimeovou strategii Disciples II: Dark Prophecy, která povyšuje v domácích obchodech prodávanou hru z verze 1.3 na 1.41. Mezi důležité opravy patří vylepšení AI.
 • Freedom Force patch 1.1 - patch k mixu strategie a RPG plného nejrůznějších superhrdinů, který opravuje většinu dosud známých chybiček a navíc do hry přidává nový singleplayerový skirmish mód se třemi herními mody.
 • Age of Wonders 2 patch 1.2 - patch určený pro evropskou verzi hry, která se prodává na pultech českých obchodů, který vás všech dosud objevených a vývojářům zaslaných chyb, přidá jednu novou obtížnost pro nováčky a vyvažuje celkovou hratelnost hry.
 • Industry Giant 2 patch 1.1 - poměrně malý patch k druhému pokračování průmyslnicko-budovatelské strategie Industry Giant 2 od JoWoodu, k němuž ovšem nevyšly žádné bližší informace.
 • Delta Force: Task Force Dagger patch 1.00.07 - první patch pro tuto taktickou akční simulaci, který vám do hry přidá kooperativní mod, navíc opravuje řadu chyb, zejména s ukládáním pozic, chybějící grafickou v nízkém a středním rozlišení a účiněji zamezuje padání hry.
 • World War III patch 1.2 - nový patch k válečné realtimeové strategii, který slouží k úpravám multiplayeru - obsahuje nový síťový kód a některé nové herní funkce.
 • Gore patch pack 1.48 - nový patch povyšující hru na verzi 1.48 opravuje řadu chybiček a navíc tuto 1st person akci rozšiřuje o tři nové mapy - Steps of Cygnus, Coal Miner's Slaughter, Shafted.
 • Autor:  Nejčtenější

  Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

  Kingdom Come: Deliverance

  České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

  Bílý dům nechal vytvořit video sestřih z násilných počítačových her

  The Evil Within 2

  Americký prezident Donald Trump se setkal se zástupci herního průmyslu k debatě o násilí ve videohrách. Jako podklad...  KOMENTÁŘ: Kam povede přehnaná politická korektnost a cenzurování videoher?

  Grand Theft Auto 5

  V herním průmyslu se v relativně krátké době vyrojila řada kauz týkajících se cenzurování či kritiky „závadného“...

  Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

  Super Seducer : How to Talk to Girls

  Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

  Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

  Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

  Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

  Další z rubriky

  Tvůrci SimCity pracují na simulátoru vztahů Sims 4. Hrát půjde off-line

  The Sims 4

  Vzniká čtvrtý díl populárního simulátoru života a vztahů The Sims. Informaci potvrdil vydavatel hry Electronic Arts...

  Kam se hrabe virtuální realita. Vyzkoušeli jsme fenomén „exit games“

  Getaway

  V pražském podzemí se objevila nová varianta „adventuření naživo“. S kamarády nebo rodinou se pokoušíte utéct řešením...

  Autor Assassin's Creed opět opouští Ubisoft. Tentokrát dostal výpověď

  Assassins Creed 4

  Kariéra herního návrháře Patrice Desiletse by vydala na menší knihu. Nejprve opustil společnost Ubisoft, aby pomohl...  Najdete na iDNES.cz