Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyhrajte super počítač Pentium IV 1,5 GHz

  12:00aktualizováno  23. dubna 11:28
Toužíte po tom mít doma na stole počítač osazený nejnovějším procesorem od Intelu, konrétně tím s označením Pentium IV 1,5 GHz? Jistě ano, ale je drahý, viďte? V této soutěži firmy Mironet za podpory BonusWebu, MF DNES a rádia Zlatá Praha jej však můžete získat zcela zdarma!

Počítačová firma Mironet za mediální podpory serveru BonusWeb, nejčtenějšího českého deníku MF DNES a rádia Zlatá Praha přináší soutěž, jejíž hlavní cena nenechá spát bezesporu kohokoliv z hráčů. Není jí totiž nic jiného než počítačová sestava Mironet 9057 Hellfire osazená procesorem Intel Pentium IV 1,5 GHz.

Princip soutěže je jednoduchý a kvůli lobbingu jedné nejmenované společnosti (Sazka a.s.) u naší nepodplatitelné vlády vlastně předem daný u všech podobných akcí. Výhercem soutěže se stane ten, kdo správně zodpoví všechny otázky v testu a v tipovací otázce se nejvíc přiblíží správné odpovědi. Stejně tak druhou až pátou cenu získá ten, kdo zodpoví správně na všechny otázky a jeho tip bude druhý, třetí, čtvrtý nebo pátý nejpřesnější. Je to jednoduché, je to prosté.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo je zaregistrován nebo se do 30. 4. 2001 zaregistruje do databáze Mironetu. V případě nezájmu nebudou účastníkům soutěže zasílány jiné informace (např. ceníky) než informace o soutěži a jejich osobní údaje i e-mailové adresy budou během soutěže i po jejím ukončení chráněny před zneužitím, což znamená, že byste se v souvislosti se soutěží neměli ve své poště setkat s žádnými reklamními spammy, tak nám to alespoň zaměstnanci i vedení Mironetu výslovně slíbili.

Soutěžní otázky budou zveřejňovány postupně a to ve formuláři po přihlášení se přímo vám, stanete-li se soutěžícími. V tomto formuláři budou otázky přibývat postupně a u nás na ně budeme upozorňovat vždy zpětně za poslední dva dny, čili další dvě otázky zveřejníme v úterý 24. dubna a poslední dvojici v pátek 27. dubna. Přitom všechny své odpovědi na jednotlivé otázky budete moci měnit až do 30. dubna 2001, kdy soutěž končí. Do tří dnů po ukončení soutěže budou zveřejněni všichni výherci. O průběhu soutěže i výsledcích budou průběžně informováni všichni registrovaní

No a abyste se nebouřili, že je soutěž příliš těžká a vyhrát budou moci jen zkušení uživatelé počítačů, naplánovali v Mironetu i pěknou nápovědu a to v té podobě, že ke každé otázce v testu bude po dobu dvou pracovních dnů zveřejněna i nápověda a to jak na stránkách Mironetu, tak i na stránkách BonusWebu.

A jak to bude s výhrama? Je to prosté. Protože data budou zpracovávat v Mironetu, může se stát, že si mediální partneři akce či sami čtenáři/posluchači nebudou jisti tím, že lidé z Mironetu neprotlačili mezi výherce své zaměstnance či známé. Kromě toho, že to výslovně zakazují pravidla, mají zástupci mediálních partnerů soutěže a generálního partnera firmy Intel právo nahlédnout na odpovědní formuláře a ověřit tak správnost uvedených výherců soutěže. Podvádění ze strany Mironetu se samozřejmě neočekává, více než kdokoliv z nás si tato firma uvědomuje, jak mnoho by se mohla v očích čtenářů nejčtenějšího deníku v ČR, nejčtenějšího herního a IT serveru v České republice a posluchačů jednoho z největších rádií v Praze zdiskreditovat. Pro klid v duši je však dobré vědět všechno.

No, a teď už to víte, tak vzhůru soutěžit na http://www.mironet.cz/soutez.php!

Autor:


Témata: Intel

Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

Dosáhl maximální úrovně ve střílečce Call of Duty jen pomocí nožů

Call of Duty

Lidé se u počítačových her baví různými způsoby. Hráče s přezdívkou TheseKnivesOnly baví hrát střílečky bez toho, aby...

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Další z rubriky

Overwatch jako bojovka? Fanouškovské video ukazuje, že by to šlo

Overwatch Fighter

Podívejte se, jak by to nejspíš vypadalo, kdyby chtěl Blizzard udělat z Overwatche bojovku.

Zvláštní kombinace. Ve Final Fantasy XV bude ikonické brnění z Half-Lifu

Half-Life v Final Fantasy XV

V chystané PC verzi japonské RPG Final Fantasy XV se po herním světě budete moci procházet jako Gordon Freeman. Téměř.

Americký politik chce zavést vyšší daň na násilné hry

Grand Theft Auto 5

Po střelbě ve škole na Floridě se opět objevují návrhy na omezení prodeje videoher.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz