Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Webkare: Japonky randí s virtuálními milenci

aktualizováno 
Japonské ženy svým manželům nasazují parohy jako na běžícím páse. Naštěstí jen s virtuálními milenci v internetové hře Webkare.

Web-kareO tom, že jsou Japonci co se herního světa týká divní, nemá cenu diskutovat. Namátkou stačí připomenout Katamari, nabalování celého světa na lepivou kuličku. Tentokráte přišli s úplně jiným balením. Japonské dívky a ženy balí v internetové hře Webkare (internetový přítel) virtuální partnery. Za pět dní od startu navštívilo stránky webkare neuvěřitelných 3,5 milionu randění chtivých Japonek a zvědavců. Sociální síť mixovaná se simulátorem randění hýbe zkrátka celým Japonskem a brzy dorazí i do Evropy. Pánové nemusí smutit, chystá se i verze randění s virtuálními dívenkami.

Hra přesně uspokojuje šílenou potřebu japonských dívek po virtuálních přátelích.Web-kare Webkare je tedy senzace, Japonky všeho věku se hře upisují a užívají si randění s hochy animovanými v kartoonovém stylu. Tedy užívají pouze tehdy, když se jim podaří dobýt srdce jejich vybraného virtuálního miláčka. Hra je pořádně divná, ale nedá se jí upřít, že nápaditá. Dívky si vybírají jednoho ze čtyř různých charakterů, jehož srdce chtějí dobýt. S digitálními charaktery komunikují animovanými sekvencemi. Později ve hře pak je možné potkat další charaktery a svést pravou bitku o jejich přízeň.

Web-kareInterakce je dost limitovaná, protože uživatelé nemohou psát text svým virtuálním idolům, ani na ně mluvit. Webkare využívá kratičké kreslené klipy, které se spouští, když kliknete na chlapce, kterého milujete. Klipy jsou někdy doprovázeny zvukovými samply, které pohánějí love story kupředu pěkně krok po kroku. Důležitá konverzace pak může být uložená v sekci alb jako "vzpomínky". Sociální prvek hry pak umožňuje různé přetahování jednotlivých dívek o vybrané mladíky. Možná je prý i spolupráce, kterou si příliš nedovedeme představit. Zvláště pak ne v chystané verzi pro pány.

V současnosti je hra zadarmo, ale autoři počítají s různými zpoplatněními do budoucnosti.Webkare Mimo jiné samozřejmě prodávání virtuálních předmětů, vytvoření verze pro japonské supermobily a co nás nejvíce zajímá, brzká možnost randění s virtuálními japonskými dívenkami. Ačkoliv je hra zatím dostupná díky jazyku jen v Japonsku, již se pracuje na verzi pro Evropu a USA. Zajímavá je informace, že z uživatelské základny je 52 procent dívek okolo dvacítky, ale 18 procent patří mezi třicátnice a starší. Takže ochotně věříme, že randit s virtuálními Japonkami bude bavit také různou věkovou struktura mezi pány. Nakonec dívenky s velkýma (nejen) očima z anime seriálů jsou maximálně populární i mimo ostrovy japonského císařství.

Autor:


Nejčtenější

Na Steamu vyšla první necenzurovaná erotická hra. Tak jsme ji vyzkoušeli

Negligee: Love Stories

Hra Negligee: Love Stories se zásadně zapsala do historie. Ne však díky svým výjimečným kvalitám, ale proto, že jako...

RECENZE: Lara Croft nabrala životní formu, nový Tomb Raider vás pohltí

Shadow of the Tomb Raider

Završení trilogie restartovaného Tomb Raidera se nadmíru povedlo. Na první pohled je hra od svých předchůdců k...Která herečka by se podle vás hodila na roli Ciri v chystaném Zaklínači?

Ciri v třetímu dílu hry Zaklínač

Zpráva, že postavu Ciri v chystaném seriálu podle Zaklínače nebude hrát běloška, vyvolala u mnoha fandů nesouhlasné...

Legendární PlayStation vyjde v mini verzi s dvacítkou her

PlayStation Classic

Připravovaná retro konzole od Sony se jmenuje PlayStation Classic. Vyjde letos v prosinci a obsáhne dvacet...

Špatná hra dostala horší pokračování. Super Seducer 2 vyniká trapností

Super Seducer 2

Jedna z nejhorších her letošního roku se překvapivě dočkala pokračování. Jak někoho skutečně sbalit vás Super Seducer 2...

Další z rubriky

Hraní online, retro hry i záloha do cloudu. Nintendo Switch Online je venku

Nintendo Switch Online

Nintendo spustilo placenou službu Nintendo Switch Online, bez níž nepůjde na konzoli Switch hrát většinu her online....

Čína bez varování ze dne na den zakázala streamovací platformu Twitch

Logo služby Twitch

Další z obětí čínské cenzury digitálního prostředí se stala služba pro sdílení videoherních záznamů Twitch. Stalo se...

Špatná hra dostala horší pokračování. Super Seducer 2 vyniká trapností

Super Seducer 2

Jedna z nejhorších her letošního roku se překvapivě dočkala pokračování. Jak někoho skutečně sbalit vás Super Seducer 2...Najdete na iDNES.cz