Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Screeny: Xenus, Aquanox 2: Revelation, Firestarter

  10:44aktualizováno  11:14
Screeny: Xenus, Aquanox 2: Revelation, Firestarter
Dva nové screenshoty ze hry Xenus se objevily na homepage vývojářů, kteřé zároveň s jejich vypuštěním oznamují, že dokončili vodu a její efekty (jak podstatná informace, že? :o). Xenus, jak se můžete dočíst v Ondrově podrobném preview, je akční hrou z pohledu první osoby s prvky RPG i adventure. Hlavním hrdinou je Kevin Myers, který je nucen vyrazit do Kolumbie hledat vzdor tamnímu úřednickému aparátu, svoji záhadně ztracenou sestru. Co nás na hře nejvíce fascinuje? Jednak je to netradiční prostředí, jednak 25 kilometrů čtverečních prostoru, po kterém se můžeme pohybovat bez nějakého otravného nahrávání nových úrovní, bohatý výběr zbraní a možnost řídit velké množství vozidel. Silný příběh s charismatickým hlavním hrdinou také jistě nebude na škodu. Hra by měla vyjít na jaře příštího roku. Screenshoty jsme přidali do této naší galerie.

Xenus Xenus


Ani to není tak dlouho, co jsme o hře Aquanox 2: Revelation psali, a už tu máme další novinku. Tentokrát jde o screenshoty, které se objevily na webu Worthplaying. V prvním kvartálu příštího roku se můžeme těšit na skvěle vypadající podmořskou akci od švédského týmu Massive Development (distribuci obstará JoWood), ve které si projdeme třicet příběhových misí s rozmanitými cíli, zapojit se ale budeme moci ještě do dalších sedmdesáti menších úkolů bonusových. Dohrání hry by mělo zabrat minimálně dvacet hodin, když budete ale poctivě plnit všechny podúkoly a subquesty, bude to mnohem víc. Ve hře se setkáme s mnoha vychytávkami a vylepšeními oproti původnímu AquaNoxu, jako příklad uveďme možnost navštěvovat interiéry podvodních stanic a rozmlouvat s tamními obyvateli. Bližší informace hledejte v Pavlově obsáhlém preview, pětici nových screenshotů pak zde.

Aquanox: Revelation Aquanox: Revelation Aquanox: Revelation


Tři nové obrázky se objevily i na homepage zajímavé ruské střílečky Firestarter, kterou bude publikovat společnost Russobit-M. O čem Firestarter bude? V této hře se přeneseme do virtuální reality poškozeného herního přístroje, z níž se dá uprchnout jediným způsobem - do osmačtyřiceti hodin si prostřílet cestu ven. Na vaší cestě šestnácti levely na vás má čekat více než dvacet druhů nejhrůznějších monster. Ovšem stejné číslo označuje i množství vašich zbraní, se kterými jim můžete zatopit. Chybět mezi nimi nebude ani příruční cirkulárka. Navíc si před započetím hry budete moci vybrat z pěti povolání, která určí vaše postupně se vyvíjející schopnosti. Za zmínku stojí i grafické zpracování. Engine hry je dílem jejích autorů a měl by podporovat spoustu funkcí nejnovějších grafických karet. Toužíte-li po podrobných informacích, mohu vás odkázat na tuto novinku, screenshoty naleznete v této galerii.

Firestarter Firestarter Firestarter

Autor:


Témata: virtuální

Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Bílý dům nechal vytvořit video sestřih z násilných počítačových her

The Evil Within 2

Americký prezident Donald Trump se setkal se zástupci herního průmyslu k debatě o násilí ve videohrách. Jako podklad...KOMENTÁŘ: Kam povede přehnaná politická korektnost a cenzurování videoher?

Grand Theft Auto 5

V herním průmyslu se v relativně krátké době vyrojila řada kauz týkajících se cenzurování či kritiky „závadného“...

Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Další z rubriky

Ukázka z The Elder Scrolls Online: Zachraňte svět před zkázou

The Elder Scrolls Online

Nejnovější ukázka z The Elder Scrolls Online poodhaluje příběhové pozadí titulu. Daedrický princ Molag Bal vaší postavě...

Česká on-line karetní hra Coraabia přechází do otevřeného betatestu

On-line karetní hra Coraabia

Vývojářský tým projektu Coraabia žije především z nadšení. Hra totiž vzniká téměř bez finančních prostředků, přesto...

Autor Assassin's Creed opět opouští Ubisoft. Tentokrát dostal výpověď

Assassins Creed 4

Kariéra herního návrháře Patrice Desiletse by vydala na menší knihu. Nejprve opustil společnost Ubisoft, aby pomohl...Najdete na iDNES.cz