Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SW: Knights of the Old Republic - návod

  12:00aktualizováno  9. ledna 3:39
Star Wars: KotOR můžeme s klidným svědomím označit za jedno z nejlepších RPG. A pro ty z vás, kteří se v záplavě úkolů a rozhovorů ztratili, je tu náš návod (třetí část), držící se převážně světlé strany Síly.

- podrobná recenze, návod #1, návod #2

Kashyyyk

SW: Kotor 1, Czerka Landing Port
Po přistání na domovské planetě Wookiů nezapomeňte přibrat do party Zaalbara. Přece jenom je to jeho planeta a on se tu vyzná :-). Zaplaťte otravnému mimozemšťanovi dokovací poplatek a vyrazte na průzkum oblasti. Nejzajímavější je dvojice kupců stojící kousek od lodi. Z Eliho se totiž později vyklube pěkný klouzek. Až totiž narazíte v Upper Shadowlands na porouchaného droida, dozvíte se, že Eli zabil zákeřně své obchodní partnery. Ale o tom až později. Zatím si u něj můžete nakoupit, má pár docela pěkných věciček. Pokračujte pořád dopředu, až dojdete k velké dřevěné bráně. Po krátké konverzaci vás stráže pustí dál. Až se sem později vrátíme, strážní už nebudou tak přátelští.

2, The Great Walkway
Tady jen několik kroků od brány narazíte na partu strážných, kteří právě zastřelili Wookie. Zaalbar pochopitelně nebude potěšen a bude chtít provinilcům rozhodit sandál. Uklidněte ho, dostanete něco Světlých bodů. Po této nepříjemné epizodě pokračujte stále dál. Zanedlouho narazíte na první skupinu kinrathů, kterých si ještě užijete dost a dost. To samé platí i o místních létavcích. Ti jsou ale tak slabí, že je často zlikvidujete dřív, než k vám vůbec doletí. Pokračujte pořád dopředu, dokud nedorazíte na rozcestí. Na odbočku, kterou hlídá Wookie můžete zatím zapomenout, dokud nebudete mít požehnání náčelníka domorodců, nepustí vás dál. Proto se vydejte druhou cestou. Terminál nad krátkým stoupáním ignorujte, k otevření vedle stojících kontejnerů stačí zbraň. Pokračujte vpřed a narazíte na skupinu tří temných Jediů, které poslal Malak. Souboj není moc náročný, pokud máte ve skupince Juhani, bude to opravdu snadné. Nezapomeňte mrtvoly obrat o jejich světelné meče. O kus dál už čeká chlupatý strážce wookijské vesnice, který vás automaticky přenese k rozhovoru se svým náčelníkem.

3, Rwookrrorro Village
Náčelník Chuundar je Zaalbarovým bratrem a ten je okamžitě vzat jako rukojmí a bude propuštěn pouze v případě, že odvedete za Chuundara špinavou práci a postaráte se o šíleného Wookie, který se potuluje někde v Lower Shadowlands, kam se podíváme za chvilku. Nezbývá vám nic jiného než poslechnout. Opusťte poradní místnost a vydejte se na průzkum vesnice. Dál na východ jsou dveře do obydlí jednoho z vesničanů. Promluvte si s ním a dozvíte se, že postrádá svého syna (alespoň myslím, že je to jeho syn). Jeho mrtvola leží v Upper Shadowlands, kde ji také najdeme. Ještě více na východ stojí dům místního soudce, který ale v tomto okamžiku není důležitý. Z vesnice se vraťte na Great Walkway a dojděte zpět k rozcestí. Teď, když vám dal Chundaar povolení k pohybu, tak vás stráž pustí kolem sebe. Pokračujte pořád za nosem, až narazíte na skupinku domorodců bojujících s Kinrathy. Podejte jim pomocnou ruku, později se Chorrawlovy sympatie budou hodit. O kus dál stojí konečně místní převozník, který vás odveze výtahem na povrch planety.

4, Upper Shadowlands
Hned potom, co vaše jízda skončí, tady čeká překvapení v podobě Calo Norda a jeho chlupatých kamarádů, kteří by vám rádi zabránili v dalším postupu. Je sice záhadou, jak lovec odměn přežil úplné zničení Tarisu, ale jisté je, že tohle střetnutí nepřežije. Souboj s ním je docela tuhý a to především díky jeho doprovodu. Calo sám vás uvítá několika granáty, takže buďte zdvořilí a jeho pozdrav mu vraťte. Pak se na něj vrhněte a konečně ho zabijte (650 zkušeností), načež se postarejte i o jeho přisluhovače. Calo sám má u sebe docela pěknou hromadu kreditů a hlavně vylepšovatelné brnění, které Carthovi vydrželo až do konce hry. Postupujte dál dopředu, až narazíte na místní obyvatele, Katarny (s Kylem Katarnem ze série Jedi Knight nemají nic společného:-) Za chvíli vás animace seznámí se starším chlapíkem, který Katarny usměrňuje svým světelným mečem. Když se o celou skupinku postará, tam vás pozve na návštěvu u sebe doma. Sledujte ho proto na rozcestí. Tady najdete mrtvolu Wookie, která je klíčem k vyřešení úkolu, který vám byl zadán ve vesnice. Seberte datapad a nábojnici a pokračujte na jih, kde si promluvte s Joleem, což je ten postarší gentleman. Ten vám slíbí pomoc s nalezením hvězdné mapy, ale předtím musíte zbavit místní divočinu lidských lovců, kteří lákají pomocí zvukových vln místní tachy na smrt. Taky vám doporučí, abyste celý problém vyřešili mírovou cestou. Ještě než se vydáte usměrnit lovce, zamiřte na jih, kde se na křižovatce nachází poškozený droid. Poslechněte si jeho poslední audio záznam a zjistíte, že kupec Eli pěkně podrazil své partnery.

SW: Kotor Pak seberte ubohému robotovi hlavu jako důkaz a vraťte se zpátky k Elimu. Ukažte mu hlavu. Jeho parťák Matton se hodně rozzuří a bude chtít Eliho zabít. Uklidněte ho, Eli uteče a Matton přebere jeho živnost. Dostanete 638 zkušeností a Světlé body. Pak se vraťte do Upper Shadowlands. Z rozcestí s mrtvolou Wookie se vypravte na východ a pokračujte stále dopředu, až dorazíte k lovcům. Promluvte si s jejich vůdcem. Jolee chtěl sice mírové řešení, ale tenhle chlapík je tak arogantní a samolibý, že mu nevadí vyvražďování nebohých tachů. Jako správní militantní ekologové mu svým mečem vysvětlete, že to se zkrátka nedělá. Sice za to dostanete Temné body, ale to není žádná tragédie. Vraťte se k Joleemu, který vás sice moc nepochválí, ale stejně dostanete 400 zkušeností a navíc se Jolee přidá k vám! Poznámka na okraj: Od chvíle, kdy jsem měl k dispozici Juhani i Joleeho, používal jsem prakticky jenom je a ostatní až na drobné výjimky hnili na palubě Ebon Hawka. Teď ale stejně musíte přibrat Joleeho do party, bez něj se totiž nehnete dál. Až tak učiníte, vraťte se na místo, kde ještě před chvílí postávali lovci tachů a pokračujte dál na východ. Pozor na miny, kterých je tu docela dost. Nakonec dojdete k silovému poli, které jenom Jolee dokáže otevřít. Pokračujte dál do Lower Shadowlands.

5, Lower Shadowlands
Jděte jediným možným směrem vpřed, až v animaci uvidíte Wookie odrážejícího útok skupiny Mandalořanů. Pomozte mu a pak si s ním promluvte. Pokud ho vyléčíte (Světlé body), tak vám poví o dalších Mandalořanech, kteří zdecimovali loveckou výpravu a kteří útočí jen na neozbrojené cíle. Přepněte se do Solo módu a odzbrojte se. Postupujte jihozápadním směrem, kde se v animaci objeví skupina Mandalořanů. Zlikvidovat a obrat. Pokračujte stále stejným směrem až objevíte zaparkovaná vznášedla, z nichž jednomu chybí signální zařízení. Znovu se odzbrojte a jděte odtud dál na jih. Objeví se další skupina maskovaných nepřátel, které rovněž pobijte a oberte. Teď se vraťte ke vznášedlům a vložte signální zařízení, co měl jeden z Mandalořanů. Objeví se velitel skupiny se dvěma nohsledy. Zaměřte svou pozornost na něj a jeho pohůnky eliminujte až posléze. Dobře funguje větev silových schopností Slow nebo větev Force Whirlwind. Až bude po bitvě oberte vůdce o dobře zpeněžitelné brnění a helmu, kterou doneste ukázat Wookiovi, kterého jste před chvílí vyléčili. Dostanete 350 zkušeností a pěkný kovový meč. Odtud pokračujte směrem na jihovýchod. Po chvíli narazíte na onoho šíleného Wookie, kterého vás Chuundar poslal zabít. Poté, co mu lehce pocucháte fasádu, se vzdá. Promluvte si s ním a zjistěte tak, že Chundaar vás poslal zabít vlastního otce! Slibte Freyyrovi, že mu pomůžete vrátit se do vesnice. K tomu je ale potřeba získat čepel legendárního meče, kterou se nyní vydáme najít. Vydejte se neprobádanou cestou, až narazíte na pár Kinrathů. Zabijte je a jednoho z nich si vezměte sebou (klasickým způsobem jako když obíráte mrtvoly).

Pokračujte na jihovýchod až dojdete k místu, kde je rituální kámen a liána, s níž jde manipulovat. Zavěste mrtvolu kinratha na liánu a připravte se na souboj s netvorem. Obluda je dost silná, ale naštěstí ne nesmrtelná. Zkuste ji omráčit (Silou nebo granáty) a pak do ní rubejte dokud nepadne. Legendární čepel je vaše. Nezapomeňte prohledat netvorovu mrtvolu, má u sebe supersilný Circlet of Saresh, který přidává úžasných 5 bodů k Wisdom! Vraťte se k Freyyrovi a předejte mu čepel. Wookie se s vámi rozloučí a vrátí se do vesnice (650 zkušeností). Teď už zbývá jen najít hvězdnou mapu. Ta se nachází v nejjihozápadnější sekci oblasti. Pěkně prokecejte hologram a až budete mít dost, podstupte jeho test. Na první otázku odpovězte, že věříte Zaalbarovi. Holograf vás nepochválí, ale dostanete Světlé body. Na další otázku odpovězte, že byste evakuovali město. Dostanete další Světlé body a počítač na vás pošle droidy. Jsou docela tuzí, ale mně na ně úplně stačil Jolee a jeho větev schopností Stun – Disable – Destroy droid. Po zničení robotů si znovu promluvte s počítačem, který vám nyní po ukázce vaší síly otevře hvězdnou mapu (2800 zkušeností).

6, Závěr vašeho putování na Kashyyyku
Vraťte se k výtahu, jehož obsluha vás napadne. Zabít. Vyjeďte nahoru a pokračujte směrem k vesnici. Cestou si promluvte s Chorrawlem, který vás automaticky přemístí do trůnního sálu k závěrečné konfrontaci. Chuundarovi řekněte, že stojíte při Freyyrovi a strhne se bitka. Zaměřte se na Chuundara, je zdaleka nejsilnější. Až zvítězíte, promluvte si s Freyyrem. Dostanete 3510 zkušeností, boží Bacca Ceremonial Blade, Světlé body a Zaalbar bude volný. Teď se vydejte za Wookiem, jehož pozůstatky jste našli v Upper Shadowlands. Nejdřív je ukažte Woorwillovi, dostanete 200 zkušeností. Jaarak vám náhle skočí do řeči a po krátkém rozhovoru se ukáže, že nábojnice je jeho (200 zkušeností). Jaarak bude požadovat trest od soudce, za kterým se hned vypravte. Zachraňte Jaaraka před smrtí, za což si vysloužíte Světlé body a 1400 zkušeností. Teď se pěšky vydejte zpátky k Ebon Hawkovi. Někde na Great Walkway by vás měl zastavit cizinec, který tvrdí, že vám upadl datapad. Odmítněte, pokud se nechcete stát nájemnými vrahy. Pokud přijmete, musíte si poradit sami. Když dorazíte do doku, tak zjistíte, že se Wookiové vzepřeli svým otrokářům. Probojujte se k lodi a odleťte na sithskou planetu Korriban.

SW: Kotor

Korriban

1, Dreshdae
Při opouštění doku zaplaťte dokovací poplatek a vydejte se dál. Narazíte na Sitha, který chce povraždit své studenty. Pokud se vám podaří ho přesvědčit, aby to nedělal (mně se to podařilo až při druhém hraní za Jedi Consulara), dostanete Světlé body. Ve velké místnosti, která hned následuje, je rodianský obchodník a taky skupinka Sithů, která vás začne při postupu vpřed opruzovat. Je jedno, co jim řeknete, stejně s vámi bojovat nebudou. Postupujte dál, až dorazíte před kantýnu. Stojí tu Lurze, který zadává dva jednoduché a celkem výnosné úkoly (více informací v předchozí části návodu v sekci Ebon Hawk). Vstupte. Uvnitř si můžete zahrát karty, nebo promluvit s barmanem, nic jiného tu zatím nejde dělat.

2, Academy Entrance
Tady se toho moc dělat nedá. Doběhněte ke vstupním dveřím, kde bude stráž chtít vidět váš medailon prokazující, že jste studentem. Ten nemáte, takže vám poradí, abyste navštívili Yuthuru, která se nyní objevila v kantýně. Ihned se za ní vypravte. Řekněte jí, že se nechcete stát Sithem a ona vás pošle pryč. Medailon si proto budete muset sehnat jinde. Vydejte se zpět k Ebon Hawkovi, kde vás v chodbě zastaví skupina sithských studentů, kteří se domnívají, že jsou silnější než vy. Přesvědčete je o opaku a z mrtvoly jednoho z nich seberte kýžený medailon. Nyní už vašemu vstupu do akademie nic nebrání.

3, Sith Academy
V centrální místnosti narazíte na Uthara, který akademii vede. Abyste se stali jeho oblíbencem a dostali se tak k hvězdné mapě, musíte získat prestiž. Po prvním rozhovoru se objevíte ve svém pokoji a dostanete 1000 zkušeností. Cestou zpátky k Utharovi vás zastaví Yuthura a poví vám o svém plánu na otrávení Uthara, takže by mohla zaujmout jeho pozici. Typické. Pak se jí zeptejte na sithské zásady (podobně jako byla zkouška na Dantooinu) a až jí budete mít dost, vydejte se za Utharem. Řekněte mu o Yuthuřině úmyslu, dostanete 610 zkušeností a získáte zadarmo trochu prestiže. Pak mu správně odrecitujte sithský kód tak, jak vám to řekla Yuthura. Odpovědi jsou Passion, Strength, Power, Victory a My chains are broken. Následuje poslední otázka, která je ale vybrána z více alternativ a na níž lze odpovědět pouze ano nebo ne. To už ale zvládnete sami. Za správné zodpovězení této série otázek dostanete další prestiž. Teď už se v akademii nezdržujte a vydejte se do Valley of the Dark Lords.

4, Valley of the Dark Lords
Postupujte dál dopředu, všimněte si vchodu do jeskyně, kterou za okamžik navštívíme. Teď doběhněte až do údolí a pokochejte se panorámatem pohřebiště opravdických Sithů. Všechny čtyři hrobky navštívíme. Jinak zde venku není nic, co by stálo za pozornost a proto se vydejte do jeskyně.

5, Shyrack Caves
Jeskyně se právem jmenují podle poletujících potvor, které jsou spíše otravné než nebezpečné. Prozkoumávejte systematicky všechny chodby jeskynního komplexu, přičemž nejvýchodnější část zatím nenavštěvujte. Za to navštivte jižní část, kde se skrývá několik sithských studentů, kteří utekli z akademie. Promluvte si s jejich vůdkyní a slibte jí, že se postaráte o netvora, co blokuje únikovou cestu. Teď se vydejte konečně na východ, kde na vzdáleném konci můstku přes propast hlídá stejná obluda jako ta, co jste s ní bojovali na Kashyyyku. Po její likvidaci překročte můstek a vydejte se na sever. Zde ležící mrtvola má u sebe božskou Jedi róbu, kterou určitě seberte. Teď se vraťte k rebelujícím studentům a sdělte jim, že mohou jít (1000 zkušeností a Světlé body). Vraťte se za Utharem do akademie a řekněte mu o studentech. Pokud na otázku, co se s nimi stalo, odpovíte: They are... gone, tak získáte stejné množství prestiže, jako kdybyste je zabili. Teď se vydejte do Valley of the Dark Lords a zamiřte do první hrobky po levé straně.

6, Tomb of Marka Ragnos
Hrobka Lorda ze Sithu, kterého se pokoušela vzkřísit sekta v nedávno vydané Jedi Academy, vaše mozkové závity příliš nepotrápí. Pokud jste tak již neučinili, vemte si s sebou dovnitř Joleeho (pokud dáváte body do větve Stun droid, tak si vystačíte sami), protože celá chodba je plná min a droidů. Až dorazíte ke dveřím na jejím konci, tak si budete konečně moct vydechnout. Doléčte se a otevřete dveře. Za nimi vás čeká zabijácký droid a několik jeho kamarádů. Po jeho likvidaci získáte poté, co si promluvíte s Utharem, další prestiž. V sarkofágu jsou pak rukavice Marka Ragnose, které jsou však skoro k ničemu. Opusťte tuto hrobku a vydejte se k té protější.

SW: Kotor 7, Tomb of Ajunta Pall
Po vstupu postupujte stále dopředu, až dojdete k mostu, který je blokován kamenným obeliskem. Jedna z mrtvol ležících poblíž má datapad, který napoví, jak tuto překážku překonat. Zvolte obelisk a „dejte“ mu granát (podobně jako při likvidaci Rancora na Tarisu). Obelisk exploduje a cesta je volná. Výbuch aktivuje řadu droidů na druhé straně, ty lze však snadno zničit pomocí Silových dovedností nebo granáty. Postupte dál, až vstoupíte do pohřební komory. Tady se setkáte s duchem zde pohřbeného Sitha, který vám navíc dá úkol – podle jeho hádanky máte určit, který ze tří mečů v jeho hrobce je opravdu jeho (on si to totiž sám nepamatuje. Správný meč je ten obouruční. Vložte ho do sochy za rakví, Ajunta vás pochválí, dostanete 1000 zkušeností a jeho úžasný meč k tomu (já ho Utharovi nedal, ale volba je samozřejmě na vás). Pokud se vám podaří ducha přesvědčit, aby zavrhl Temnou stranu, dostanete i Světlé body. Při cestě ven budete zastaveni jedním ze studentů, který bude chtít meč Temného lorda pro sebe. Zabít.

8, Tomb of Tulak Hord
Poslední nyní přístupnou lokací je tato hrobka, nacházející se v severovýchodní části údolí. Postupujte rovně, na rozcestí odbočte doleva a pokračujte dál rovně. Aktivujte terminál, dveře se otevřou. Když jimi projdete, budete omráčeni plynem a proberete se ve společnosti Joraka, Utharova starého mistra. Jorak si s vámi zahraje nebezpečnou hru na otázky a odpovědi. Protože chcete zachránit Mekela, který stojí paralyzován vedle vás, odpovídejte na otázky Světlými odpověďmi. Jorak vás bude mučit, ale nemusíte se bát, jeho jiskřivý výstup přežijete. Když vědomostní „soutěž“ skončí, vrhněte se na Joraka a zabijte ho. U sebe má tablet, který vám zajistí další prestiž a taky pěkný krystal do světelného meče. V sarkofágu je slabá maska, mnohem zajímavější jsou předměty ve výklencích po obvodu pohřební komory. Teď už máte dostatek prestiže na to, abyste mohli podstoupit závěrečnou zkoušku a dostat se tak k další hvězdné mapě. Vraťte se proto do Sith Academy a promluvte si s Utharem, který vás vezme do poslední hrobky v údolí.

9, Tomb of Naga Sadow
Po úvodní konverzaci vyražte chodbou dopředu a zbavte se otravných a docela silných wraidů, kteří vám polezou do cesty. Z rozcestí se vydejte na západ. Ještě než otevřete dveře na konci chodby, měli byste vědět, že za nimi vás čeká jedna z největších výzev ve hře. Až se nacpete stimy a použijete schopnosti jako Force Speed nebo Force Armor, tak vstupte dovnitř. V místnosti jsou tři věci, které stojí za pozornost. Mrtvola, která má výtečný Solari Crystal, páka a dvojice přerostlých potvor, s nimiž jste už měli tu čest na Kashyyyku a v jeskyních tady na Korribanu. Teď tady na vás čeká rovnou dvojice těchto mazlíčků a navíc jim musíte čelit sami. Nejlepším způsobem je nalákat potvory jednu po druhé. I tak je to tuhá bitka, ale už lépe zvladatelná. Hodně taky pomůžou granáty a vrh světelného meče. Použitelné jsou také tyto schopnosti: větev Force Stun nebo Slow a samozřejmě také blesky. Pokud ani tak se vám stále nedaří zvítězit, tak snižte v nastavení hry obtížnost soubojů. Až dvojici zdoláte, nezapomeňte sebrat již zmiňovaný krystal a přehoďte páku. Projděte dveřmi a ze sloupu seberte ledový granát (ohnivý stejně nebude třeba). Vraťte se zpátky na rozcestí a pokračujte na východ.

SW: Kotor Tady vás pro změnu čeká nejsložitější puzzle celé hry. Přeházet všechny energetické kruhy z levého na pravý sloup totiž není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Tady je nejrychlejší řešení: přesuňte systém z levého na prostřední sloup, z levého na pravý sloup, pak z prostředního na pravý, potom z levého na prostřední, z pravého na levý, z pravého na prostřední, následně z levého na prostřední, z levého na pravý, z prostředního na pravý, pak z prostředního na levý, potom z pravého na levý, pak z prostředního na pravý, z levého na středový, z levého na pravý a konečně z prostředního na pravý. Dveře vedle terminálu se otevřou a v další místnosti si můžete konečně vyzvednout svoji odměnu – výborný meč. Znovu se vraťte na rozcestí a pokračujte na jih. Na jezítrko kyseliny použijte ledový granát, hladina zmrzne a vy budete moci přejít. V místnosti na konci chodby je konečně hledaná mapa (směšných 250 zkušeností) a v soše i Sith Lightsaber, který seberte. Vyléčte se a připravte se psychicky na další výzvu. Při cestě zpátky vás zastaví Uthar a řekne šokované Yuthuře, aby s vámi bojovala. Převezte oba dva tím, že si zvolíte sebe a vrhněte se do boje. Silně doporučuji zaměřit se nejdřív na Uthara a až potom na Yuthuru, protože Uthar je hodně tuhý bastard. Zkuýste ho omráčit a pak do něj rubejte tak dlouho, dokud nepadne. Má u sebe hezkou sumičku peněz a nějaké docela fajn předměty. Až se s oběma vypořádáte, tak opusťte hrobku.

10, Únik z Korribanu
Hned před hrobkou zjistíte, že rychlý transportní systém není k dispozici a vy proto musíte doběhnout k Ebon Hawkovi po svých. Před vchodem do akademie vás bude očekávat skupina Sithů, kteří vás po krátké konverzaci napadnou. Po vstupu na půdu akademie zjistíte, že všichni jsou proti vám. Naštěstí už ale máte k dispozici zbývající dva členy vaší družiny. Až celou budovu i stráž v lokaci Academy Entrance zabijete, doběhněte konečně bez dalších komplikací k lodi a odleťte na Tatooine.

Tatooine
Hned po přistání a výstupu z lodi k vám přiběhne mimozemšťan a sdělí vám, že na vaši loď naložil náklad Gizků (více informací v předchozí části návodu v sekci Ebon Hawk). Pak už je tu jen jeden obchodník s obyčejnými předměty a jeden otrapa, co opět chce dokovací poplatek. Pokračujte bránou dál.

1, Anchorhead
Kousek od vchodu postává žena jménem Sharina, která potřebujre prodat plát z wraida. Rovnou ho od ní kupte (Světlé body), pokud jí dáte víc kreditů, než chce, dostanete ještě víc Světlých bodů. Vedle je vchod do místní lovecké kanceláře, ale vzhledem k tomu, že ještě nevlastníte loveckou licenci, můžete ho ignorovat. Za to si všimněte dveří o kousek jižněji, do kterých vstupte. Uvnitř se stanete svědky toho, jak rozčilený Duros křičí na místní zástupkyni korporace Czerka. Po tom, co odejde, si promluvte s ženou, na kterou ječel. Ta vám řekne o problému s Písečným lidem, který ničí pásovce a ohrožuje obchod jako takový. Žena požaduje hlavu (přesněji hůl) jejich náčelníka jako důkaz vyřešení problému. Slibte pomoc, dostanete loveckou licenci. Nyní můžete využívat služeb místní lovecké kanceláře, kde lze zpeněžit krunýře divoce žijících zvířat. Vyjděte ven, kde vás osloví tentýž mimozemšťan, který se hádal vevnitř. Řekne vám také o mírovém řešení celé situace. Stačí sehnat protokolárního droida, který ovládá jazyk Písečných lidí a pár jejich hábitů, které umožní bezpečný průchod jejich obrannou linií. Pokračujte městečkem dál, dokud nenarazíte na další trojici Temných Jediů. Zlikvidovat. Na jih odtud je vstup na místní závodiště, kde můžete vydobýt slávu a vydělat slušný balík. Hlavně je tam ale Hutt, který vás potom, co mu předáte Mysterious Box, odmění 2000 kredity a 500 zkušenostmi (více informací v předchozí části návodu v sekci Ebon Hawk). O kus dál se na jihu nachází místní kantýna, kde kromě možnosti zahrát si Pazaak není nic zajímavého. Naproti kantýně je obchod s droidy, který je nepoměrně zajímavější. Uvnitř si kupte droida HK-47, který je sice dost drahý, ale nezbytný pro mírové vyřešení problému s Písečnými lidmi a navíc se také stane poslední členem vaší party a vy dostanete 250 zkušeností. Odtud zamiřte k masivní bráně. U ní si promluvte s Jawou Izizem a slibte mu, že zachráníte jeho malé kamarády. Pak si promluvte se strážcem brány a vydejte se vstříc poušti.

pokračování příště

Autor:


Témata: bitka, Robot, Socha

Nejčtenější

Na Steamu vyšla první necenzurovaná erotická hra. Tak jsme ji vyzkoušeli

Negligee: Love Stories

Hra Negligee: Love Stories se zásadně zapsala do historie. Ne však díky svým výjimečným kvalitám, ale proto, že jako...

Která herečka by se podle vás hodila na roli Ciri v chystaném Zaklínači?

Ciri v třetímu dílu hry Zaklínač

Zpráva, že postavu Ciri v chystaném seriálu podle Zaklínače nebude hrát běloška, vyvolala u mnoha fandů nesouhlasné...Legendární PlayStation vyjde v mini verzi s dvacítkou her

PlayStation Classic

Připravovaná retro konzole od Sony se jmenuje PlayStation Classic. Vyjde letos v prosinci a obsáhne dvacet...

Špatná hra dostala horší pokračování. Super Seducer 2 vyniká trapností

Super Seducer 2

Jedna z nejhorších her letošního roku se překvapivě dočkala pokračování. Jak někoho skutečně sbalit vás Super Seducer 2...

RECENZE: F1 2018 jsou vypilované závody formulí a opravdová simulace

F1 2018

Sezona F1 2018 je stále v plném proudu. Díky legendárním Codemasters se jí nyní mohou zúčastnit virtuálně i hráči.

Další z rubriky

Byla založena Asociace českých herních vývojářů GDACZ

Asociace českých herních vývojářů

Zástupci čtrnácti českých studií specializovaných na vývoj her založili společnou asociaci s cílem chránit a prosazovat...

RECENZE: Střílečka Firewall: Zero Hour pro VR sází na taktiku

Firewall: Zero Hour

Multiplayerová střílečka Firewall: Zero Hour pro virtuální realitu ukazuje, že online akce nemusí být jenom ultrarychlá...

Autor BioShocku se po letech omluvil za nepovedeného finálního bosse

Ilustrační obrázek ke hře BioShock

I Ken Levine, autor slavného Bioshocku, si myslí, že si hra zasloužila lepší konec, než nakonec dostala. Na svém...Najdete na iDNES.cz