Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BW Family #80

  12:00aktualizováno  2:17
80. díl seriálu Týden na BW Family je zde. Co si pro vás, čtenáře, přichystaly naše herní fanstránky? * Desítky downloadů do GTA: San Andreas * Povídky, průvodce, návod a aréna hrdinů na Oblivionu * Nové rodinné domky do The Sims 2 ... a mnohem více!
GTA: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Jedna z našich nejnavštěvovanějších fanstránek se opět rozjíždí naplno - ano, jedná se o GTA: San Andreas. Ta v poslední době aktualizuje, jak se dá, přináší denní zpravodajství, zajímavé články (např. o multiplayeru GTA Rumble a návod na zprovoznění), ale především desítky nových downloadů, ať už jsou to modifikace, modely aut, motorek a lodí, nebo trainery. Doporučujeme!

 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí - klikněte na hru, která vás zajímá.


Age of Empires 3


GTA: San Andreas


TES IV: Oblivion

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 3.4.2006 - Krabička piatich downloadov
Máme tu opäť päťku downloadov. Už teraz môžete sosať krásny, aj keď hranatý, Mercedes-Benz rady G s typovým číslom 500. Druhým automobilom (ak sa to monštrum dá tak nazvať) je obrovský ťahač Kenworth W900 Union 76 Gasoline spolu s návesom, ktorý je súčasťou balíku. V dnešnej novinke prevládajú modifikácie a to nasledovne - mód Enterable Buildings je naozajstný skvost, pretože Vám umožní vojsť do niektorých kľúčových budov v hre (zoznam na stránke s módom). Mikesa zaujal natoľko, že ho ide ihneď odskúšať a to sa často (pre jeho prepracovanosť, samozrejme) nestáva :-). Ďalej sťahujte Zeti Island, ktorý vytvorí ostrov v okolí Flint Country s všemožným harapádim. Uzavriem to módom New Park a ako už názov napovedá, je to skutočne park, ktorý Vám po nainštalovaní "vyrastie" v CJ-ovom rodnom meste Los Santos.
Úterý, 4.4.2006 - Balíček downloadů #1
Jelikož v posledních dnech downloady docela běží (a nejen u nás), rozhodli jsme se zavést pro každou novinku kódové označení, a to především z hlediska větší přehlednosti. Co pro vás máme na dnešek?

Vespa N-50 (1972) - Model motorky
Vespa 180SS - Model motorky
Harley-Davidson Police - Model motorky
Harley-Davidson SAPD - Model motorky
Harley-Davidson Roadking - Model motorky
Buick Cuban - Model auta
Středa, 5.4.2006 - Spekulace o GTA: Chicago
I dnes pro vás máme další downloady. Tentokrát to budou tři modely motorek (z nichž se trochu vymyká Sonic The Hedgehog), model lodi, jízdního kola a jako třešňičkou tentokrát bude kolekce San Andreasských ikonek na plochu. Enjoy!

GTA: San Andreas GTA: San Andreas GTA: San Andreas

Dirtbike GT - Model kola
Set ikonek pro GTA: San Andreas - Ostatní downloady
Simson S51 /Big Bore 3/ - Model motorky
Snowmobile - Model motorky
Sonic The Hedgehog - Model motorky
USA Marquis - Model lodi

Čtvrtek, 6.4.2006 - Balíček downloadov #3
 Bežíme a neúnavne chŕlime downloady na našich stránkach, takže už teraz skúste tieto tri modifikácie áut a jeden veľmi zaujímavý módik. Za dlhší popis určite stojí auto Pontiac GTO, skonvertované z najnovšieho dielu Need for Speed - Most Wanted. Celkovo pekné štyri najaktuálnejšie balíky.

Westcoast Angel Pine - Modifikácia
Pontiac GTO (2006) - Model auta
Porshe 911 Turbo - Model auta
Chevrolet Suburban - Model auta
Čtvrtek, 6.4.2006 - GTA Rumble - info, přehled serverů, návod
V nedávné novince jsme uveřejnili příspěvek od Machina, člena gangu GsH, který se vyjádřil o svých pocitech z multiplayeru GTA Rumble. Pokud byste si tento multiplayer také rádi zahráli, nyní ho můžete stahovat z našeho serveru zde a v případě nesnází si také přečíst návod na instalaci. Jestliže jste o Rumble prozatím neslyšeli, jistě čtěte informace o multiplayeru, kde se také nachází přehled nejznámějších serverů pro hraní. Oba články si pro vás připravil Andrej Souček.
Pátek, 7.4.2006 - Balíček downloadov #4
Náš sľub plníme a dnešný deň nie je vôbec výnimkou. Ba naopak, náročnosť ľudí na čokoľvek sa zvyšuje, takže sme zdvihli počet sťahovačiek a veríme, že nám tento stúpajúci trend, čo sa downloadov týka, neskončí. Áut je na svete čím ďalej tým viac, takže aktuálne tu máme na dnes len autá. O aké ide konkrétne?

GTA: San Andreas GTA: San Andreas GTA: San Andreas


Mitsubishi Lancer Evolution 8 - Model auta
Cadillac CTS-V Tuning (2002) - Model auta
Maserati Spyder Cambiocorsa - Model auta
Subaru Impreza WRX STi (2006) - Model auta
Hummer H2 - Model auta
Audi TT - Model auta

Sobota, 8.4.2006 - Balíček downloadov #5
Nič netreba preháňať, či všetkého veľa škodí sú slová múdrych ľudí. My sme tiež veľmi múdri (děkuji - pozn. Mikes) a dovolili sme si miernu zmenu. Na dnes máme iba a len trainery, pretože niektorí ľudia môžu slintať po ničení a genocíde v San Andreas a ani na týchto virtuálnych masových vrahov nezabúdame. Aké su to trainery?

Savy - 100% z hry - Trainer
Unlocker - Trainer
No intro fix - Trainer
Euro trainer v1.1 - Trainer
Trainer plus16 - Trainer
Neděle, 9.4.2006 - 15 modelů BMW
Dnes jsme pro vás připravili 15 modelů BMWček. Jejich výčet a link na stáhnutí zde.


 

Pondělí, 3.4.2006 - Recenze, mapa, návod
No takže všechny, co se začali bát spát v Cyrodiilu pod širákem ze strachu z mozkové virózy, nebo snad z ptačí chřipky, můžu uklidnit ... Jednalo se o menší aprílovou kulišárnu z naší strany (díky Ivo). Je pravda, že minulý vtípek, kdy jsem Vás postrašil laxním přístupem laciných mexických pracovních sil k balení krabic Oblivionu, byl asi účinější, ale jak jsem se koukal, pár lidí se chytlo i na tohle :)

 • Konečně zde máme (jako první v ČR vůbec) komplední návod na splnění všech questů vedoucích ke zdárnému ukončení hlavní línie příběhu (doporučuji nečíst dopředu, jestli si nechcete zkazit radost z překvapení)
 • Na serveru Doupe.cz se objevila recenze Oblivionu - hodnocení 9/10
 • Na stránku jsem přidal podrobnou mapu provincie Cyrodiil
 • Poprosil bych Vás, jestli uvidíte na českém webu (nebo v českém papírovém časopisu) recenzi Oblivionu, která ještě není u nás zmíněna, napiště mi o tom. Díky
 • Úterý, 4.4.2006 - Další recenze, slovenština, návod
  Škoda, že dnešní novinka nevyšla na prvního .. to by byste byli asi dobře na vážkách :) Takže: kontaktovala mě skupina lidí, kteří minule překládali Morrowind, s tím, že začali na překladu Oblivionu do češtiny ... Po nedávno ohlášené slovenštině je to jistě více než příjemná zpráva pro všechny česko-slovenské hráče. Veškeré aktuální informace o českém překladu budete moct sledovat na našich stránkách (oblivion.bonusweb.cz je jen mediálním partnerem překladu, za samotný překlad odpovídat nebudeme).

 • Máme tady další recenze Oblivionu, tentokrát na Bonusweb.cz (hodnoceni 93%) a na Hrej.cz (hodnoceni 9/10)
 • Jsou tady samozřejmě i nové informace o slovenštině. Kamarád Naetoon mě kontaktoval s novým status updatom. Takže připravuje se nová stránka věnovaná překladu www.oblivion.sk (zatím neaktivní, mezitím se můžete podívat na oblivion.slovenciny.com). Dneska se mají rozdělit jednotlivé úlohy překladatelům (členové teamu : Slappy, Ventil, MixerX, Demon, BigLuke, MatewOK) a Slappy začne pracovat na technologických otázkách.
 • Připravili jsme 2 nové články a to návod na léčbu upírství a popis všech Domů a způsobu jak je získat

  The Elder Scrolls IV: Oblivion The Elder Scrolls IV: Oblivion The Elder Scrolls IV: Oblivion

 • Středa, 5.4.2006 - Průvodce, recenze, aréna hrdinů
  Dnes bych rád poděkoval všem čtenářům, díky kterým se tato stránka stala nejnavštěvovanější česky psanou fan stránkou, moc si vážím Vaší přízně, stejně jako si vážím práce mých kolegů :)

 • Pro všechny, které uchvátil noční život a chuť krve, zde máme podrobného průvodce upírství
 • Tiscali Games připravil hutnou recenzi Oblivionu (hodnocení 94%)
 • Čtenář John poslal první příspěvek do Arény Hrdinů
 • Čtvrtek, 6.4.2006 - Soutěž, aréna hrdinů, povídka
  Zajímavou možnost, jak přijít k originálnímu balení Oblivionu, Vám přináší www.gamecenter.cz. Jedná se o několikadenní soutěž, kde se hraje o dvě balení hry. Věřím, že spousta z Vás tuto možnost uvíta a zkusí štěstí.

 • Máme tu další 3 příspěvky do Arény Hrdinů ... jsou to moc pěkné obrázky a poprosil bych i další co budou posílat svoje výtvory aby opravdu posílali to nejlepší co mají, zpětně obrázky nebudu upgradovat a stejně tak si vymezuji pravomoc odmítnout vaše obrázky umístnit pokud je uznám za moc "všední" :)
 • Michal dokončil svoji mykologickou povídku Výprava za houbami
 • Pátek, 7.4.2006 - Sběratelská edice, povídka, aréna hrdinů
  Mnozí z Vás si asi objednali sběratelskou edici Oblivionu, ale byli zklamáni, že jim ještě nedošla. Věc se má tak, že chyba je na straně Cenegy, která do online shopů distribuovala cca 20 kusů této verze, což asi sami uznáte je málo. Mám pro Vás ale výbornou zprávu a to tu, že Bontonland.cz má na příští týden přislíbenou dostatečnou dodávku sběratelské edice na to aby pokryla všechny co mají předobjednáno. Rád bych Vás upozornil na to, že to je asi poslední možnost jak se ke sběratelské edici dostat, takže i ti kdo jste byli ještě na vážkách, neváhejte si CE edici objednat.

 • Přibyla nová povídka Paladinova cesta osudem. Je to nejdelší povídka, co jsme tady zatím měli ...
 • V Aréně hrdinů je nový příspěvek. Poprosil bych všechny aby se zamysleli nad tím jestli opravdu musí svoje obrázky posílat už po pár dnech hraní, času je dost, tak to neuspěchejte a posílejte opravdu unikátní obrázky (a ne "moje postava 3x z různých úhlů" apd.) Taky dodržujte podmínky které jsou pro zasílaní příspěvků určeny

  The Elder Scrolls IV: Oblivion The Elder Scrolls IV: Oblivion The Elder Scrolls IV: Oblivion

 • Neděle, 9.4.2006 - Pluginy, recenze, aréna hrdinů
  Bethesda pilně pracuje na opravném patchi, který by měl vyřešit spoustu nareportovaných problémů a přidat možnost si stáhnout 2 nové placené pluginy . Zajímavé je, že nejdřív vydá beta verzi tohoto patche, pro otestování a až potom plnou verzi. Toto nebývá v offline hrách zvykem a je vidět, že manageri z Bethesdy berou vše velice zodpovědně.

 • Na serveru www.nejhry.cz se objevila recenze Oblivionu. Hodnocení 9.5/10
 • Další 3 příspěvky v Aréně hrdinů


 • Age of Empires III [http://www.ageplanet.cz]
  Pátek, 7.4.2006 - Nublex - nábor nových hráčů
  Jeden z nejlepších a nejkvalitnějších klanů na české AoE3 scéně vypsal konkurz na volná místa do své AoE3 sekce. Máte sen zahrát si pod clantagem [nex] nebo si myslíte že by Vám dobrý clan pomohl k získání lepšího skillu? Clan nubleX vypustil na svých stránkách zajímavou newsku - Nábor hráčů. Clan si diktuje tyto podmínky:

  Konkrétní požadavky pro přijetí:
  - rating na CueTechu alespoň 1800 nebo 25 v systému Power Rating
  - herní aktivita
  - pravidelné navštěvování nubleX fóra
  - povinnost umět česky nebo slovensky
  - slušné vystupování

  Age of Empires 3 Age of Empires 3 Age of Empires 3


  Nevylučujeme udělení výjimky z kteréhokoliv bodu výše uvedeného. Pokud tyto vlastnosti splňujete napište buď [nex]Black Adderovi na ICQ 141468883 nebo [nex]Drátkovi na ICQ 127566019.

  Více na www.nublex.cz.

  The Sims 2:
  - Tři rodinné domky od Saph a jeden od Yukana - samé prostorné stavby se spoustou oken, čili s radostí do toho a vše je staženo ;)

  MadBrahmín:
  - Pre-demo Wasteland Merc 3 je venku... Nejde o nějakou komerční vábničku, ale spíše o malou ukázku, co tak asi můžeme od Harisova třetího modu čekat (první a druhý díl můžete sosnout tady z Madbrahmin). Demo tahejte z moddb nebo z homepage modu, kterou jsem ale zaboha nemohl najít. :) Jeho starší bratříčci stáli podle leckerých svědectví za brahmíní hovno, tak uvidíme, zda se nám Haris pochlapí.

  Autor:


  Témata: Grand Theft Auto, Need for Speed, Ptačí chřipka, The Sims


  Nejčtenější

  Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

  Mashinky

  V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

  RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

  Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

  Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

  KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

  Far Cry 5

  Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

  Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

  Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

  Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

  Další z rubriky

  RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

  Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

  Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...

  KOMENTÁŘ: Umělá inteligence ve hrách. Patří jí budoucnost?

  Shodan

  O pokroku v herním průmyslu jsme si zvykli uvažovat s ohledem na celkovou úroveň grafiky, množství detailů a velikost...

  Dva roky po vydání bude No Man’s Sky takový, jaký měl být od začátku

  No Man’s Sky Next

  Do No Man’s Sky přibude opravdový multiplayer, možnost ovládat hru z pohledu třetí osoby, ovladatelné křižníky i ve...  Najdete na iDNES.cz